Demolare cladiri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In mod normal n-as intreba asta pentru ca eram sigur de raspuns (pana ieri). In cazul demolarii nivelelor unor cladiri se primesc resursele inapoi? Intreb asta pentru ca am vazut un raspuns la o intrebare suport, raspuns dat de carmi :confused:

Yeah, I'm a n00b, n-aruncati cu pietre :)
 

DeletedUser

trebuie sa fie o neintelegere undeva
akum eu nu am de gand sa-mi demolez cladiri doar ca sa verific
:rolleyes: :D
 

DeletedUser

ma gandesc ca dak este asa, atunci ar trebui sa scrie langa durata demolarii, si resursele pe care le primesti inapoi....
 

DeletedUser

nu primesti nik trust me
Wy should I trust you? N-ai venit cu argumente, cu nimic :rolleyes:

Faza e ca si eu stiam (ca majoritatea) ca nu se returneaza resursele cheltuite in cazul demolarii unor nivele. Personal cred ca traducerea in-game are destul de multe lipsuri, printre care si faza cu 'in cazul demolarii nu ti se returneaza....'. Dar am vazut raspunsul lui carmi (exact ala pe care l-a postat jupanul Dave) si na, ce sa fac, am deschis si eu un thread pentru n00b questions. So.. carmi (vrajitoruldinoz etc), un raspuns 100% sigur se poate? Multumesc.
 

DeletedUser

Wy should I trust you? N-ai venit cu argumente, cu nimic :rolleyes:

Faza e ca si eu stiam (ca majoritatea) ca nu se returneaza resursele cheltuite in cazul demolarii unor nivele. Personal cred ca traducerea in-game are destul de multe lipsuri, printre care si faza cu 'in cazul demolarii nu ti se returneaza....'. Dar am vazut raspunsul lui carmi (exact ala pe care l-a postat jupanul Dave) si na, ce sa fac, am deschis si eu un thread pentru n00b questions. So.. carmi (vrajitoruldinoz etc), un raspuns 100% sigur se poate? Multumesc.

Mai, serverul e la fel cu cel de pe world 5.
Ceva diferente de setari, probabil.
Dar in net, nu primesti decat spatiu-n ferma daca demolezi.
M-as mira sa fie serverul asta mai cu mot. :D
 

DeletedUser6

Ar fi tare sa iti dea mai multe resurse pe demolat decat ai dat tu pe cladire... sa vezi ce o sa mai fluctuez eu la puncte daca e asa :D
 

DeletedUser

Ar fi tare sa iti dea mai multe resurse pe demolat decat ai dat tu pe cladire... sa vezi ce o sa mai fluctuez eu la puncte daca e asa :D

nu fii chiar atat de visator :p
gandeste logic: chiar crezi k primesti ceva inapoi?..e logic sa primesti doar loc in ferma, dupa cum spunea Dave, si acest lucru te va avantaja doar cand vei fi full in lvl max la ferma
 

DeletedUser6

nu fii chiar atat de visator :p
gandeste logic: chiar crezi k primesti ceva inapoi?..e logic sa primesti doar loc in ferma, dupa cum spunea Dave, si acest lucru te va avantaja doar cand vei fi full in lvl max la ferma

Deacuma o sa pun cu [*gluma /ironie sau sarcasm] sa va dati si voi seama cand glumesc. Hai mai baieti glumele mele sunt chiar asa proaste??? Normal ca demolarea o sa o folosesti muuult mai incolo cand o sa iti apara probleme cu moralul sa vedeti voi ce o se ne mai chinuim sa ne scadem punctele...
 

DeletedUser

ca sa incheiem si acest topic..
demolezi o cladire-> scad punctele aferente diferetei de nivel-> creste moralul->pierzi timp(demolarea nu se face instantaneu)->nu primesti nici o resursa->eliberezi locuri la ferma pentru alt upgrade sau trupe
 

DeletedUser

.

dar daca ii distrug lu unu piata centrala si targu el mai poate primi sprijin sau materii?
 

DeletedUser

salutare!

daca am deja un nobil si vreau sa demolez cateva nivele ale cladirilor care sunt necesare pentru curtea nobila (cladire principala sau fierarie), mai pot folosi nobilul intr-un atac?

respect
 

DeletedUser

Il poti folosi, cred, dar nu mai poti face altii in cazul in care moare/cuceresti alt sat/pur si simplu vrei sa mai faci unul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus