Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24788

Actualizeară pagina aceasta Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6
 

DeletedUser17342

MEN of west :D

nu ti-a spus inca nimeni ca punctele sunt fix 0 in jocu asta? valoarea si activitatea se vede cu adevarat in alte parti. una dintre ele ar fi punctele la inamici invinsi;)

cryder010.png


sau poate te intereseaza clasamentul total de pe TW-Stats:

cryder011.png


oricum, clasamentele sunt kaka. activitatea jucatorilor face toti banii
 

DeletedUser24788

stiu ce zici si ce inseamna : Degeaba ai puncte daca nu ai armata cu ce sa le aperi
 

DeletedUser

Daca s-a facut o confuzie rectific: au fost luate pe bune, sa nu se interpreteze aiurea ;)
...cu mentiunea ca mancky nu era on :D

nu zau?? intreaba-l pe mancky daca era on sau nu cind ne trimiteam atacuri reciproc...poate era vreo fantoma care le trimitea si nu el...
 

DeletedUser17342

paote era un 'sitter' care nu stie sa joace. asa se spune mai nou :p
 

DeletedUser16895

sau asa :D

oricum tu flomo nu ai atacat cand a atacat si dodo, nu ma refeream cand deja era rupt, ci in prima zi cand a primit atacuri, chiar de ziua lui :))
voi in loc sa-i faceti cadouri, ii luati... sate :))
 

DeletedUser17342

asta e cel mai frumos cadou, sa cedeze sate unde se are cea mai mare grija de ele (la noi) :p

lasa ca ia altele. i-am si spus la multi ani toti daca imi aduc bine aminte :D trebuia sa ne schimbam numele la sate, da vezi daca nu am stiut :(
 

DeletedUser

Tradatorul a stiut,nu prea cred eu in coincidente asa mari :),ma rog au lucrat foarte bine,
 

DeletedUser30421

de ce dupa fiecare esec trebe sa existe o scuza penibila =)) pana si la trenurile de tot cacatu se inventeaza o scuza =)) felicitari maimutzico :D
 

DeletedUser

nu e o scuza sefule,mai mult o eschiva sa'mi indulcesc esecu daca ma intelegi :),apropo interesati'va daca am dat vreo circulara de sprijin,chestia e ca toate trupele mele erau in sud si mi'am zis sa astept pana se intorc,am crezut ca individul s'a linistit dar m'am inselat,asta e toata lumea face greseli,stiu ca eu sunt Mancky,dar nici eu nu sunt perfect :D
 

DeletedUser17342

mai lasati omu ca nu el a venit cu scuza ci i-a sarit in aparare un coleg. oricum e foarte posibil sa fi fost chiar asa cum spune, dar asta e jocu. pierzi sate, iei sate, bla bla bla ...aceeasi rutina:D

oricum, si din partea mea felicitari atacatorilor care stiu sa dea trenuri "la secunde". Sa va refaceti nobilii sa mai avem ce rupe: )) (cum ziceam in alta parte, se stiu ei)
 

DeletedUser

Mancky, nu cred ca a fost tradator mai mult decit tine care ti-ai atacat "prietenul" de care te rugai sa vina in tribul tau....si nu cred ca si-a facut notite cind e ziua ta sa te atace chiar atunci si daca imi aduc bine aminte erai atacat deja de citeva zile...pina in ziua ta...
 

DeletedUser30421

lasal flomo poate asa se simte mai bine :)) *** exista "un tradator" care la tradat :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus