Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Deleted User - 556077

in seara asta sarbatorim marea unire :))))

si primul continent "furat" de la SOD :cool: :D

uitasem sa precizez.unirea se realizeaza pe acolo pe unde isi face veacul justmike :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si o sa cantati toti : Hai sa dam mana cu mana ...:))) va imaginez asa pe toti cum va bucurati si va felicitati intre voi :D:D:D ca de revelion
 

DeletedUser

justmike
nu te aud cum aplauzi :)
s-au dus 13 sate din 13 :( si doar in cateva minute. Data viitoare sa fi mai precaut, nu vor mia fi 13 atacuri full pe fiecare sat ;)

cine vrea sa bea cu noi? in cinstea satelor lui justmike
 

DeletedUser

mai bine in cinstea trupelor curajoase care au murit si cate 7k de fiecare dintr-un foc, avand zid 0 in fata:)))))
 

DeletedUser

am zis eu ceva? :))) serios acum...felicitari...de data asta chiar nu ma asteptam...frumoasa organizare...mai rar intalnita...:)))...ce este al vostru este al vostru...daca nu ati sari calu aiurea aici pe extern chiar ar fi un razboi frumos...inca odata felicitari...pt atacu asta meritati toate aplauzele...

P.S. la un asemenea atac...sa ma pun in toate pozitiile si nu aveam ce face :)))
 

DeletedUser

aveai ce face, imi dadeai un mesaj si veneai la bar la noi sa bei ceva :))) :p
 

DeletedUser

cine a organizat atacul?

*..de ofticat...nicio sansa...ati fost jumatate de trib pe mine...oricine altcineva era in locul meu...rezultatul era acelasi...asta trebuie sa recunoasteti...satele nu s'au pierdut pentru ca e prost justmike...s'au pierdut datorita organizarii voastre...inca odata felicitari...;)
 

DeletedUser17342

asa se intampla cand se plictiseste badnewz si organizeaza 'mici' atacuri :) si nu in ultimul rand toti membrii care coopereaza reciproc si isi sacrifica ore din viata personala pentru trib


PS:

am zis eu ceva? :))) serios acum...felicitari...de data asta chiar nu ma asteptam...frumoasa organizare...mai rar intalnita...:)))...ce este al vostru este al vostru...daca nu ati sari calu aiurea aici pe extern chiar ar fi un razboi frumos...

sincer, chiar e un razboi frumos. adica oamenii sunt oameni, nu tu injuraturi, nu tampenii si magarii. totu decurge ok si ne respectam reciproc.

si cine nu s-a prins inca de toata ideea 'show-ului'(daca poate fi numit asa) de pe extern, poate trebuie sa se uite mai atent cum se numeste sectiunea 'politica si propaganda'

Spiritele trebuie agitate, lumea trebuie trezita si apoi sustinuta asa ca daca nu 'moare' si se ajunge iar ca in primele luni... trist. cuvantul ala de la topic 'propaganda trebuie sa va duca cu gandul la un singur lucru 'SHOW''

Una suntem in joc si alta pe forum. Jocul e 'serios', pe forum se agita spiritele. Asta era ideea de la bun inceput

(personal vorbind, cine ma cunoaste si din joc si de pe forum poate face diferenta foarte usor)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eh, o nimica toata =D
nu conteaza asa mult cine organizeaza ceva, conteaza sa AI cu cine organiza... parerea mea :D
 

Deleted User - 556077

da tu sti ca la harti avansate e trecut SOD FULL adica cu tot cu academii daca nu stiai....

in schimb eu ziceam ca Luam continentul tribului SOD nu pomeneam si de academii.

Fi mai atent ;)
 

DeletedUser

dupa cum ziceam acum 2 zile, mai iese cineva din SOD, si anume Gargamela.
Keep up the good work sod!!!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CRydeA CRyder
Players:

Side 2:
Tribes: SOD-1 SOD SOD-2 NUCLEO U.S.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 4
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222,961
Tabăra 2: 42,814
Diferență: 180,147

image.php






Side 1:
Tribes: CRydeA CRyder
Players:

Side 2:
Tribes: SOD-1 SOD SOD-2 NUCLEO U.S.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 7
Diferență: 62

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 604,040
Tabăra 2: 72,102
Diferență: 531,938

image.php





Side 1:
Tribes: CRydeA CRyder
Players:

Side 2:
Tribes: SOD-1 SOD SOD-2 NUCLEO U.S.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 488
Tabăra 2: 57
Diferență: 431

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,435,988
Tabăra 2: 550,518
Diferență: 3,885,470

image.php
 

DeletedUser

Pam pam !!:D cine imi tot sterge posturile ?

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26150

bafta pt maine seara MANCHY.
sper sa bata iar urziceni cu toate ca le va fi mult mai greu acum.


viata e scurta..incalca regulile,iarta repede,saruta incet,razi necontrolat si nu regreta nimic care te-a facut sa zambesti.
 

DeletedUser

Sa fie !! In sfarsit pot sa ajung la meci :D, o sa va fac cu mana :)))

Apropo,o sugestie citatul pe care il pui mereu la sfarsitul mesajului tau pune'l la semnatura, e mai usor ;)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SOD SOD-1
Players:

Side 2:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 43
Diferență: 10

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 437,555
Tabăra 2: 379,061
Diferență: 58,494

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 107,031
Tabăra 2: 10,715
Diferență: 96,316

image.php


sa nu zic ca nu am postat si eu o statistica p'aici...;)...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus