Crama vs Clasic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

Satele alea bagatorule de seama,jumate dintre ele erau luate de la voi(asa cu stilul meu de joc)....si pe ele nu era DELOC sprijin din trib...daca esti chiar asa curios...te las sa intrebi pe cine vrei din trib din CRAMA.
Dar e mai usor sa scornesti decat sa recunosti ca esti pe langa...
Eu ma multumesc cu stilul meu de joc...e chiar bun,statistic stau bine in comparatie cu altii care se lauda ca au disparut de pe harta fiindca l-au placut Clasicii :))
Deci chiar esti JENANT...cu j mic...
Dute lasa-ne...ai disparut ca animalul lui Nastratin Hodgea,nu-ti mai vad rostul pe aici ..
PS: daca erai asa de destept atunci cand luam sate de la voi trebuia sa postezi pe aici rapoarte sa vedem si noi cum atac si sa rad si eu si altii.
PS: iar cu 2 de i,jenibilule,nu se referea la mine...invata sa urmaresti si tu forumul sau nici atat nu sti? Si erau 6 sate nu 4...
Dar nu stiu ce imi chinui memoria cu tine....esti oricum pe langa...
jjjjjjjjjjj.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

corect se spune 2 i, nu 2 de i...:p
daca tot esti atat de pregatit si dai lectii unui maghiar...
lasa ca el iti va da lectii de tribs pe harta...:rolleyes:

pe ce lume ? :) ca pe 3-4 lumi unde ne-am intalnit a pierdut , aici nu mai vrea sa zica cu ce nume joaca din acelasi motiv ... ca va da stergere la primul organizat pe el ...
 

DeletedUser41597

Satele alea bagatorule de seama,jumate dintre ele erau luate de la voi(asa cu stilul meu de joc)....si pe ele nu era DELOC sprijin din trib...daca esti chiar asa curios...te las sa intrebi pe cine vrei din trib din CRAMA.
Dar e mai usor sa scornesti decat sa recunosti ca esti pe langa...
Eu ma multumesc cu stilul meu de joc...e chiar bun,statistic stau bine in comparatie cu altii care se lauda ca au disparut de pe harta fiindca l-au placut Clasicii :))
Deci chiar esti JENANT...cu j mic...
Dute lasa-ne...ai disparut ca animalul lui Nastratin Hodgea,nu-ti mai vad rostul pe aici ..
PS: daca erai asa de destept atunci cand luam sate de la voi trebuia sa postezi pe aici rapoarte sa vedem si noi cum atac si sa rad si eu si altii.
PS: iar cu 2 de i,jenibilule,nu se referea la mine...invata sa urmaresti si tu forumul sau nici atat nu sti? Si erau 6 sate nu 4...
Dar nu stiu ce imi chinui memoria cu tine....esti oricum pe langa...
jjjjjjjjjjj.....

Romana romana , grea e romana. Ai tu probleme ca am disparut eu , nu poti dormi noaptea? :) Sanatatea boierule si sa dea Domnu sa iei toata harta de esti asa de bun. Odata ce esti in CRAMA pentru mine esti egal cu 0 . :) - Asa ca suntem chit :)
 

DeletedUser18063

De parca parerea ta conteaza,noi suntem aici..tu.....aplecat sa te vedem din spate
Poate e adevarat ca pt tine CRAMA e egal cu zero....dar intre timp tu ai devenit o nulitate pe clasica,pe cand in dreptul nostru mai apar niste cifre..de trei ori v-ati schimbat si raschimbat trib si nume si nu ati reusit sa aveti un scor pozitiv cu cei din CRAMA...asa ca tarana in gura ...si imita strutul.Vorba aia,dupa razboi multi viteji se arata.Daca erati asa de buni,trebuia sa ne scoateti de pe harta sau macar sa aveti un rezultat pozitiv asupra tribului CRAMA,ceace destept cu spume ce esti nu ati avut.
Iar in materie de romana,bagati nene pumnul in gura...te faci de cacao singur...
 

DeletedUser

Crama e academia Masonilor si e pus si acest trib la topicul celalalt. Topic facut degeaba ! :)

cine v-a mintit pe voi inseamna ca ori e prost , ori voi sunteti prea creduli ....CRAMA NU ESTE ACADEMIA NIMANUI . pe cine trebuie sa bat ca sa conving ??

Crazy
 

DeletedUser523

O academie poate bate pe oricine si tot academie sa ramana :) nu despre asta e vorba, cat e Crama de tare, ci legaturile sale juridice si diplomatice, daca pot spune asa... :)))))
oricum sa stiti ca eu nu cred ca voi sunteti academia mason ci doar un aliat loial!;)
insa, ca sa fim sinceri 100%, chiar conteaza cum te intitulezi, cat timp esti tare pe harta? :)
 

DeletedUser

O academie poate bate pe oricine si tot academie sa ramana :) nu despre asta e vorba, cat e Crama de tare, ci legaturile sale juridice si diplomatice, daca pot spune asa... :)))))
oricum sa stiti ca eu nu cred ca voi sunteti academia mason ci doar un aliat loial!;)
insa, ca sa fim sinceri 100%, chiar conteaza cum te intitulezi, cat timp esti tare pe harta? :)

conteaza tzepes. dar o sa vedem pe harta anumite lucruri.
 

DeletedUser523

sincer mie mi-ar place ca academia Cls sa i-a mai multe sate decat toate triburile implicate in razboi si nu m-ar deranja absolut deloc daca apoi s-ar gasi unii sa zica: 'da dar voi tot academie supusa clasicului ramaneti si daca nu erau ei sa va tina in spate etc ...' ori ceva de genu' :))
aici e razboi nu filozofie :cool:
 

DeletedUser

sincer mie mi-ar place ca academia Cls sa i-a mai multe sate decat toate triburile implicate in razboi si nu m-ar deranja absolut deloc daca apoi s-ar gasi unii sa zica: 'da dar voi tot academie supusa clasicului ramaneti si daca nu erau ei sa va tina in spate etc ...' ori ceva de genu' :))
aici e razboi nu filozofie :cool:

corect...de aceea u inteleg propaganda si intepaturile astea, de genul ca suntem sau nu academie. hai sa vedem pe harta cum or sa stea lucrurile si pe urma sa vorbim ce si cum. iar daca o sa-i batem, o sa fie de ras, pentur ca ii infrange o academie care este de trei ori mai mica decat ei.

asadar eu consider ca isi dau singuri cu stangul in dreptul in privinta acestui lucru. daca or sa ne infranga, ce o sa zica lumea...bine ma ca ati invins si voi o academie de trei ori mai mica decat voi...orince facea asta. in felul asta, tot ei pica, pentru ca se faceau de rusine din cauza faptului ca era ceva normal sa infrangi o academie a unui trib inamic.

eu in locul lor faceam exact opusul. plus ca ei incalca multe reguli din arta razboiului...ceea ce o sa-i coste
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: CRAMA

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 22
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 167,678
Tabăra 2: 221,876
Diferență: 54,198

chart



:rolleyes: O sa fie un razboi destul de egal.
 

DeletedUser

stai o luna sa se aseze nitel granita. pana atunci tot or sa fie inobilari ciudate. multi au crezut ca e o gluma, dar razboiul devine foarte serios.
 

DeletedUser

Parte 1:
Jucători: spyonu
Parte 2:
Triburi: CRAMA

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 4
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 223,952
Tabăra 2: 43,285
Diferență: 180,667

chart
 

DeletedUser523

A dat spyonu iama in crama si nu se mai opreste din pagube :D i-au mai usor spyonule sa nu ti se urce la cap :p
 

DeletedUser523

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 Clasic 310.193.915 337.478.679 82 4.115.594 34317 9.834
2 CRAMA 240.115.994 273.549.580 95 2.879.469 28491 9.601

Sa vedem ce va fi in continuare.Mason s-a terminat, Crama s-a ridicat, Clasicul ramane la moda mereu...
 

DeletedUser

sa vedem, ce-o sa iasa :))
suna periculos, lasa lancea jos
pare periculos dar e asa de frumos :)))

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: CRAMA

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,283
Tabăra 2: 914
Diferență: 369

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 247
Tabăra 2: 25
Diferență: 222

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,746,072
Tabăra 2: 7,608,344
Diferență: 3,137,728

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,577,251
Tabăra 2: 237,883
Diferență: 2,339,368

chart
 

DeletedUser

mda :))
rog 1 moderator sa ii treaca si pe cei din S-Side la razboi..

adica: Clasic vs Crama si S-Side
ms fain :)


Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: CRAMA, S-Side

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,037
Tabăra 2: 698
Diferență: 339

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 461
Tabăra 2: 43
Diferență: 418

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,738,002
Tabăra 2: 4,680,991
Diferență: 3,057,011

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,622,165
Tabăra 2: 409,813
Diferență: 4,212,352

chart
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus