D4nYL0v3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser787

:))))))))
Dany cand o sa iti intre in cap ca mi se rupe total de tine? :)))
Forumul trebuia animat,l-am animat,pacat ca tu ai fost personajul principal insa pacat cu fetele, chiar imi pare rau pentru tine :-<
Spor

:))) ma faci sa rad ... auzi tu cand ai iesit ultima oara din casa ?

@buji : vezi sa nu incep eu ... sti tu vorbesti de alchool ? ca de 3 zile esti tot beat ... bei rachie pe la sate :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

entech devii deja plictisitor pe forumul asta...... Lasa-ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser787

entech devii deja plictisitor pe forumul asta...... Lasa-ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mane lasa copilu sa se simta bine ;) el crede k vai ... mia dat cu ceva in cap ... omu mai greseste, mai cere ajutor ... pana mea :D da nah el chiar nu stie sa faca diferentza intre RL si joc
 

DeletedUser

mane lasa copilu sa se simta bine ;) el crede k vai ... mia dat cu ceva in cap ... omu mai greseste, mai cere ajutor ... pana mea :D da nah el chiar nu stie sa faca diferentza intre RL si joc

Ies din casa foarte mult,spre deosebire de tine :D
Ce mai vrei? bagat in seama,nu iti mai fa conturi pe forum sa scrii despre mine si dupa sa te aprobi singur,e jalnic.
Asa faci si cu femeile? monstruozitate mica ce esti :)))
 

DeletedUser787

Ies din casa foarte mult,spre deosebire de tine :D
Ce mai vrei? bagat in seama,nu iti mai fa conturi pe forum sa scrii despre mine si dupa sa te aprobi singur,e jalnic.
Asa faci si cu femeile? monstruozitate mica ce esti :)))

Ce conturi ma idiotule ? Unde vezi tu sa imi fac mai multe conturi ... eu am unu singur ... nu eu is ala care a zburat de pe o lume si acuma se da in spectacol pe aici ... dute ba si latra la alta usa ... pacat ca eu nu am timp ca tine sa caut poze cu fata ta d tocilar ... sobolan de laborator ce esti ...
 

DeletedUser

Ce conturi ma idiotule ? Unde vezi tu sa imi fac mai multe conturi ... eu am unu singur ... nu eu is ala care a zburat de pe o lume si acuma se da in spectacol pe aici ... dute ba si latra la alta usa ... pacat ca eu nu am timp ca tine sa caut poze cu fata ta d tocilar ... sobolan de laborator ce esti ...

:))))))))))
Rog adminii sa imparta warn-uri, jigneste de ieri deja si nu faceti nimic? eu nu am facut pe nimeni idiot.

@dany, calmeazate dragule daca te-am ranit la orgoliu,intelegem iti este foarte greu cu femeile,asta e nu ai ce sa faci :( se mai intampla,invata sa treci peste :)))
Fata de tocilar? intreaba pe cine ma cunoaste si mai vorbim
Cat despre raportul timpului care il petrec eu in joc spre deosebire de tine,ESTE mult mai mic, si ma descurc de minune.

Apreciez faptul ca acuma vad'ca incerci sa iti corectezi limbajul de copil fara copilarie,dar tot mai ai de imbunatatit,insa imi place ca esti foarte ofticos.
Chiar asa mult te-a afectat de trebuie sa incepi sa injuri? of of
 

DeletedUser787

nu e vorba de ofticat ... ma deranjeaza cand vad gunoaie care implica in joc si viata reala ...

Eu nu am avut copilarie ? Ba da tu chiar esti retardat ... ma jur!!! Deci ** nu stiu ce draqu ai in capu ala ... ba ratatule ... din momentu asta nici nu iti mai raspund ... chiar nu are sens sa ma mai bun sa ** cu retardati ca tine ... dute si impuscate ca oricum esti degeaba ... hai pa ... LAKE!!!

Iar despre femei te astept oricand sa ** sau sa mergem intr-un club sa vedem ce si cum ;) Tu nu ai cum sa intelegi nimic ... pentru ca tu NU STI CE INSEAMNA O FEMEIE!!!
 

DeletedUser

nu e vorba de ofticat ... ma deranjeaza cand vad gunoaie care implica in joc si viata reala ...

Eu nu am avut copilarie ? Ba da tu chiar esti retardat ... ma jur!!! Deci ** nu stiu ce draqu ai in capu ala ... ba ratatule ... din momentu asta nici nu iti mai raspund ... chiar nu are sens sa ma mai bun sa ** cu retardati ca tine ... dute si impuscate ca oricum esti degeaba ... hai pa ... LAKE!!!

Iar despre femei te astept oricand sa ** sau sa mergem intr-un club sa vedem ce si cum ;) Tu nu ai cum sa intelegi nimic ... pentru ca tu NU STI CE INSEAMNA O FEMEIE!!!

Dupa cum spuneam,experienta ta te-a marcat la caracter si uite acuma cum te manifesti cand cineva iti spune de asta :(
Saracu,mai omule dar intelege asta e esti si tu mai altfel si nu iti merge la femei,ce sa ii faci accepta realitatea :)) pana afli cum o duc eu nu mai fa presupuneri ca te faci mai tare de ras.
Ofticos mic ce esti :))))))

ps: stiuu situu te scot din sarite,te bugi acuma si bagi o naveta de timisoareana sa iti revii din depresie :( nu fa asta esti prea tanar sa iti pierzi viata in alcool, mai bine invata sa vorbesti cu o femeie si o sa fie mai bine ai sa vezi, daca nah te oftic prea tare si de asta nu mai vrei sa imi raspunzi la posturi te inteleg ce sa iti fac,nu te pot obliga..inteleg..esti slab asta e ;( pacat de tine bafta man...sper sa iti revii cu femeile
 

DeletedUser787

:))) bea tu linistit timisoarea ... nu imi place ;) prefer altceva ... iesi prin cluburi si afli ce ii bun ;) mersi de grija ta cu femeile ... oricum invitatzia cu clubu ramane valabila ... daca te tzine ... dar probabil iar vei evita subiectu ... nu-i bai ;) m-am obisnuit cu tine sa zici numa tampenii
 

DeletedUser13059

entech .... de cand am intrat pe forumul extern adik de akm 5 minute am simtit un miros a moratciune expirata si **** dc am fost curios sa vad care ii mortul ala si cand am ajuns la mortaciune te-am gasit pe tine ..... **** dc dar cea ce faci este total diferit de ce treubuie postat pe forum extern.... daca vrei autografe de la cei care mai sutn pe triburile sa imi zici akm stiu ca ii greu sa vezi cum altii se bucura de satele tale si u iti plangi de mila dar noi ne bucuram ca vrei sa fi in ceintrul atentie si de aia ai 2 variante ....


1 - iati familia si mergeti in Iraq
2 - dati foc


resepect entech (omul copac)
 

DeletedUser

:))) bea tu linistit timisoarea ... nu imi place ;) prefer altceva ... iesi prin cluburi si afli ce ii bun ;) mersi de grija ta cu femeile ... oricum invitatzia cu clubu ramane valabila ... daca te tzine ... dar probabil iar vei evita subiectu ... nu-i bai ;) m-am obisnuit cu tine sa zici numa tampenii

Se scrie Timisoreana nu timisoarea, repet,invata sa scrii :D
Am spus timisoreana pt ca esti din Timisoara, am presupus ca bei ca ceilalti numai asta (la bere ma refer)
Poate ies prin cluburi si poate stiu ce e bun,repet am spus timisoreana pentru ca toti timisorenii se sparg in pene ca e cea mai buna bere,te`am facut sa te simti bine si eu umpic :))
Cu placere pentru grija cu femeile,daca vrei iti dau si lectii:D
Ramane valabila,am prieteni multi in timisoara (care da joaca pe L1) cu prima ocazie cand am sa calc acolo am sa fiu sigur sa te anunt,nu am idee cand va fi asta.

Te-ai calmat? sau tot faci spume de nervi?
 

DeletedUser

entech .... de cand am intrat pe forumul extern adik de akm 5 minute am simtit un miros a moratciune expirata si **** dc am fost curios sa vad care ii mortul ala si cand am ajuns la mortaciune te-am gasit pe tine ..... **** dc dar cea ce faci este total diferit de ce treubuie postat pe forum extern.... daca vrei autografe de la cei care mai sutn pe triburile sa imi zici akm stiu ca ii greu sa vezi cum altii se bucura de satele tale si u iti plangi de mila dar noi ne bucuram ca vrei sa fi in ceintrul atentie si de aia ai 2 variante ....


1 - iati familia si mergeti in Iraq
2 - dati foc


resepect entech (omul copac)

Buna analfabetule.
In primul rand mai joc triburile daca vrei sa stii.
In al doilea rand tu cine esti? ca nu am auzit de tine,no name? vrei sa faci reputatie sau ce? :))
Sau a venit dany a nostru si a plans pe forum la voi pe undeva "vaiii hai pe extern sa ne luam de ala" , tipic copii.
Limbajul tau imi arata ca semanati,ai si tu probleme cu femeile? sau tu nici nu ai vazut una pana acum?
In rest,taranimea e in putere la voi, se vede dupa limbaj si originalitate:D
 

DeletedUser13059

entech sa iti zic ceva .... mamata stie ce vorbesti u aici ? sincer akm ....
 

DeletedUser13059

cine vorbeste de femei :))) u in afara de mata nu ai vazut alta femie ;)


orium **** dc tot ma strigi tata pe strada ca nu eu am fost cu pricina ;) asa ca poti sa stai linistit ca daca nu vrei sa mori virgin ar fi bine sa mai iesi pe afara dara fara mamica de muntza ;)
 

DeletedUser

Ce dume,maica domnului.
Frate ce naiba faci zilnic?
Citesti www.dume.ro?
Doamne cata originalitate!!:eek:
Ia sa vedem,ce mai stii sa zici despre "mama" "tata" si "virgin" ca observ pana acum doar astea 3 cuvinte sunt in vocabularul tau
 

DeletedUser

oameni buni nu il mai bagati in seama:) nici nu inteleg dc ii da-ti atata importanta:)
 

DeletedUser13059

of doamne noroc ca esti un pe langa noi si ne inspiri cu vocabularul tau magnific ... si daca tot zici ca mai "joci" pe lumea 1 dc nu iti fac public si nickul cu care joci :> ? sau esti prea morcovist ? :>
 

DeletedUser787

bai entech ... chiar nu intzlegi ? Tu NU mai joci pe L1 ... dar nah papagalu o tzine pe a lui ... auzi lumea cand te vede pe strada itzi arunca biscuitzi ?
 

DeletedUser

Voi chiar sunteti amuzanti, ce naiba cred ca pana diseara va adunati tot cuibul aici.
Joc pe L1 incontinuare si nu am nici o obligatie sa spun sub ce nume,din motive care sunt si peste voi si nici nu o sa le intelegeti :D
Cat despre ce mai aveti de zis,haideti aberati incontinuare, nu imi este greu sa va raspund,ma mai amuz si eu.
Deci,altceva? protioare noi scoase din capusorul vostru? :eek:
 

DeletedUser

of doamne noroc ca esti un pe langa noi si ne inspiri cu vocabularul tau magnific ... si daca tot zici ca mai "joci" pe lumea 1 dc nu iti fac public si nickul cu care joci :> ? sau esti prea morcovist ? :>

Apropo, am o intrebare pentru tine, esti cool ca ai la avatar o poza cu o sticla de alexandrion care e aproape plina si are si dop? :D:D:D:D
La naiba tine buzele calumea ca arati ca o purcica care suge laptele de la tzatza.
Eu chiar nu inteleg ce e asa MARE si TARE unul care isi face poze de genul asta,parerea mea? prostie curata. Esti cool ca ai bidonu de coniac, hai noroc:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus