D4nYL0v3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sa nu mai fac acolo off-topic o sa deschid tema asta care sper sa fie una scurta.

1. nu am spus ca esti emo am zis rod=emo , tu te-ai simtit (si nici nu esti in RoD) deci e prostia ta asta.

Pentru faptul ca te-ai simtit si ai inceput sa te dai rotund ca esti nu stiu ce barbat / jucator / periculos.
Iti dedic un topic.


Copiat de pe http://forum.seductie.com/D4nYL0v3-m2019.html

" Un Mic Ajutor Daca Se Poate ;)
Hello all ... asta ii primu post al meu pe aici ... *** asha avea nevoie d un mic ajutor biggrin.gif

Sa incep ... Aveam *** ** o relatzi ca tot omu cu o fata (L) biggrin.gif (arata bine gagica ... un HB 8) 2 luni totu a fost OK, ne intzlegema bine, futai si tot ce vrei (deshi gagica mai avuse doar o relatzie serioasha - 3 ani) ... pana a inceput sa ma dispere cu telfoane crize de gelozie, ca stau prea putzin cu ea alea alea ... normal a urmat *** despartzirea. Nimic interesant pana acuma ... eh in ziua in care m-am despartzit ma ieshit in orash cu o amica f buna (A) ... ea a venit cu inca o fata (R - zuper dulce *** buna gagica). Am stat la povesti alea alea ... imi placea gagica ... da parca nu aveam chef d combinatzii ca numa ce ma despartzisem de L. Buuun ... ajung acasa *** primesc sms d la A care imi spune ca la R ii place de me *** daca vreau sa imi dea nr ei ... Am zish nu ratez ocazia wink.gif nah au inceput sa curga SMS-urile (traiasca Cosmote :X) ... ne-am combinat ... la inceput era super dulce cu me alea alea ... apoi a inceput sa fie putzin rece (*** asta avuse o relatzie de 1.5 ani pe la 16 ani *** ala shya batut jok de ea ... soarta biggrin.gif ) ... nu yam dat atentzie k asha fac cam toate la inceput ... incet incet sa schimbat ... pana cand ... pac pac eu fac ceva ce nu ii convine - luni seara - nu ii ** d inselat ... doar d bautura *** mai ceva biggrin.gif (de bautura mya tot comentat ... dar cand a aflta *** restu ... ) ... eh am tot discuta ... mya zish k nu se astepta de la mine sa fac asha ceva ... k am dat-o peste cap *** alea alea ... *** azi imi zice sa luam o pauza sad.gif (ba frate *** mi tare drag d asta mica sad.gif ) ... k cik vrea sa ishi faca ordine in ganduri, k ii drag d me da nu mai stie ce sa creada d me ... k vrea sa ne cunoastem mai bine *** apoi sa o luam d la zero ohmy.gif ... azi cand aveam discutzia asta am inceput sa o dau in sentimente cu ea (nici nu mai stiu daca am facut bine sau rau) ...

Ce sa fac sa fiu sigur ca ne impacam sad.gif ? Cum sa ma comport cu ea ?
Sper sa ma ajutatzi *** eventual sa imi *** spunetzi pe unde am gresit sad.gif
Ms. "


Tztztz nu stii sa te comporti cu fetele? :| pacat...:(

http://ingeri.ro/profil.php?view=3830#detalii
Sper ca nu esti tu asta,nu? 21 de ani timisoara, masina toyota, tu pari a fi :>
Ofof,si mai zici ca nu esti emo? pai uite ce ochelari infecti ai pe tine si ce blugi...si doamne ce freza :eek::eek: zici ca te-a speriat closhca la 5 dimineata.

"Descriere: Inceark sa ma cunosti *** vei afla ... }{ pt fetele sexy :p"\

Ce sweet,da se pare ca nu te ajuta prea tare descrierea nu? :(
Fetele astea,nu mai prefera nici una emo-ii in ziua de azi,nenorocitele nu au pic de inima!

Stiu,sunt nesimtit ca deschid astfel de topicuri.
Asta e,dar iti mai promit o surpriza de curand :) :D
 

DeletedUser2602

entech cat de disperat si de inapoiat sa fii sa faci asa ceva?

esti cumva soarece de laborator? dexter alea alea? :D
 

DeletedUser787

din disperare sa gaseasca ceva despre mine nici nu sa mai uitat la data ... dar nah bbmik ... el nu stie cum arata o fata ;) eventual se uita la masa si mai da o tura pe la wc ... asa mai scapa si el de stres ;))

entech :D ingeri.ro ai vazut taty d cand nu am mai intrat pe el ? daca tot esti asa mare hacar :D
 

DeletedUser787

Asta e,dar iti mai promit o surpriza de curand :) :D

Ce faci imi spargi parola ? Hai sa iti zic ceva ... pentru mine e doar un joc ... pentru tine e ... tot ce ai ;)

l.e. : ma duc in oras ;) ai putea si tu sa iesi la aer ... sau inca mai cauti info despre mine ? :D mersi ca iti aloci atata timp ... imi faci cumva si fanclub ? nu de alta da nah sa stiu si eu ...

l.e.2 : masina aia din poza nu e toyota ... e ford ;) dar nah ish masini la care tu doar visezi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

politica si propaganda L1...ce-au certurile,esti emo!/nu sunt emo! cu asta nu stiu..
 

DeletedUser

E bine ca vam animat pe toti:D
Devenea situatia plictisitoare aici,dany nu sunt hacker nu stiu de unde ai prins ideea,cert este ca pui botu usor la o "sageata" :)
Restu,comentati cat puteti:p
 

DeletedUser787

daca vad ca se anima forum ... nu ma mai deranjeaza acest topic ;)) entech ... daca vrei in prv itzi *** raspund care a fost faza cu forumu ala ;)) dar cu ingeri.ro chiar nu ai nimerito :D pozele ish vechi d 3 ani ... la fel *** contu ;)
 

DeletedUser787

Dap :D si macar stiu ca am un fan foarte infocat ;) ma urmareste 24/24 :D entech prv me sa itzi zic programu de maine ;)
 

DeletedUser

@ entech - mersi ca mi-ai mai dat un motiv sa-mi bat joc de bou asta :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ D4nyL0v3 - baiatule tu esti un alcoolic pur sange, din alcool te-ai nascut si in alcool o sa si mori dar fie, ai si tu un scop in viata. te cunosc de o viata si asa mi-e de drag cand aflu cate ceva cu care pot sa-mi bat joc de tine toata ziua :)))
 

DeletedUser

:))))))))
Dany cand o sa iti intre in cap ca mi se rupe total de tine? :)))
Forumul trebuia animat,l-am animat,pacat ca tu ai fost personajul principal insa pacat cu fetele, chiar imi pare rau pentru tine :-<
Spor
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus