Decaderea lui David :)

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13364

multumesc,eu credeam ca a facut ceva sau a dres,ceva de genul acesta.

1726 stranutelu 1,30 Mio uite stranu si la tine :) ... mare schema ... am avut niste interne ca s'a last un prieten :)) ... sunt probleme ? nu cred ca multi au luat interne... am pomenit eu ceva de puncte ?:) nu cred ..


dar din pacate v-am luat 10 sate in week-end stranu asa ca ...
 

DeletedUser6843


Domnu "umbrea" ti-am cerut diplomatie,corect-nu ati acceptat.
apoi liderul vostru a cerut,apoi cand era la NOI in discutie,a facut F¬K repede diplomatie cu voi si ati continuat razboiul contra noastra.
exact cum fac toate triburile,cine are razboi cu NOI face rost de diplomatii gratis,ia spune tu ce diplomatie aveti mai nou?:))


NOI poate sa spuna ca este in razboi cu un trib mamut ca toate granitele au diplomatii :))


noapte buna "umbrea"
 

DeletedUser

1726 stranutelu 1,30 Mio uite stranu si la tine :) ... mare schema ... am avut niste interne ca s'a last un prieten :)) ... sunt probleme ? nu cred ca multi au luat interne... am pomenit eu ceva de puncte ?:) nu cred ..


dar din pacate v-am luat 10 sate in week-end stranu asa ca ...

:) ma faci sa rad te-ai uitat la rank:rolleyes: la tine?
 

DeletedUser13364

Domnu "umbrea" ti-am cerut diplomatie,corect-nu ati acceptat.
apoi liderul vostru a cerut,apoi cand era la NOI in discutie,a facut F¬K repede diplomatie cu voi si ati continuat razboiul contra noastra.
exact cum fac toate triburile,cine are razboi cu NOI face rost de diplomatii gratis,ia spune tu ce diplomatie aveti mai nou?:))


NOI poate sa spuna ca este in razboi cu un trib mamut ca toate granitele au diplomatii :))


noapte buna "umbrea"




am dat edit imediat daca nu ai observat :) .. in fine ...



daca te uiti pe harta aveti iesire in ESte va luptati cu barbarii acolo :) .. deci razboi aveti cu +SAS+ :) , probabil waroom, cred nu stiu .. si cu NATO


in rest mai aveti razboie in k24 p'acolo
 

DeletedUser

Stranutelu, plimba cercu' sau du`te si mai posteaza pe VDC ca esti dependent de triburile :)).
 

DeletedUser13364

:) ma faci sa rad te-ai uitat la rank:rolleyes: la tine?

daca verifici ai sa vezi ca 10 sunt :)
rank ? am zis eu ceva de punctele mele ? daca ai citi putin mai sus ai vedea o explciatie mai ampla a mea ..




asta e spam, eu imi cer scz ca am postat inafara subiectului dar am fost nevoit sa postez
 

DeletedUser6843

Stranutelu, plimba cercu' sau du`te si mai posteaza pe VDC ca esti dependent de triburile :)).


oooo credeam ca te-ai lasat de joc karma905 :)),hai ca nu o sa recunosti ca tu esti :)) mi-ai facut iara cont?:)),e bine ca nu ai altceva de facut :)),apropo esti jucator bun..pardon.ai fost. apare lumea 9,baga-te :))
 

DeletedUser

oooo credeam ca te-ai lasat de joc karma905 :)),hai ca nu o sa recunosti ca tu esti :)) mi-ai facut iara cont?:)),e bine ca nu ai altceva de facut :)),apropo esti jucator bun..pardon.ai fost. apare lumea 9,baga-te :))

inca nu sia terminat lacrimile pentru disparitia prematura a C.K.-ului
 

DeletedUser

oooo credeam ca te-ai lasat de joc karma905 :)),hai ca nu o sa recunosti ca tu esti :)) mi-ai facut iara cont?:)),e bine ca nu ai altceva de facut :)),apropo esti jucator bun..pardon.ai fost. apare lumea 9,baga-te :))

Exact karma sunt :)). Intrebare: Cand nu merge serverul, intri in moarte clinica?
 

DeletedUser6843

Exact karma sunt :)). Intrebare: Cand nu merge serverul, intri in moarte clinica?

ma uit la nick-ul tau,apoi la profilul tau,apoi la profilul C.K.,apoi imi aduc aminte de stilul vostru de joc,apoi ,imi aduc aminte de ce lider slab ai fost,apoi ce a facut NOI din C.K. si imi revin instant.

cu ce ma "ataci" si tu ca stau mult pe joc :))

apropo,voi ati jucat ceva pe l5?:)))
 

DeletedUser

ma uit la nick-ul tau,apoi la profilul tau,apoi la profilul C.K.,apoi imi aduc aminte de stilul vostru de joc,apoi ,imi aduc aminte de ce lider slab ai fost,apoi ce a facut NOI din C.K. si imi revin instant.

cu ce ma "ataci" si tu ca stau mult pe joc :))

apropo,voi ati jucat ceva pe l5?:)))

Ba nea maslina, nu`s nici un karma...
Da`i ma unu una dupa cap sa revina la realitate...
 

DeletedUser

sclav????nu stiu care dintre noi doi e mai sclav ,sau mai ,,lipitoare,, nu fac decat sa arat ca suntem NOI ,iar voi ne aratati ca suntem singuri impotriva tuturor,mai posteaza setzel si michelle cateodata ceva sa fie bun pentru NOI dar in rest toti va varsati nervii pe NOI .asta arata ca suntem un trib important si totodata respectat;) .
 

DeletedUser6843

nu am nici un fel de real-life...m-as indoi ca a zis brad1 chestii dastea!

kharma ce cultura genrala ai :)) doar plimba cercul =)) ma uimesti :)) alte cuvinte mai stii?hai ca te invata ala din +sAS+ alfabetu=)) poate mai inveti si tu cate ceva.,))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus