Decaderea lui David :)

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)) cand... sti sa joci.. o poti face si putin si bine.. pe L5 recunosc stateam ca un nebun.. si cate 3 nopti nedormite.
 

DeletedUser

nu am zis ca stiu sa joc ,tu ai inceput cu comparatiile si nu stiu ce.oricum vreau sa facem pace ca suntem off demult,si mie cam varza capul:D,respect
 

DeletedUser6843

Mai ai de munca :) nu o sa treci pe locul 1 cateva luni de acum incolo.

Nu pot sa uit momentele cand KingArturArmy era un jucator mititel in trib si imi spunea pe messenger ca el candva o sa ajunga in top 3,iar eu ii spuneam DA,DA,credeam ca v-a ajunge dar nu curand,acum este pe primul loc,sincer un alt jucator de foarte mare caracter care si-a cam batut joc de C.K.

respect!
 

DeletedUser

Tribul NOI a fost tinut in picioare de Stranutelu si Oscumpica, cel putin ei au fost cei care au pus baza, lor lea fost mai greu, de aceea am zis respect, tu nu faci decat sa mentii acest trib,


Stiu ca NOI a purtat multe razboaie, si respect acest trib.. insa.. cand il vad si pe gigi asta... ca se baga in seama... imi vine rau :(


Gygy asta e ca si mine din enclava mica...Stranutelu si Oscumpica s-au ocupat de enclava mare dar deh...daca te-ai uita pe o harta ai vedea si tu ca , de fapt...tribul NOI e format din 2 triburi...si app...nu mentin nimic la 900 de membri...incercam sa scadem pe cat putem la numar!
 

DeletedUser6843

Tribul NOI a fost tinut in picioare de Stranutelu si Oscumpica, cel putin ei au fost cei care au pus baza, lor lea fost mai greu, de aceea am zis respect, tu nu faci decat sa mentii acest trib, normal la 900 de membrii nu se simte cand se pierd 20 de sate , dar la 50 de membrii se simte imediat:), in fine la 50 de membrii e mai simpla organizarea.. Oricum, niciodata nu o sa joc intr-un trib cu un numar mai mare de 60 de membrii pentru ca nu e eficient, certurile, tampeniile apar zi de zi acolo, nu prea ii poti controla pe toti... si eu joc de cativa ani triburile.. si cam asta am inteles din experienta mea. Iar la faza cu david, nimeni nu va obligat sa va dati cu parerea, setzel a vrut sa posteze "inceputul" innobilarii lui davidel.. iar voua va sarit tzandara repede :) cea ce nu mi se pare ok, pentru ca stiu ce jucatori are WaRooM, si multi nu va comparati cu ei, insa va dati cu parerea... Mie L5 mi-a lasat un gust amar, chiar daca am jucat vreo 3-4 luni pe server.. si.. pot sa zic ca am realizat ceva, avand in vedere ca.. am fost in top 10 vreo 2 luni si am dat nastere impreuna cu cativa jucatori (2 mai exact) la tribul WaRooM, care avea pentru inceput 3 membrii eu h3rIfL3 si andreibronx, dupa care am ajuns la numarul de 50.. cam pana acolo am jucat eu.


Stiu ca NOI a purtat multe razboaie, si respect acest trib.. insa.. cand il vad si pe gigi asta... ca se baga in seama... imi vine rau :(



Prietene,tribul NOI a fost inemeiat de catre stranutelu si de catre un alt jucator la care doresc sa pastrez anonimatul si nu te-ai gandi la el(ea) sincer chiar nu ai auzit.
Tu esti jucator bun pentru ca ai jucat doar cu elitisti,cat despre Monica este incontestabil deasupra mea din toate punctele de vedere,daca nu era ea eu astazi nu mai eram pe lumea5 si implicit pe triburile.
Cu tine nu vreau sa fiu sarcastic,te apreciez pentru ca am vorbit odata cu tine prin mesaje private si esti de gasca,dar repet,Atheon din punctul meu de vedere este no1 in NOI si apoi eu si o spun eu care am intemeiat tribul.
Acest mesaj nu are nici o urma de "sarcastism" in el.
"Gigi" este conducator pe un continent din NOI si tie ti-a fost la inceput greu pe forumul mare.
termin acum
 

DeletedUser

stiu ce jucatori are WaRooM, si multi nu va comparati cu ei, insa va dati cu parerea... Mie L5 mi-a lasat un gust amar, chiar daca am jucat vreo 3-4 luni pe server.. si.. pot sa zic ca am realizat ceva, avand in vedere ca.. am fost in top 10 vreo 2 luni si am dat nastere impreuna cu cativa jucatori (2 mai exact) la tribul WaRooM, care avea pentru inceput 3 membrii eu h3rIfL3 si andreibronx, dupa care am ajuns la numarul de 50.. cam pana acolo am jucat eu.


Stiu ca NOI a purtat multe razboaie, si respect acest trib.. insa.. cand il vad si pe gigi asta... ca se baga in seama... imi vine rau :(

atunci hai sa ma bag si eu inseama poate iti vine si mai rau :p
stiu nici pe mine nu ma stii dar, eu te stiu si stiu si juc din waroom si oare cum ai infiintat tu cu herifle tribul??? asta nu cumva ati tradat tribul silent?? i-ati amentintat pe cei care eram mai slabi de inger si i-ati fortat sa vina in waroom ........ iti zic eu man asta nu inseamna sa intemeiezi un trib... normal ca apoi a venit tot tribul silent in waroom, nu mai aveau scapare
 

DeletedUser

ooo da... interesante discuti insa pe din afara.am intrat sa fac un anunt si anume tradatori au inceput deja sa plateasca
 

DeletedUser

Prietene,tribul NOI a fost inemeiat de catre stranutelu si de catre un alt jucator la care doresc sa pastrez anonimatul si nu te-ai gandi la el(ea) sincer chiar nu ai auzit.
Tu esti jucator bun pentru ca ai jucat doar cu elitisti,cat despre Monica este incontestabil deasupra mea din toate punctele de vedere,daca nu era ea eu astazi nu mai eram pe lumea5 si implicit pe triburile.
Cu tine nu vreau sa fiu sarcastic,te apreciez pentru ca am vorbit odata cu tine prin mesaje private si esti de gasca,dar repet,Atheon din punctul meu de vedere este no1 in NOI si apoi eu si o spun eu care am intemeiat tribul.
Acest mesaj nu are nici o urma de "sarcastism" in el.
"Gigi" este conducator pe un continent din NOI si tie ti-a fost la inceput greu pe forumul mare.
termin acum



Am inteles :), ce sa zic bafta si la mai mare, insa.. uitativa la voi in livada.. aveti si voi multe defecte, nu o luati in nume de rau dar asa e, decat sa va dati cu parerea de satele lui david, mai bine ati face ceva cu membrii aia ce dorm in picioare :), cat despre mine, am fost si eu noob, dar cand am fost noob, am tacut si eram mic, nu imi dadeam cu parerea de alte triburi, si nici de alti jucatori, forumul mare il folosesc acum de cand a inceput L8, pana acum nu ma interesat deoarece, nu avea rost sa o fac.


Va doresc multa bafta, Respectele mele.
 

DeletedUser

atunci hai sa ma bag si eu inseama poate iti vine si mai rau :p
stiu nici pe mine nu ma stii dar, eu te stiu si stiu si juc din waroom si oare cum ai infiintat tu cu herifle tribul??? asta nu cumva ati tradat tribul silent?? i-ati amentintat pe cei care eram mai slabi de inger si i-ati fortat sa vina in waroom ........ iti zic eu man asta nu inseamna sa intemeiezi un trib... normal ca apoi a venit tot tribul silent in waroom, nu mai aveau scapare



:))) Daca te-ai vedea ce spui.... :rolleyes: in primul rand, am infiintat WaRooM pentru a scapa de "jucatorii" care nu jucau nimic, in al 2-lea rand, WaRooM a avut 3 membrii la inceput, si pana sa ma las eu de L5 aveam 50 de membrii, multi dintre ei din alte triburi nu din Silent, Cu amemenintatu nu a fost nimeni, poate ei cu mila sa ii luam in trib ;) daca nu sti mai bine nu te baga, tribul Silent, condus de Somax, a avut War cu noi, cum naiba sa ne rugam noi de ei sa vina.. asta ma intreb eu.. avand in vedere ca in fiecare zi cadeau cam 15 sate din Silent... probabil si tu esti unu din aia care erau cu "Te rog frumos da si mie o invitatie.. imi dau seama ca nu mai pot face nimic in Silent.. si ca WaRooM e de viitor.." deci.. la afirmatia ta... ori ai fost in Silent in acele vremuri.. ori ai fost in alt trib.. si spui si tu din ce ai auzit.
 

DeletedUser

stranutelu a spus:
Atheon din punctul meu de vedere este no1 in NOI si apoi eu si o spun eu care am intemeiat tribul.

Mercic pentru votul de incredere boss dar sunt altii mai buni ca mine ca jucatori...doar la capitolul rabdare si vointa am stat un pic mai bine dar nu cu mult ca am ajuns si eu la fundul sacului :D





Dati-mi voie sa observ ca sa impamantenit o noua vorba pe triburile.ro intre jucatorii elitisti! ...si ca sa revenim la subiect...Davidutz, foloseste-o si tu mama ca poate scapi de ei! Ooooo da! :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

atunci hai sa ma bag si eu inseama poate iti vine si mai rau :p
stiu nici pe mine nu ma stii dar, eu te stiu si stiu si juc din waroom si oare cum ai infiintat tu cu herifle tribul??? asta nu cumva ati tradat tribul silent?? i-ati amentintat pe cei care eram mai slabi de inger si i-ati fortat sa vina in waroom ........ iti zic eu man asta nu inseamna sa intemeiezi un trib... normal ca apoi a venit tot tribul silent in waroom, nu mai aveau scapare

ia intra tu pe Lumea 5 la actele tribului WaRooM si intreaba fiecare din primii 50 de membrii care ii vezi acolo(si care inca mai exista) cum au intrat in WaRooM, cu ce i-am constrans noi?? 3 oameni sperie 3 triburi?? (au venit din SIlent, EMPIRE si IMMO[la inceput]) ma` daca noi 3 am speriat atatea triburi inseamna ca eram foarte tari:)))), in plus..chiar te rog sa intrebi membri tribului WaRooM ce fel de conducator eram/sunt eu sau ItiRupCapu. cerceteaza tati..nu vorbi din tren..ca nu apuca oaenii din statie sa te auda :)

Eventual daca faci cele spuse de mine sa vad cum prezinti scuzele de rigoare, pentru ca cele spuse de tine reprezinta un afront general...sau daca esti prea mandru sa recunosti cand gresesti, baga capu in pamant si taci..;)

In rest..toate cele bune:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dati-mi voie sa observ ca sa impamantenit o noua vorba pe triburile.ro intre jucatorii elitisti! ...si ca sa revenim la subiect...Davidutz, foloseste-o si tu mama ca poate scapi de ei! Ooooo da! :))))



nu ma consider un jucator elitist:)))ii las pe alti eu prefer faptele...
sunt un noob:))))

in rest ooo da imi spune prietena mea in diferite circumstante nu le postez aici ca ma trimit admini in vacanta:)))
sa o intreb daca e elitista?:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

nu ma consider un jucator elitist:)))ii las pe alti eu prefer faptele...
sunt un noob:))))

in rest ooo da imi spune prietena mea in diferite circumstante nu le postez aici ca ma trimit admini in vacanta:)))
sa o intreb daca e elitista?:)))

iti spune numai tie?
 

DeletedUser6843

era o gluma,de ce o dai in barci?

peseu:daca vroiam sa continui acum continuam,am gresit,doar tu ma poti ierta :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus