Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vrei pp-uri? Le cumperi, tati.. Nu esti copac daca iti cumperi pp-uri.. PP-urile pe o luna sunt un pachet de tigari si tinand cont de asta cum sa te vaiti de pp-uri pentru speed? Aia care baga 5000 intr-o luna pe o lume normala ce sa mai zica?

Ma refeream la acele persoane care cumpara pp-uri pentru Speed.
 

DeletedUser

si eu sunt pro pentu speed-urile cu pp-uri ... la acele runde joaca mai toata lumea buna :)
 

DeletedUser

Ii mai dau o zi lu Frankfurt sa raspunda...apoi incep sa pun poze cu febletea de masa pe facebook
 

DeletedUser41910

am revenit dupa aproape 1 an pe speed-uri cu gandul sa va "nimicesc":)).o seara placuta
 

DeletedUser

Frizerule,Frankfurt asta neam nu vrea sa zica crezu'..

Stii de ce l-am pus sa zica CREZUL ,nu? A pacatuit. Stii tu pozele alea cu multe iepe alaturi de Frankfurt?! Iepe,de-alea tapanoase si tatoase. Iar s-a masturbat ticalosul virgin.Grave pacate duce cu el pe constiinta.Cum mah sa mai fii virgin cu asemenea exemplare in forma pura de sex salbatic si tu sa nu faci pe armasarul?!!! :D Doar Crezul il mai poate salva din Gheara Ispitelor Carnale....hahaha
 

DeletedUser

Frankfurte este adevarat ca ai avut ceva relatii cu Bianca Dragusanu?! Iniante de Botezatu si de Cristea tu ai fost pudelul ei de companie!!! Daca minte CanCan-ul,atunci mint si eu.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Stii de ce l-am pus sa zica CREZUL ,nu? A pacatuit. Stii tu pozele alea cu multe iepe alaturi de Frankfurt?! Iepe,de-alea tapanoase si tatoase. Iar s-a masturbat ticalosul virgin.Grave pacate duce cu el pe constiinta.Cum mah sa mai fii virgin cu asemenea exemplare in forma pura de sex salbatic si tu sa nu faci pe armasarul?!!! :D Doar Crezul il mai poate salva din Gheara Ispitelor Carnale....hahaha

Dar sper ca de data asta n-a iesit cu fruntea rosie :D
http://forum.triburile.ro/showthread.php?23059-Cronica-de-SPAM-la-speed/page1030
 

DeletedUser40602

ce rau mi-am luat-o runda asta.. (de la 12 jumatate la 4 jumatate) :(..cred ca din cauza ca indirect l-am facut pe orochimaru "agarici talentos" :D daca imi cer scuze o sa scap de ghinionul asta?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus