CrashF vs ORG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asta demonstreaza doar un lucru: esti o persoana fara caracter deoarece te folosesti de mesaje private ca sa iti ascunzi frustarae.
Escape nu cred ca ma cunosti ca sa iti faci o parere despre mine , cat despre strategie ... harta spune totul despre care se pricepe mai mult sau mai putin .


PS. Ca tot iti place tie cum ma dau educat si filosov cand de fapt sunt doar un ignorant nu... ( Fii drept cu cei ce te dispretuiesc...)


"n zadar striga-mpăratul ca şi leul în turbare,
Umbra morţii se întinde tot mai mare şi mai mare;
În zadar flamura verde o ridică înspre oaste,
Căci cuprinsă-i de pieire şi în faţă şi în coaste,
Căci se clatină rărite şiruri lungi de bătălie;
Cad asabii ca şi pâlcuri risipite pe câmpie,
În genunchi cădeau pedestri, colo caii se răstoarnă,
Când săgeţile în valuri, care şuieră, se toarnă
Şi, lovind în faţă,-n spate, ca şi crivăţul şi gerul,
Pe pământ lor li se pare că se năruie tot cerul..."

Frustrarar... ce ? Invata romaneste, mersi.
 

DeletedUser

Agenstpussy a bagat-o pe-aia veche, pe care a bagat-o si caius... "domne, ma las".
Cica i-a increditat tribul pe mana "strategului", desi n-are o treaba cu conducerea, dar cica asa se zice.
Strategul nu facea fata la razboiul cu burn si-a ridicat steguletu.
Deci, crash sucks.

Tare rau mesajul tau :))

Ma amuzat cum ai scris :p

Nu vreau sa atac sau sa pun mai multe paie pe foc dar treaba a stat in felul urmator, asta si pentru Krystian:

Eu imi pierdusem cheful ca s-au lasat mai multi jucatori-prieteni real life cu care incepusem lumea, respectiv tribul.

Cand ii luasem pe cei din SPQR sa-i ajut cu sprijin si sa organizam atacuri, am fost injurat si facut in toate felurile in mod constant, numai rebeli si jucatori cu agende duble.

S-a intamplat sa fiu nevoit sa lucrez 2 joburi in real life, ca sa prind o buna oportunitate, plus anumite probleme personale, a facut totul ca jocul sa fie doar un stres in plus pentru care nu vedeam rostul.

Am pasat sitterul si intemeietorul (pentru prima data in istoria tribului cand a fost altcineva intemeietor in afara de mine, chiar si conducere au mai fost 3 persoane pentru scurt timp)

Avand in vedere, ca aveam multe conturi care s-au lasat, multi jucatori veniti din SPQR cu agende duble, plus uni care nu ajutau deloc.

Razboiul cu BURN il purtam singuri, conduceam masiv la scor pe partea CrashF-BURN, jucatori din SPQR veniti care ii sprijineam masiv au pierdut sate echilibrand situatia.

Org in loc sa ne ajute concret in razboi, participand activ, nu a facut-o deloc, de fiecare data avea probleme interne, mai pe scurt primele 2 famili de pe lume se bateau intre ele intr-un razboi cu peste 1mild agresor adunat in 2 luni, iar ORG se batea singur!

SH sau dormi? erau pacifisti si nu vroiau nici cum sa intre in razboi cu BURN ... sau cu oricine altcineva!

Asa ca, am ridicat steguletul, l-am pus pe clepo in functie si iam recomandat sa ne ocupam de cei care ne-au pus in situatia sa pierdem un razboi care l-am condus detasat.

Eu mi-am pastrat cuvantul fata de ORG.

Mandatul meu promitea SPQR+Crash+ORG vs BURN si evident victoria, a dat gres! Datorita ORG-ului si mai ales SPQR!

Mi-am dat demisia, ca sa zic asa si am lasat pe cel mai activ, care s-a implicat fara sa ceara drepturi si care mi-a fost alaturi si stia totul despre trib :)

A ales alte obiective, alt plan, alta abordare :)

Din fericire, viata mea personala s-a mai potolit si am revenit dupa 58 zile de sitter si am sa-l ajut acum cu tot ce pot, asa cum m-a ajutat si el pe mine!

Daca mai aveti intrebari, comentari rautacioase, sunt aici.

Asta e parerea mea, o luati cum o doriti :)
 

DeletedUser40838

deci ..ar trebui sa nu mai spun multe pe aici dar cand vad atata " vrajeala " e greu sa stai deoparte .
mai intai ...agent crash
imi place povestea cu ORG nu v a ajutat deloc ...asa e ...WWW sau 2011 sau batut singuri ...
voi ati rupt harta in doua ...voi ati fost cei mai tari ...
ce prostii puteti sa debitati , mi e rau
chiar nu va jena deloc ?
chiar asa de perversi ati ajuns ?
oare unde erati acum daca acceptam propunerea lui caius ?
morti ... cuiele batute in sicriu
totul a plecat din seara cand ati vrut sa prostiti pe unii sa faceti inca o familie CRASH . numai ca cei din ORG nu au vrut sa le fie incalcata onoarea si mandria in picioare si nu am vrut sa fim sclavii vostri.
asta v a deranjat pe voi si de atunci ati inceput cu mesje si tatonari.
ca pana atunci nu se auzeau decat mesajele lui clepo care cerea sprijin dupa ce lua sat ...
aaa...pardon ...a mai fost o actiune la care nu am putut sa ne coordonam pt ca atacul era din scurt ..era de 1 sapt
si mai era si razboiul cu Rebel parca ...
dar nu ...voi care erati o familie de 4 triburi visati la ziua cand toata harta ar fi fost a voastra ...
dar cei din burn v au cam cocosat ...dupa cum spuneati chiar voi ...
si din cate stiu ati spus chiar voi ...ati cerut pacea ...
asa ca nu mai mancati aiurea din gura ...ca ORG nu v a ajutat ...iar in razboiul vostru cu burn erau cei din 2011 la inaintare .ORG nu putea sa sara peste ei sa ajunga fatza in fatza cu ei .doar daca dispareau www sau 2011.
ceea ce s a si intamplat la un moment dat.
asa o alta vrajeala ,stilul de tarfa a Crashului...
ati incercat numai cu tradari , conturi spion, tickete..etc ...
nimik in lupte directe ...

in fine ..sa te creada amice cei care afla acum de 1 luna pe triburile ...ca noi nu mai credem in basme cu zane ...

acu despre clepo ...
frate ..ce sa zic ...omul m a impresionat are vointza ...dar e bolnav ..psihic
acu 2 zile am vorbit cu el sa vad ce s ar putea face daca as putea gasi o solutie pt cei de la mine care vor sa joace .
cand a inceput sa mi spuna ca lui ii place filosofia si ca el joaca toate jocurile de strategie , ca el este un bun strateg , are afacere care ruleaza peste 1 miliard pe sapt si are 4 oameni la lucru mi am dat seama ca nu am cu cine discuta vreodata serios.
si cand a mai inceput si cu citatale celebre deja am realizat ....paranoia ...
nu stiu daca e chiar aceasta boala ...dar cand discutam cu el i am strecurat ideea ca poate e facut pt ceva maret ...poate triburile e ceva minor pt el ...nu si a dat seama de ce incercam sa i fac ...
ii aruncam sageti si el habar nu avea ca era luat in traista ...asa ca ca mi pare rau pt el dar cred ca omul e dus ...
si eu conduc oameni in real life si am uneori peste 50 de angajati .
dar un asa specimen nu am vazut ...
asa trufas ca si cum vorbea Hitler cu un fraier :)))

cel mai tare mi s a parut momentul de aseara ... inceput sa ma atace el si cand mai uit mai bine hop si sutzux ma ataca ...
femeia aia de obiceri rupe patul la ore din alea ...si stilul disperat de a face pagube era clar a lui clepo .
i am scris acestuia mesaj ...si am primit mesajul ala de mai sus .

da frate ...grandomanie ...si nebunie ..asta caracterizeaza oameni de genul asta .

imi place cum stie sa se foloseasca de fraieri ...aici e bun ...nu stiu cum ii gaseste dar aici are un merit .

din partea mea luati harta l20 si cuceriti o toata voi...
dar pe alte lumi nu se va mai intampla si oriunde va mai fi contul clepo nu trece de 10 sate niciodata .
 

DeletedUser

sutsux inseamna ca e buna de.....;)in fine...,nu ia CRASHF lumea 20 sunt contienti,nu au cum sa treaca de BURNF
 

DeletedUser

singura sansa a CRASHF si a lui ORG daca vor sa ramana pe harta este: UNITIVA IAR SI FACETI CEVA, cea ce nu o sa intample
 

DeletedUser

Sa pierzi cu demnitate uneori este atat de greu.... Cat despre alta lume ... poate peste cativa ani cand voi intalni un alt "agentcrash" si un alt trib " crash" aceste 2 lucruri m-au impiedicat mereu sa dau stergere cont ( prea mult timp ocupa acest joc ) .
Trusthead ... no coment o singura remarca : asa cum te-ai laudat mereu ca lupti cu onoare si demnitate invata sa pierzi la fel , comportamentul tau ( 41 ani?? ) imi confirma inca odata faptul ca nu m-am inselat in privinta ta ( nu am sa te caracterizez deoarece bunul simt si educatia de acasa ne invata sa nu caracterizam persoanele pe care nu le cunoastem )- este doar un joc , nimeni nu trebuie sa demonstreze nimic aici , conteaza doar sa te simti bine , asta e esenta jocului ... dar oare cati mai joaca triburile de placere.....
Escape ... cand am citit mesajul pe care tu l-ai trimis unei doamne am reusit sa inteleg de ce te intelegi asa bine cu trusthead ( este imposibil de reprodus acele cuvinte ).

Sugestie : faceti un bine tuturor : setari/stergere cont asa nu o sa apareti cu statistici negative:D

Manie : Razboiul cu ORG este ultimul razboi...cel putin pentru mine ( in ipoteza ca pica SH si numai ajungem la ei:D )
 

DeletedUser

Se poate trage totalul daca suntem aliati cu Burn la sfarsit, ei pe primul loc daca e cazul si noi pe 2-3 cat om fii, ne-a facut placere si asta conteaza :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus