Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33819

See19bi mai 24,2013 18:40
SIMT NU MAI CUNOSTI PRIETENI FRATE??

See19bi mai 24,2013 18:43
deci chair am crezut ca v-om fi prieteni da ce sa *** pana kan cresti ami mare upaceea uiti d etoti..

See19bi mai 24,2013 18:44
asa ca te rog ** frumos sa=-mi sugi **** cu ma-ta si cu tatat-o de zrentos .... si iti *** asa un bun venit sa-mi bag plin mortii mamii atel si a lui ticut-o jerpelit ...si in toata natia ta de bozor....

sa ma lamureasca cineva si pe mine de ce asta mai era pe speed dupa 30 de minute de cand am anuntat jignirea... si de ce a fost postat ce am pus,inainte,tot cu el? ma lamureste cineva? sau e ca in cazu lu BECALI,care a ajutat multi oameni si pt niste pamant e 2 ani la puscarie,si HUIDU care a omorat 4 oameni e in libertate? oare cam aceeasi treaba e si pe aici,asa se poarta?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Am rugamintea sa te abtii, asta ca sa nu primesti ban, regula incalcata este :

2.1.1. Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru întregul conţinut al mesajului său. În cazul citării mesajelor care încalcă regulamentul, veţi fi sancţionaţi în concordanţă cu gravitatea abaterii săvârşite.

sa ma lamureasca cineva si pe mine de ce asta mai era pe speed dupa 30 de minute de cand am anuntat jignirea...
Cumva ai pretentia sa fiu online non-stop si sa dau refreshuri in 5 in 5 minute ca sa vad toate porcariile scrise de orice tampit ?
La ora 19:45 am prelucrat afrontul si acel jucator a fost sanctionat conform regulamentului de joc si cel special de speed ( See19bi (0 Points, 0 Villages) ) :

Incalcarea oricarei reguli pe rundele speed, va duce la banare definitiva ( fara sanctiune ) in mod atacabil. ( eliminare definitiva din runda )


Incepand de astazi (29.04.2012) pe toate rundele, in cazul in care un jucator este banat, satul/satele vor fi barbarizate *, contul ramanand in continuare blocat pana la sfarsitul rundei ( cu zero puncte ).

* cu exceptia rundelor BASH si a rundelor fara barbare la start.
 

DeletedUser33819

Am rugamintea sa te abtii, asta ca sa nu primesti ban, regula incalcata este :

2.1.1. Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru întregul conţinut al mesajului său. În cazul citării mesajelor care încalcă regulamentul, veţi fi sancţionaţi în concordanţă cu gravitatea abaterii săvârşite.

Cumva ai pretentia sa fiu online non-stop si sa dau refreshuri in 5 in 5 minute ca sa vad toate porcariile scrise de orice tampit ?
La ora 19:45 am prelucrat afrontul si acel jucator a fost sanctionat conform regulamentului de joc si cel special de speed ( See19bi (0 Points, 0 Villages) ) :

Incalcarea oricarei reguli pe rundele speed, va duce la banare definitiva ( fara sanctiune ) in mod atacabil. ( eliminare definitiva din runda )


Incepand de astazi (29.04.2012) pe toate rundele, in cazul in care un jucator este banat, satul/satele vor fi barbarizate *, contul ramanand in continuare blocat pana la sfarsitul rundei ( cu zero puncte ).

* cu exceptia rundelor BASH si a rundelor fara barbare la start.

multumesc... ma abtin de la orice,cat timp esti corect,tot respectul!!!
 

DeletedUser32331

Rapoarte publice transmise:
- [report]069587dd6ab6de6ba3ec466b1223c6d4[/report]
- [report]1d589aa3b4f84f23ce6fad321d4f8e25[/report]
- [report]02dffd1ad507f6f4c900c9c272304393[/report]
- [report]d0d36213972164431628e214b2babe6d[/report]
- [report]5a77514f3df649cda84313223b993461[/report]


nu cumva sa va puneti cu acest individ, ca va rupe cica...numai sa ameninte stiein rest e pilaf, facut cu varza:)))
 

DeletedUser32395

innobiland barbare on and on..cred si eu :) oricum felicitari pentru splituri.au fost frumoase.

by the way..tine-ti catelul acasa :p
si invata-l sa vorbeasca.nu cred ca stiti ce este ala fair-play si respect fata de adversar.invatati sa vorbiti inainte sa intrati pe internet.degeaba sunteti(sau asa va credeti) mari jucatori de triburile..daca nu aveti 7 ani de acasa totul este nul.
noapte buna! :)
 

DeletedUser

sa moara dusmani :))))))

http://www.triburile.ro/sds_ranking.php?type=player&round_id=3133


4 v 1 au fost tren pe fiecare sat creca si vam luat in ultimele minute :))) sa va fie rusine si cu conferinta

ai ajuns sa plangi ca te scot juctori de lume normala?
cel putin unii dintre ei aveau un net ca nu puteau face nici dodge
asta se intampla cand va dati mari jucatori pe seama barbarelor
jucati runde unde sunteti singuri si dupa aia va dati rotunzi cine sunteti voi
faceti serverul de speed de rusine mai
pacat ca nu mai este nici macar un jucator adevarat pe serverul asta
sa intrii sa te distrezi,nu sa iti faci treburile in sticla
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus