Cum actioneaza adminii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Frate crezi ca daca era doar un jucator (eu) mai puneam 88?
Si aropo 88 este anul in care ne-am nascut...
Suntem toti nascuti in 1988...suntem clasa a XII-a...ca sa intelegi...
Iar unul care vorbeste fara sa stie...:mad:

mah,adica toti v-ati gandit asa..."ce ar fii daca punem 88 la nume,asa de chestie?"
:D
scuze da' nu te cred,si nu cred ca te va crede nimeni pe chestia asta..lipsa de imaginatie,atata tot
 

DeletedUser

Frate...

mah,adica toti v-ati gandit asa..."ce ar fii daca punem 88 la nume,asa de chestie?"
:D
scuze da' nu te cred,si nu cred ca te va crede nimeni pe chestia asta..lipsa de imaginatie,atata tot
Tu citesti ceea ce scriu?....ori esti orb ori....Ti-am mai spus si o repet ....88 vine de la anul in care m-am nascut (ne-am nascut) pentru ca ne-am nascut in 1988 si daca chiar vrei sa ma verifici poti sa imi dai email-ul tau si iti spun numele meu ca sa verifici data nasterii si o sa vezi ca m-am nascut in 1988
 

DeletedUser

Uite sfatul meu, eu aici ca si vrajotorul suntem moderatori, nu este de competenta noastra sa blocam / deblocam conturi tot ceea ce am putut face este sa incercam sa inlesnim un mod de comunicare care vad ca deja a luat o alta turnura.

De aceea te rog sa folosesti sistemul de tichete din joc, numai asa vei putea sa comunici cu cei care se ocupa de blocarea / deblocarea conturilor.

Sper sa intelegi atitudinea noastra. Voi inchide acest thread pentru ca tot ce trebuia spus sa spus deja. De asemenea te-as ruga sa nu mai deschizi alt subiect pe aceasta tema pentru ca nu vei face decat sa incingi si mai mult spiretele, si dupa cum poti observa noi nu suntem in masura sa te ajutam cu doleantele pe care le ai.

Multumesc pentru intelegere.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus