Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34235

sa zicem daca el e "prost" si nu intelege lasa de la tine!dar daca u nu lasi de la u insemna ca u esti mai "prost" decat el!

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si tu la fel cred ca repeti din 5 in 5 minute "mila" cum spune Rhadookoo :D

emoticon-0140-rofl.gif
emoticon-0140-rofl.gif
emoticon-0140-rofl.gif
 

DeletedUser34235

dar nici sa il umilesti asa,ce crezi ca daca ** cu el asa esti mai important!in loc sa il inveti cum se joaca daca e de invatat voi va certati tre sa fim all prieteni si sa ne distram nu sa ne dam toti mari a ca eu **** ce ca eu **** ce altcv!
 

DeletedUser7039

dar nici sa il umilesti asa,ce crezi ca daca ** cu el asa esti mai important!in loc sa il inveti cum se joaca daca e de invatat voi va certati tre sa fim all prieteni si sa ne distram nu sa ne dam toti mari a ca eu **** ce ca eu **** ce altcv!

Boss, l-am iertat pe multe runde si cand s-a vazut cu gasca mare m-a atacat .. Nu a obtinut nimic, oricum, dar gestul :)

Acum cu fiecare ocazia, zbang! :D
 

DeletedUser33163

O intrebare,care as vrea sa o inteleg:

Am recunoscut ca am cerut,acum ce mai vrei?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus