cum sa JOCI JOSNIC in triburile.ro

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si app TFN un mic trib amarat va pus probleme intodeauna.... tribul nu mai este in lupta de 2 luni si tot este in top asa ca rusine:)) this sau cum va mai numiti , ** lui esco mereu se schimba ceva
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Spion:) mai comic deci avand in vedere ca doar noi (tbs) si zei sunt pe langa voi, si cu noi nu a vorbit niciodata,poate doar cand il atacam,si cu zei sunteti aliati, nu stiu ce spiona poate doar forumul vostru pentru satisfactia personala.
Dar daca a frauda jocul (presupun ca de aia e banat ) a facut ce trebuia bravo lui ridica-l in grad

E opinia personala ,in realitatea wa-ului a facut ce trebuia

Baiat, inceteaza cu acuzatiile gratuite, eu nu am spus nimic de voi. Fii respectuos si lasa doctrinele ieftine pe care le practicati. Sa fim seriosi, cel vinovat este dinica si simplul fapt ca mesajele au ajuns la tine spune multe, nu crezi ?

Eu zic sa schimbi subiectul ca nu va avantajeaza.
 

DeletedUser

Dap au ajuns la mine caci jucatorul a cerut mila noastra daca de a voastra nu a avut parte.
Nu cred ca e vreo doctrina ceea ce am spus,am postat ceva josnic comform temei.
Intradevar era spion jucatorul,e cum zici tu adex caci nu cred ca te poate contrazice cineva,mereu ai dreptate.
Cat despre schimbat subiectul,aici nu pot ,tema e clara.
Eu iti dau dreptate singurul vinovat e dinica si de aceea dragos-andrei a fost banat. e corect.
joc placut in continuare cred ca observi ca nu imi place sa bat campii pe forumuri,imi palce sa bat campii in joc:), sper sa nu mai ajung pe tema asta,dar asta depinde de voi caci eu cu voi ma bat,si asa va fi pana ma cuceriti,bafta.
 

DeletedUser30065

. ..

Si app TFN un mic trib amarat va pus probleme intodeauna.... tribul nu mai este in lupta de 2 luni si tot este in top asa ca rusine:)) this sau cum va mai numiti , ** lui esco mereu se schimba ceva

poate anumite persoane au pus probleme (cum ai fi tu de ex. ), nu tribul . ca tribul tfn sau cum se numea nu prea a existat defapt .
 

DeletedUser25042

Uof si ce se mai lauda georgicuta ca ne face jucatori sa dea stergere cont.Eu i-am zis ca nu isi vad jucatorii de sageata de la mouse:))

daca jucatorii nu au incredere in conducere atunci de ce mai existati.dupa mine daca ar fi decat adex sef pe acolo a-ti fi mult mai buni dar nah mai bine ca nu e singur si mai faceti si voi ce va taie capul:D
 

DeletedUser

Manusha tu si chester sunteti adversarii mei directi si imi face placere ca am avut adversari buni si seriosi ca voi.totusi la faza cu dinica avea dreptate dragos-andrei:ala era spion de-al vostru.....nu prea productiv pentru voi dar ma rog.
 

DeletedUser

Manusha tu si chester sunteti adversarii mei directi si imi face placere ca am avut adversari buni si seriosi ca voi.totusi la faza cu dinica avea dreptate dragos-andrei:ala era spion de-al vostru.....nu prea productiv pentru voi dar ma rog.

cred ca o sa va dau siter sa vedeti mesajele noastre cu dinica. nu stiu de ce inca ma agit dar fie macar inca odata.
ce spioni ne trebiue noua in plus de ce avem? Unul ca dinica cu care alataieri cand am postat astea o fost prima data cand am vorbit cu el. nu ai decat sa nu ma crezi nu am de ce sa mint pt un astfel de jucator care o fost la voi in trib de la inceputul jocului!
cat despre prins spioni dragos-andrei inca nu a prins nici unul a nostru,chiar imi place ca va luati de asa zisi spioni,noi chair ne amuzam caci nu sunt ai nostri,cand ii gasiti pe ai nostri va zic sincer ca o sa va anuntz si am sa va felicit.
bafta la joc :) , nu mai aruncati insulte mie ca de ce am postat aici,e tema pt cum sa joci josnic,o respect.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Triburile.ro Profil Jucător: Dinica (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni ~ApS~ 01st April 2009 - 19:00:02 103
~ApS~ Nimeni 03rd April 2009 - 13:00:01 122
Nimeni RGK 03rd April 2009 - 16:00:02 132
RGK Nimeni 21st May 2009 - 22:00:01 1,013
Nimeni RGK 22nd May 2009 - 10:00:02 1,013
RGK Nimeni 09th June 2009 - 16:00:02 1,505
Nimeni ~W.A~3 12th June 2009 - 13:00:02 2,328
~W.A~3 Nimeni 14th June 2009 - 16:00:02 2,377
Nimeni ~W.A~3 24th June 2009 - 01:00:02 5,216
~W.A~3 ~W.A~2 12th January 2010 - 19:00:05 24,332
~W.A~2 Nimeni 10th February 2010 - 19:00:03 34,819


Spune-mi tu mai multe despre el. Nu e spion, dar a ratat startul probabil.

Cat despre insulte, sa-mi arati si mie cine a facut-o. La prima pe care o vei primi din partea cuiva promit ca va fi coleg cu dinica.

Totusi, te intreb, este frumos sa iti dai tribul in vileag pe o tema cu numele asta ? Colegii tai au fost de acord sa ii amesteci in astfel de combinatii ? Eu cred ca nu. Cum spunea si rubio, noi cautam adversari de calitate si cu metode cat de cat corecte. Daca va considerati astfel, eu zic ca ar trebui sa va mai cenzurati comportamentul si atitudinea.
 

DeletedUser

nu stiu ce legatura au ceilalti din trib . am mai zis daca dinica avea vreo legatura cu TBS sau cu vreun jucator din tbs atunci fi sigur ca imi sareau toti in cap. Cat despre faptul ca nu am avut nici un repros din partea vreunui jucator,inseamna ca nu au nici macar o treaba cu dinica. Ba mai mult chiar ne amuzam ca inca credeti ca e spionul nostru.

Cat despre vreo insulta,sti bine ca nu sunt eu genul de om care depunde tichet pt asa ceva,sau genul de om care sa puna pe cineva la block,astfel de lucruri se folosesc cand se exagereaza cu scrierea de mesaje ,e parerea mea personala.

Cat despre depus tichete ,eu am postat mesajele nu am depus tichete!
E curios ,oricum ,ca pt orice chestie postata ,voi aveti dreptate si va agitati (vezi temele acele cu Empire vs Wa si parca mai erau)
 

DeletedUser

Draga domnule moderator Adex... Cum poti sa ai alianta si cu CRyder si cu THIS si sa mai ai si forum comun cu ei? Tot asa si "zeitatile"
 

DeletedUser

Suntem in Romania obisnuitiva ca vor exista asemenea lucruri in urmatori 50 de ani si mai bine.
 

DeletedUser

...si apropos de oameni realisti :
xxMADDOGxx a spus:
CrazYyEsco astăzi la ora 10:33
...eu nu te inteleg, ai uitat ca ai facut parte din tribul asta ? de ce actionezi impotriva intereselor noastre?

xxMADDOGxx astăzi la ora 11:21
pai exact cum spui si tu, am facut parte, dar acum sunt in alt trib si cu asta basta, dragoste cu sila nu se poate...intelegi asta?

CrazYyEsco astăzi la ora 11:30
avem nevoie ca de aer sa nu fim atacati in perioada urmatoare, ne-au ajuns la urechi faptul ca se pregateste o mare ofensiva in jurul datei de 4 iulie, bine hai sa o spun altfel, te intereseaza 10 puncte de cont premium ?

xxMADDOGxx astăzi la ora 11:39
ce sa fac cu ele? ca nu inteleg.

CrazYyEsco astăzi la ora 11:43
ti le fac eu cadou numai sa retractezi ce ai scris pe forum si sa le spui ca a fost doar o pacaleala de 1 aprilie, ce zici, accepti de dragul vremurilor bune petrecute de tine in Cryder ?
 

DeletedUser17342

hai lasati vrajelile. iti fac discutii din alea cate vrei: )) credeti ca acuma v-ati smecherit si voi, fazele astea sunt fumate de secole...

oricum oricine ma cunoaste stie ca nu as face asa ceva niciodata;)

si la imitatia aceea de jucator triburile i-am spus o data ca pentru mine nu mai exista pe joc, nu o sa imi schimb niciodata decizia. le fel si voi.

oricum ai postat la topicul perfect! tot pentru voi THIS era deschis


PS: oricum cred ca v-ati chinuit foarte mult sa scrieti corect gramatical ca sa para cat mai realist mesajul, la nivelul de cultura pe care il afisati.

Voi n-ati inteles si nu veti intelege niciodata ideea jocului in ansamblu. Noi ne stergem conturile si ramaneti voi sa va bateti intre voi pe satele de barbari. Ca salbaticii aia in custi. E vreunu dintre voi care ar sustine o cauza sau ar iesi in strada pentru jocu asta? Pentru a-si sustine niste principii? raspundeti-va voi singuri ca pentru mine e clar ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

looooooolllll!!!!!!!!! la cum il stiu eu pe esco sigur nu s-ar ruga de cineva pe astfel motive . pe langa faptul ca i-ar vorbi "frumos" respectivului, poate ar fi pregatit si o "surpriza". :cool: (+ ca nu avea de unde sa-i dea 10 pp :)) )
avem si noi mandria noastra, nu acceptam favoruri de la tradatori.. doar satele i le acceptam :D
 

DeletedUser17342

nu aveam de unde sa dau 10pp ca nu mai cumpar NICIODATA:D ultimele 4 le-am folosit inainte sa inceapa protestul si gata. pa si pu
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Am crezut ca vazusem tot la TBS. Cum sa joci josnic ....

Dupa ce saptamana trecuta un jucator tbs a iesit din trib solicitand invitatie si sprijin de la LWA (tactica practicata de adevaratii jucatorii, nu de unii fara caracter), nimic nou pana acum, se incadra foarte bine profilului. Atentie insa, motivul era unul socant : adevaratul proprietar era in spital si se lovise la tampla, fiind aproape de a muri ! Penibil 1.

Ieri, in spiritul Saptamanii Mari, o initiativa laudabila totusi din partea lor.

little destroyer în data de 02.04. la ora 23:50
In prerioada sarbatorilor de paste, familia TBS doreste sa le ureze tuturor membrilor [ally]~W.A~[/ally] cat si celor din academiile aferente un PASTE FERICIT alaturi de cei dragi si speram ca lumina pastelui sa va lumineze sufletele si sa va ajute sa treceti peste orice hop din viata! Un gand bun din partea noastra, oamenii din TBS spera sa ajunga in inimile voastre si sa va bucure macar pentru o clipa!

Am fost trimis in aceasta seara de catre membri TBS cu o ramura de maslin, un simbol al pacii care il consideram cel mai potrivit in acest moment magic si in aceasta importanta sarbatoare pe care o numim Sarbatoarea Pastelui. Dorim sa va propunem un PNA pe perioada sarbatorilor incepand de 03.04.2010 ora 12:00, pana in data de 05.04.2010 ora 20:00. Consideram ca orice razboi poate fi trecut cu vederea si ar fi ideal daca macar in aceasta sfanta sarbatoare sa uitam de dusmanii.

Astept un raspuns de la dumneavoastra cu privire la propunerea mentionata mai sus si speram ca o veti accepta.

O seara superba in continuare si incaodata PASTE FERICIT!
Fam. TBS


Lord Adex astăzi la ora 00:02
Acceptam aceasta propunere si va raspundem cu aceleasi ganduri de bine. Liniste si pace dvs. si celor dragi.

Hristos A Inviat :)

[ally]~W.A~[/ally] [ally]~W.A~2[/ally]

little destroyer astăzi la ora 00:04
Adevarat A Inviat!

Multumim de gandurile bune, TBS nu o sa atace in acea perioada.

De indata ce am primit mesajul, am facut demersurile necesare pregatirii lor. Circulara, aveti in vedere acest lucru ... Normal, atacurile date nu se puteau opri, pactul era valabil pentru atacuri care plecau dupa ora 12.00. Penibil 2

Serios ? pact cu TBS. O gluma buna, precum acel trib .... Il incalca sub motivul ca au atacuri care sosesc dupa 12 :)). Cu durata peste 24 de ore, initiate cu mult inainte de a se discuta ceva. Eh, nu ne mai mira nimic.

JOSNIC ? Nu, nu cred. Nu cand e vorba de TBS. De "oamenii" din TBS !
 

DeletedUser

taticule,hai sa iti explic.
nu stiu care e acela care joaca miseleste. am impresia ca esti chiar tu.
ataci,si iei sat exact inainte de ora 12,motiv perfect ca sa nu mai pot veni la recuperare.
motiv perfect sa rupem acest pna.

intr-adevar atac,dar nu cred ca atac alt sat,alti jucatori,alte sate,etc,DOAR acel sat care l-ai luat inainte de ora 12.
eu am tot dreptul sa merg la recuperare. DOAR pe acel sat. nu altele.

JENANT esti TU,pt ca stiai foarte bine ora cind va incepe pna-ul. nu ai fost in stare sa ataci IN ALT MOMENT
ataci doar la limita unui regulament moral. de ce nu ai atacat pina acum?
am TOT dreptul sa imi recuperez satul.
chiar daca nu reusesc sa il recuperez,asta e,dar am tot dreptul.

si inca odata -NU AM ATACAT ALTE SATE SAU ALTI JUCATORI.DOAR ACEL SAT.
jenant esti tu,pt ca numai un misel si un iresponsabil ataca in stilul asta.


P.S.

yoghii în data de 01.04. la ora 10:09
buicu eu sunt....pe cont...chestia cu cezar a fost doar sa ma trag de timp....sa nu isi dea TBS seama ca eram tradator :)) dar nu a tinut mult :) ...

dami te rog un numar de telefon sau un id ceva sa vorbim mai usor sa iti *** ce zona vreau




DECI E TOT DE-AL TAU.

FRUMOS VA SADE
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus