Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da, dar trebuie sa stii din start ca n-am dormit vreodata pe canapea sau pe presul cainelui :)).
Nu-i nimic, inveti, nimeni nu se naste invatat :D si oricum eu sunt o persoana foarte binevoitoare si rabdatoare si o sa am grija sa faci suficienta practica incat sa ai un somn dulce si fara dureri de spate de la pres in cel mai scurt timp, te asigur :D
 

DeletedUser

Normal ca gatesc foarte bine, nu am degeaba 113 kile :D dar stai linistit, nu se observa deloc pentru ca sunt inalta :D
 

DeletedUser

Numai eu sesizez sau si voi?! Intre Mama Ranitilor si Mephisto este o atractie iresponsabila...hahaha
 

DeletedUser

Simax
dddddddddddd.jpg

Ce ai patit jucatorule?
 

DeletedUser

Ma bag aiurea in seama, nu imi pasa.
Cum au ajuns si rundele speed, adica inainte (nu ca as fi un membru vechi) ca sa castigi o runda speed jucai mai mult pe propria piele, era frumos, acum cum se castiga o runda speed? Simplu, intrii cu o haita de 4-5 jucatori si te dai smecher cand il ataci pe unul cu inca 5 in spatele tau.. adica nu mi se pare normal, stiu ca sunteti jucatori de elita frate dar nici chiar asa.. adica nu mai vad o runda speed in care sa nu fie un depedent pe ea, stiti bine ce vreau sa spun..

In fiecare runda vad mai mereu aceeasi jucatori, mai luati ba si voi o pauza... (luati-l ca un sfat)
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Pai daca intra cu 2-3 jucatori care fac deff ce ai vrea sa se intample?
Se cred pur si simplu zei doar prin faptul ca altii le apara satul si el nu face decat sa-l creasca..
 
Scor reacție
12
Ma bag aiurea in seama, nu imi pasa.
Cum au ajuns si rundele speed, adica inainte (nu ca as fi un membru vechi) ca sa castigi o runda speed jucai mai mult pe propria piele, era frumos, acum cum se castiga o runda speed? Simplu, intrii cu o haita de 4-5 jucatori si te dai smecher cand il ataci pe unul cu inca 5 in spatele tau.. adica nu mi se pare normal, stiu ca sunteti jucatori de elita frate dar nici chiar asa.. adica nu mai vad o runda speed in care sa nu fie un depedent pe ea, stiti bine ce vreau sa spun..

In fiecare runda vad mai mereu aceeasi jucatori, mai luati ba si voi o pauza... (luati-l ca un sfat)
Cand nu e unu e altul:))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus