Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

P2F0 003.jpg
 
Scor reacție
12
Foarte bine, Sisu, foarte bine! Esti cel mai bun servitor pe care l-am avut vreodata!

Din data de 6 va trebui sa ii reciti lui Gicu Crezul de 3 ori pe zi.. Ma astept ca vei da dovada de aceeasi loialitate si serviabilitate cu care ne-ai obisnuit!

Acum du-te la culcare, maine te asteapta o zi grea..

=))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Am observat ca se dau foarte rar puncte premium pe rundele speed, iar acest lucru alunga foarte multi jucatori.

De exemplu pe .nl fiecare membru din top 3 primeste 30 de pp, ce parere aveti daca ar fi asa si pe .ro ?
 
Scor reacție
12
de asta incerc sa ma schimb de server macar iau 2-3 runde si fac pp pentru o luna de cp :) parrea mea... aici bag .....si rar iau o runda cu 100 ...
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Nu va convine,nu jucati ;))
Cam asa vine pe .ro . Am observat ca pe .ro sunt cei mai experimentati jucatori,care joaca de distractie nu pentru pp-uri.
Pe .fr unde se dau pp-uri la fiecare runda sunt 3-4 jucatori care se bat pentru locul 1,in rest doar nubi.
 

DeletedUser

Nu va convine,nu jucati ;))
Cam asa vine pe .ro . Am observat ca pe .ro sunt cei mai experimentati jucatori,care joaca de distractie nu pentru pp-uri.
Pe .fr unde se dau pp-uri la fiecare runda sunt 3-4 jucatori care se bat pentru locul 1,in rest doar nubi.

Serios, acelor jucatori care joaca de distractie nu le trebuie si lor pp-uri ? Sau sunt copaci si le cumpara ? :(

PS : Era doar o propunere, zic eu o propunere foarte buna :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Serios, acelor jucatori care joaca de distractie nu le trebuie si lor pp-uri ? Sau sunt copaci si le cumpara ? :(

PS : Era doar o propunere, zic eu o propunere foarte buna :D

Vrei pp-uri? Le cumperi, tati.. Nu esti copac daca iti cumperi pp-uri.. PP-urile pe o luna sunt un pachet de tigari si tinand cont de asta cum sa te vaiti de pp-uri pentru speed? Aia care baga 5000 intr-o luna pe o lume normala ce sa mai zica?
 

DeletedUser

se pare ca fani mei mi-au simtit lipsa:)

Ba daca sti raspunsul la intrebarea "Cat de mare poate fi un ou mic?"
O sa fiu fanul tau declarat...daca nu..o sa dau din nou drumul la pozele cu mamicuta ta...sa vada si tribali ce-ti trebuie ca sa faci un Frankfurt nereusit.
P.S. Pun pariu ca ti-a luat vreo 2-3 zile sa afli ce inseamna "rigor mortis".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus