Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Scor reacție
12
stie cineva dee cand fac dodge ma duce pe satu unde am raportu? :( ca faceam dodge sa fac un split si ma ducea pe satu unde am facut butonu de dodge oare dece ?
 

DeletedUser

nu eram nici unul dintre ei,am fost invitat sa joc dar nu aveam ispozitia necesara la ora aia
daca ai mers full deff,la ce mai vi sa zici pe forum ca au fost 4 vs 1?
in priul rand,ei au jucat toti fara premium,al doilea rand nici nu au stiut pe runda aia ce inseamna asistent,in timp ce voi ati profitat de toate aceste plusuri si tot ati luat-o

nu te gandi ca ai fost singurul atacat
si ziceati la un moment dat ca se ataca in haita,aia nu e haita nene
in haita e de la 7 8 juctori in sus
 

DeletedUser42606

innobiland barbare on and on..cred si eu :) oricum felicitari pentru splituri.au fost frumoase.

by the way..tine-ti catelul acasa :p
si invata-l sa vorbeasca.nu cred ca stiti ce este ala fair-play si respect fata de adversar.invatati sa vorbiti inainte sa intrati pe internet.degeaba sunteti(sau asa va credeti) mari jucatori de triburile..daca nu aveti 7 ani de acasa totul este nul.
noapte buna! :)

podolsky tu dc vorbeşti k esti pământ de flori.
 
Scor reacție
12
nu eram nici unul dintre ei,am fost invitat sa joc dar nu aveam ispozitia necesara la ora aia
daca ai mers full deff,la ce mai vi sa zici pe forum ca au fost 4 vs 1?
in priul rand,ei au jucat toti fara premium,al doilea rand nici nu au stiut pe runda aia ce inseamna asistent,in timp ce voi ati profitat de toate aceste plusuri si tot ati luat-o

nu te gandi ca ai fost singurul atacat
si ziceati la un moment dat ca se ataca in haita,aia nu e haita nene
in haita e de la 7 8 juctori in sus

si ce zici tu ca nici dodge nau facut daca nici nu iam atacat? :))))
si cum sa nu stie cei ala asistent ?:))))=)=)
 
Ultima editare:

DeletedUser32395

podolsky tu dc vorbeşti k esti pământ de flori.

A fost un joc din placere..dar voi nu mai stiti ce este aia placere
tu de ce vorbesti?nu te vad..pe ce loc ai terminat?poate asa te gasesc mai repede.
asa sunteti ..cum i-am zis si lui al 6-lea simt.frustrati.ca am jucat 4-5-6-7-8-10-20-30..si voi 1-30-100..nu conteaza..ca am jucat cu/fara cp, ca am avut net de 1 tb sau cativa kb..nu conteaza.v-am batut si trebuie sa acceptati.dar nu stiti ce este ala fair-play.va dati prea mari si strica.
Lasati valurile si impresiile..si scoateti capul pe geam, luati niste aer si cand aveti timp..spalati-l pe al 6-lea simt la gura.pute si polueaza aerul.
iar tu oro, daca stii sa faci un split si sa iei 10 barbare in 10 minute, nu te face jucator bun.un jucator bun este ala care accepta infrangerea.nu poti sa nu pierzi niciodata, dar atunci cand o faci iesi cu capul sus si nu arunca cu noroi.Asta te face un jucator mare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33819

A fost un joc din placere..dar voi nu mai stiti ce este aia placere
tu de ce vorbesti?nu te vad..pe ce loc ai terminat?poate asa te gasesc mai repede.
asa sunteti ..cum i-am zis si lui al 6-lea simt.frustrati.ca am jucat 4-5-6-7-8-10-20-30..si voi 1-30-100..nu conteaza..ca am jucat cu/fara cp, ca am avut net de 1 tb sau cativa kb..nu conteaza.v-am batut si trebuie sa acceptati.dar nu stiti ce este ala fair-play.va dati prea mari si strica.
Lasati valurile si impresiile..si scoateti capul pe geam, luati niste aer si cand aveti timp..spalati-l pe al 6-lea simt la gura.pute si polueaza aerul.
iar tu oro, daca stii sa faci un split si sa iei 10 barbare in 10 minute, nu te face jucator bun.un jucator bun este ala care accepta infrangerea.nu poti sa nu pierzi niciodata, dar atunci cand o faci iesi cu capul sus si nu arunca cu noroi.Asta te face un jucator mare.

pfuaaaa...pei da bravo ma... ce kkt scrii atatea prostii pe vers patrat k ma si enervezi... ati castigat ca restul sunt praf cum vad primul loc cu 3,4 sate cum de nu il ataca nimeni,pei da bineintelesssssssss 3,4 pe un jucator,pei cum sa nu iesiti la rampa... si de ce zici k sunt frustrat si ca mai stiu eu ce,am raspuns la mesaje,daca colegul tau e arogant,una la mana ca nu mi-am jucat viata pe runda aia,nici macar casa si nici nevasta...asa ca numai comenta aiurea, eu unul nu am auzit de tine pe aici si nici nu te-am vazut atunci decat prima data..... ai fost mai bun,a comentat cineva aiurea de tine,vezi poate ai treaba si te retin aiurea cu comentariile!!!
 

DeletedUser38023

Suntem toti pensionati pe caz de boala.. Eu sufar de cancer la plamani, misha sufera de gras ce e, Kala sufera de el etc.
 

DeletedUser

Cum se numeste serverul unde poti gasi istoria jucatorilor de speed? Ma intereseaza, in special, cel de .net ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus