Decaderea lui David :)

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

era o gluma,de ce o dai in barci?

peseu:daca vroiam sa continui acum continuam,am gresit,doar tu ma poti ierta :p

si cine a spus ca a mea nu era o gluma?:))))
nu imi plac barcutele...
in fine cum spui tu,ne trimit admini in vacanta si tu debea ai revenit...
 

DeletedUser

...zise Bamse in gandul lui, in timp din cauza neatentiei, tocmai calcase intr-o "bucurie".

"waroom rulez.
MT e varza
restu sint degeaba"

...pentru ca!? ...din cauza de motiv pentru ca asa spui tu care esti un maestru de necontestat, campion international la categoria grea "viata mea triburili punct rol"!
Parerea ta conteaza! ....da...nu aici!
Daca ai un argument pertinent poate mai stam de vorba...din cate vad eu doar spamezi si nici macar n-ai haz, spre deosebire de mine!
 

DeletedUser

ti se pare tie ca waroom ... face ravagi ... se va vedea cine e bun in eventualitatea razboiului waroom m.t ca nah odata si odata o sa fie si ala pt deciderea liderului
 

DeletedUser4920

Aikon mai ai un pic si ai toate satele de 12154 lucreaza la ele si abtinete sa postezi inutil :)
 

DeletedUser

Aikon mai ai un pic si ai toate satele de 12154 lucreaza la ele si abtinete sa postezi inutil :)

pot sa am satele cum vreau eu ... dar eu nu ies pe forum si ma laud si fac posturi de decaderea lui david cand TU te chinui de **** cate luni sa ii iei un SAT 1 micut si nu poti sunt chiar curios ... cand vei putea sa iei unu ... si decaderea lui david si el creste ... :| te rog sa intri in siletio stampa pt ca te faci de rusine
 

DeletedUser11075

cinei david?

PS: nue offtopic...e legat de tema asta...asa ca nu mai imi dati puncte de penalizare....ca nu colectionez asa ceva:p
 

DeletedUser

liderul lumi 5 la pct ... pe care setzel il inobileaza 10 sate ii ia pe zii ... da stii dc ... pt ca are punctaju la sate diferit :| si poate sa faca atac si aparare mai multa :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

liderul lumi 5 la pct ... pe care setzel il inobileaza 10 sate ii ia pe zii ... da stii dc ... pt ca are punctaju la sate diferit :| si poate sa faca atac si aparare mai multe :|



Vorbeste aikon care nu a mai luat sat strain exceptand pe cele de la bino de acum alea nu se pun(prieteni stiu de ce ) de muuult muuult timp asa ca joc de glezne :)
 

DeletedUser

Vorbeste aikon care nu a mai luat sat strain exceptand pe cele de la bino de acum alea nu se pun(prieteni stiu de ce ) de muuult muuult timp asa ca joc de glezne :)

pai uitate pe harta JUCATORULE si vezi ca am aliante ... si noi facem curat nu aducem jucatori din tribu cu care suntem in razboi .
 

DeletedUser11075

david de ce nu posteaza pe aici?
sa vad si eu cinei al mai tare din parcarea asta privata:)))

apropo...orice sat mai mare de 10k...e degeaba,arata ca posesorul lui e cam pe langa problema:p
fara suparare...parerea mea:))
 

DeletedUser

david de ce nu posteaza pe aici?
sa vad si eu cinei al mai tare din parcarea asta privata:)))

apropo...orice sat mai mare de 10k...e degeaba,arata ca posesorul lui e cam pe langa problema:p
fara suparare...parerea mea:))

eu le fac la maxim 4 fun stiu si eu dar nu joc jocu pt puncte sau sate ... joc sa rad .. dar setzel are fixuri cu davidd ... si ce crezi Nu face absolut nimik dar el e JUCATORU
 

DeletedUser4920

eu le fac la maxim 4 fun stiu si eu dar nu joc jocu pt puncte sau sate ... joc sa rad .. dar setzel are fixuri cu davidd ... si ce crezi Nu face absolut nimik dar el e JUCATORU

Fixuri cu david ? neah nu am nici unul doar ca va fi innobilat acum il inconjuram si dupa o sa fie fun :rolleyes:
 

DeletedUser

pai ma JUCATORULE ce nu intelegi ?? tu ai facut topicu atat cine ia sate de la el ??? fosti membri fk ... asa ca nu mai te umfla in pene degeaba !
 

DeletedUser4920

pai ma JUCATORULE ce nu intelegi ?? tu ai facut topicu atat cine ia sate de la el ??? fosti membri fk ... asa ca nu mai te umfla in pene degeaba !

Nu am pene sorry daca tu ai pene pe spate nu inseamna ca si eu am :)


Fosti membri F~K ? sunt membri waroom ce iau sate de la el asa ca ex viitori ...nu conteaza momentan is in Waroom si iau sate lui david asa ca respira usor , gandeste replica si dai cu bice pe tastatura :)
 

DeletedUser11075

FK ...ce au patit de sau spart?
ca erau destul de tari prin zona asta....si jucau bine.
ce nu a mers?
 

DeletedUser

Nu am pene sorry daca tu ai pene pe spate nu inseamna ca si eu am :)


Fosti membri F~K ? sunt membri waroom ce iau sate de la el asa ca ex viitori ...nu conteaza momentan is in Waroom si iau sate lui david asa ca respira usor , gandeste replica si dai cu bice pe tastatura :)

pai atunci ce ** dc **? ca sa te afli in treaba? hai ca te fac si pe tine smeu si nu am chef ... hf defapt tu nu ai fun ... noroc ca iti mai trebuie daca jocu nu te ajuta
 

DeletedUser

Are rost sa va cerati pentru david si niste prostii? Cat despre chestia cu Bino ce ai vrut sa zici setzel stii tu ceva ce nu stiu eu?:confused:
 

DeletedUser

Are rost sa va cerati pentru david si niste prostii? Cat despre chestia cu Bino ce ai vrut sa zici setzel stii tu ceva ce nu stiu eu?:confused:

deci tre sa ceri audienta sa ** cu setzel el e JUCATORUL ... :eek:ricum momentan nu vad nici o decadere deci acet topic e mai mult OFFTOPIC
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus