Demolare

DeletedUser

Exista cumva un script de demolare? Un script in care sa poti configura cladirile dupa cum vrei tu in interiorul unei grupe? ma refer sa depisteze pe cele care nu coresund cerintelor si sa te duca direct la ele ...
 

DeletedUser

Interesant ce a facut, inca nu il inteleg perfect dar fac niste teste, oricum se pare ca e ceea ce imi trebuie
Merci mult de ajutor, daca nu ma descurc apelez iarasi la tine Jackass20 :)
 

DeletedUser

Toate bune si frumoase pana aici :(
greseala.jpg
 

DeletedUser

:( de unde alt cont, ceva nu inteleg eu din ce a facut tipul acolo, oricum pe lumea pentru care e facut lipseste un tip de cladire, adica statuia, eu nu prea am jucat alte lumi, aia cred ca e lumea clasica, unde am jucat doar ceva speed, din cate am observat din imagini are level la curte nobila.
 

DeletedUser5809

Nu stiu,nu am avut timp sa ma uit pe el ca am avut probleme la munca,ma uit maine sa vad cum merge si daca e il pun si aici cu traducere in romana si sa raspund la intrebari,dar tre sa si vorbesc cu cel care l-a facut sa fie de acord.:D
 

DeletedUser

Nu stiu,nu am avut timp sa ma uit pe el ca am avut probleme la munca,ma uit maine sa vad cum merge si daca e il pun si aici cu traducere in romana si sa raspund la intrebari,dar tre sa si vorbesc cu cel care l-a facut sa fie de acord.:D

vezi ca poate iar modifici ceva pe cont:-w:D
 

DeletedUser

Jackass20, cand ai timp te uiti te rog, pe mine chiar ma depaseste :(
Merci anticipat
PS. Nu e graba, cand ai timp si chef
 

DeletedUser22841

Jackass20 daca ai face scriptu asta pe romana si sa mearga ar fi perfect, e un script ff bun
 

DeletedUser5809

Din cate vad eu nu tre sa adaptez nimic,e un program facut in excel care foloseste linkurile din joc.Indiferent de limba si in ce tara e serverul,programul e pe baza de linkuri,deci doar sa ma uit sa vad cum merge si sa va dau instructiuni sa intalegeti.

Dar asta tre sa fac acasa ca se pare ca iti trebuie microsoft office excel 2007 si la scarbici am 2003.
 

DeletedUser1630

scriptu ala e pt o lume fara paladin...sper sa poti adapta pt lumile cu paladin
 

DeletedUser5809

Scuze,mie mi sa stricat calcul,si asta merge numai cu office 2007 si pana in martie pe 15 pana imi iau altul nou nu pot sa ma uit la el.La scarbici am 2003 si nu pot sa bag 2007:(
 

DeletedUser18437

deci din script lipseste statuia,problema care poate fi rezolvat;nu cu copy paste bagi nivelurile cladirilor ci cu tastatura(ceea ce este o prostie ca ia ff mult timp dar macar sa vedem daca merge asa scriptul).:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17004

s-a bagat un update in care e si statuia..
parte proasta e ca mi se pare extrem de inutila chestia, stau si dau mii de clickuri
 
Sus