Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mama ce am ratat :( o gramada de rasturnari de situatie , misto distractia, dar unfortunately , ma duc si eu o tura prin vacanta :)) ne auzim in 2 saptamani :)))
 

DeletedUser

mama ce am ratat :( o gramada de rasturnari de situatie , misto distractia, dar unfortunately , ma duc si eu o tura prin vacanta :)) ne auzim in 2 saptamani :)))

:)) sa sti asa cum a iesit "DREAMTEAMU : Kala , Raduku" pe speed de repede ... rar mai vezi :)) mai ales rhadookoo
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai normal daca va puneti cate 20 pe ei.... in fine eu n-am treaba cu speed ul vostru, prea putin ma intereseaza , insa :

4.Gaby simte nevoia sa vorbeasca cu ludovic,el nu intra pe aici,draga gabytza.

copacel, pacat ca ai plecat in bahamas , dar nu imi amintesc sa te fi bagat prea mult in seama pe tine ca sa faci tu o remarca de acest gen . stai linistit ca nu simt nici o nevoie sa port o discutie cu asemenea genuri de oameni. data viitoare cand mai vorbesti la adresa mea, intai sa imi ceri voie . mersi
 

DeletedUser

pai normal daca va puneti cate 20 pe ei.... in fine eu n-am treaba cu speed ul vostru, prea putin ma intereseaza , insa :



copacel, pacat ca ai plecat in bahamas , dar nu imi amintesc sa te fi bagat prea mult in seama pe tine ca sa faci tu o remarca de acest gen . stai linistit ca nu simt nici o nevoie sa port o discutie cu asemenea genuri de oameni. data viitoare cand mai vorbesti la adresa mea, intai sa imi ceri voie . mersi

cu cine te certi gabyy?:))cine a plecat in bahamas de te-a suparat asa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus