Despre Zuper si marii razboinici cu 90 000 de puncte !

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început

DeletedUser706

Nu obisnuiesc sa scriu pe aici , deoarece an incercat sa mi mentin o neutralitate in joc ...astfel incat motivul pentru care joc acest joc ......jocul in TW ....sa mi asigure o neutralitate de necontestat ...

Totusi ma vad nevoit sa vin cu o poveste [ nu de adormit copii ] despre caracterul si experienta in joc a jucatorilor romani , si motivele care ne fac ciuca batailor in TW ...

Este o poveste despre caractere si i mi cer scuze anticipat , dar pentru a intelege bine demersul meu trbuie sa l detaliez complet .

Asa cum am m ai spus o , am intrat pe varianta ro ....exclusiv pentru a recruta jucatori in TW ..

Imediat ce am intrat am primit zeci de oferte de a intra in diverse triburi , dar am declinat toate ofertele , deoarece numai neutru puteam sa mi fac o opinie clara despre jucatori ..

Desi pozitia de jucator solitar , i ti ofera dezavantajul , ca esti una din tintele predilecte , m am bazat pe experienta mea in joc si mi am asumat acest risc .

Pentru cateva zile am inceract si experienta de a organiza un trib [ este vorba de AVALON ] dar pentru ca ori nu am stiut eu sa ma exprim , ori nu am fost pe deplin inteles ....dupa cateva zile am iesit de acolo .
[Inca respect acest trib ...si consider ca dispune de unii din cei mai buni jucatori ca si caracter si experienta ]

Imediat dupa ce am iesit din acest trib am primit zeci de mesaje in care m i se cerea sa dezvalui din secretele acelui trib ..
Am refuzat ...iar jucatori care mi au cerut asta pot depune marturie ...ca au ramas surprinsi de faptul ca desi am plecat de acolo ...am caracterul de a nu fi un " sifon " ...

Iata unul din mesaje dar i mi rezerv dreptul de a nu publica numele celor care mi a cerut asta :

xxxxx în data de 11.06. la ora 00:11
Omule...rspect si tie....ai scris cam mult cei drept...nici mie nu mi-a explicat nimeni....si am incercat sa ajut pe cat de multi am putut, mai ales pe cei care mi-au cerut sfaturi...dar pe restul nu pot...iar cei care ajug sa atace cu trupe de defence imi provoaca...repulsie...oricat curaj ar avea....
Momentan avem enshte probleme cu AVALONUL, ash aprecia dak ma poti ajuta cu ceva informatii, poate chiar sa vii la noi dak-ti face placere...


si raspunsul meu :

3.Referitor la AVALON ...
sincer..este o jignire ...
Cred ca este neintentionata de aceea nu am sa ma supar.
EU NU SUNT TURNATOR
Pentru mine respectul si onoarea chiar inseamna ceva !
Daca aveti probleme cu AVALON i mi pare rau ...dar ti ai gresit omul care sa toarne dupa ce pleaca dintr un trib .
Am acelasi respect pentru ei , pe care l am si pentru voi ...si pentru orice jucator .


raspunsul lui este elocvent :

Referitor,la faza cu Avalonul, mi-am dat seama de la inceput ce fel de om eshti, dar merita sa incerc :DD



In fine ...

Jocul era la inceput .
In zona mea unul din vecini era "binecunoscutul " jucator zuper .
Tot a incercat el sa ma atraga in trib ...dar am refuzat politicos ...si i am explicat pozitia mea ....
Am spus ca doresc sa raman neutru ....si credeam ca a inteles pe deplin asta !

Iata o parte din discutie ...

zuper în data de 15.06. la ora 10:25
Poate vrei sa te alaturi GD :) Astept un mesaj de la tine. Mi-ar face placere sa am un vecin puternic


raspunsul meu a fost :

Deci multumesc pentru invitatie ..dar prefer sa raman ,singur ..
Deocamdata pentru inca cateva zeci de atacuri mai am trupe ....voi vedea cat voi rezista singur ..
Cand nu voi mai putea si voi pierde ..asta e ..
Dar sigur pana atunci "mai car cativa cu mine in afara jocului "


Replica lui :

zuperîn data de 15.06. la ora 12:20
:D ok,ms amice o sa te trec la aliati personali :)


Interesanta replica venita de la cineva ca zuper ....

Si jocul a mers mai departe ....

Am continuat sa ma dezvolt singur si sa refuz toate invitatile in triburi ...
Cand in alta zi primesc un nou mesaj de la zuper :

Am sa reproduc integral acest mesaj :

zuper în data de 02.07. la ora 10:12

Am nevoie de sprijin. Sunt atacat in 30 de ore, dar se pare ca omu e indeajuns de noob ca sa ma atace de la distanta asta. Trimite cat sprijin poti in toate satele. Ms :)

Aztecul în data de 02.07. la ora 15:36

30 DE ORE !!
Asta inseamna maine dimineata !!
Din pacate am pierdut jumatate din trupe intr un conflict cu unul , acum o saptamana ...si tot trag sa i refac !
Dar pentru ca nu vreau sa par "tartan " si sa nu te ajut la greu ...am sa ti trimit ceva resurse pentru a ti face armata !
Spune mi satul unde ai baraca cea mai buna si ti trimit acolo resurse !
In 30 de or poti face 1000 de soldati !
Da repede coordonatele !

PS:Cine te ataca ?

zuper în data de 02.07. la ora 17:18

Soul river e satu cu baraca mare, o am la 25 acolo. Ma ataca mirceaberzovan Am si eu aparare. MAi mult ca sigur e fake, dar ptr orice ventualitate :)

Aztecul în data de 02.07. la ora 17:45

Vezi ca ti am trimis 56 000 de mii de resurse !
Vin din 2 sate !
TREBUIE SA AJUNGA INTR O ORA !

zuper în data de 02.07. la ora 17:49
ok, ms :)


Habar aveam cine este acest zuper ...credeam ca este vreun noob [ ceea ce mai tarziu am aflat ca e ] ..si ca l ataca "rechinii" astia mari ...si am zis sa mi fac pomana cu el !

In timp am vorbit de mai multe ori incercand sa l ajut cu sfaturi ...
[trebuie precizat ca acelasi lucru i l faceam cu toti vecinii , sau cu oricine i mi cerea ajutorul . Sunt zeci de mesaje si jucatori care pot confirma asta ]

Dar sa revin la povestea " maestrului zuper "

Povestea este lunga cu multe mesaje de ambele parti ..
Nu vreau sa detaliez totul , pentru ca a r dura zile in sir sa cititi acest post .

Si totusi ....

Uite cum singur fara nici un trib sau sprijin am ajuns singur la 50 000 de puncte 7 sate ....si credeam eu respectat de toate triburile , tocmai pentru ca am refuzat sa ma alatur oricarui trib ....

Apoi ...

Asa cum bine stiti , ieri , azi a fost povestea cu servarul !
Ocupat cu organizarea aliantei RO pe TW nu am tinut cont de ora 14 .00 incercand sa intru pe ro pe la ora 14.30 ...

Nu am reusit asa ca mi am vazut de treaba pe TW ...
Am intrat pe ro pe la 15 .....si cand ce vad ...10 atacuri venite de la jucatorul Zuper

Am crezut ca este o greseala , deoarece singur spunea ca "sunt aliatul lui personal" .....ba mai mult stiam ca i l ajutasem cand era la greu ...

Mai mult nu intelegeam cand a ajuns el cu trupele la satul meu cand servarul a fost inchis pana la ora 14.00 ...dar in fine ...

Mi am dat seama ca e o jigodie , asa ca i am scris un mesaj ...
Imediat el i mi da replica ...

zuper astãzi la ora 15:28
Si eu te consideram prieten, pana cand am aflat de la kasperik ca aveai alianta cu cei din TLD si LF cand eram in razboi cu ei si ai zis ca o sa le trimiti si trupe in caz ca sunt atacati


Nu comentez daca el mintea sau nu ...
Putea sa fi e o inventie de a lui , sa se scuze ...dar :

ROG CONDUCEREA TLD SAU LF SA POSTEZE CAND AM FACUT NOI UN ACORD , SAU DACA I AM AJUTAT VREODATA CU TRUPE SAU RESURSE !
MAI MULT ....ROG MEMBRI TLD SA POSTEZE DACA EU , I AM CONTACTAT MACAR VREODATA ....SAU EI PE MINE ..

DACA NOI AM AVUT VREO DATA VRE O DISCUTIE !


[In afara de cea referitoare la organizarea jucatorilor romani pe TW ...dar am trimis la toate triburile nu numai la TLD ]

NU AM NEVOIE SA MA SCUZ IN FATA NIMANUI , DAR CRED CA TOTI LIDERII DE TRIB IMPORTANTI STIU CA AM REFUZAT SA MA IMPLIC IN ORICE FEL IN CONFLICTELE VOASTRE...CA NU AM TRIMIS 1 OM SUPORT LA NIMENI ...SI/SAU RESURSE

Deci motivatia acestui zuper era de tot rasul !
Defapt despre ce era vorba ...
Mizand pe faptul ca nu merge servarul ...a decis sa atace ....sperand ca nu am timp sa ma organizez ..

Un gest ce spune mult despre caracterul unui om , caruia i ai facut un bine , ajutandul la inceput ...

Dar poate mai bine ...
In felul acesta si a dezvaluit pe deplin caracterul .

C am asta despre caracterul marelui jucator "zuper" !

--------------------------------------------------------------------------
 

DeletedUser706

Acum hai sa vorbim despre valoarea unui jucator de 90 000 de puncte din jocul triburi !

Asa cum am spus m am trezit cu 10 atacuri ....
Pentru ca era prea las sa ma atace singur [ si la 90 000 de puncte nu era in stare sa cucereasca un sat a l unui jucator fara trib ] si a luat un aliat .
[Nu conteaza numele ...deoarece acel baiat nu mi a gresit cu nimic ...el jucand in spiritul jocului ...si poate ascultand de minciunile lui zuper .
Deci am tot respectul pentru acel jucator , si l voi respecta in continuare ]

Deci cum am vazut 10 atacuri mi am dat seama ca trebuie sa organizez rapid !
Erau 2 jucatori , cu multe trupe asa ca am decis sa impart atacurile in 2 ...

Deoarece primele erau ori spy , ori fake ...am decis sa le las sa treaca si sa ma concentrez pe ultimele 5 !

Si dai si lupta cu marele razboinic zuper ...

Ataca prima data prietenul lui :


Titlu xxxxx atacã Tenochtitlan
Expediat 12.08.07 17:37
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
4.8%
Moral: 100%

Agresor: xxxx
Sat: xxxxxxxxxx(443|xxx) K54

Numãr: 0 0 0 0 0 0 959 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 959 0 0 0 0 1

Apãrãtor: Aztecul
Sat: Tenochtitlan (440|515) K54

Hopa .....
Primul nobil se duce saracul pe apa sambetei .....
Pai daca l trimiti cu 1000 de calareti .....ghinion


La cateva secunde vine a l doilea !

Expediat 12.08.07 17:36
Agresorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-4.5%

Moral: 100%

Agresor: xxxxx
Sat: xxxxxx (443|xxx) K54

Numãr: 707 697 0 580 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 707 697 0 580 0 0 0 0 0 0 0 1


Apãrãtor: Aztecul
Sat: Tenochtitlan (440|515) K54

S a dus si a l doilea nobil ....
Pai cand ai 90 000 de puncte si ataci cu sulite ...mai bine te apuci frate de tenis de masa ...ca e mai bine ...
Sa vedem ce poate a l treilea ...

Agresor: zuper
Sat: 03. The Silent Cathedral (436|518) K54

Numãr: 0 0 64 0 0 0 0 100 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 64 0 0 0 0 100 0 0 0 1

Asta este si mai bun .....
Bai fratilor cum dracu faceti voi 90 000 de puncte cand sunteti ....varza cu carne in jocul asta !!!!...

Daca public rapoartele astea pe forumul din TW rad aia si cu motul cacatului de la *** !

Vine si ultimul :

Agresor: zuper
Sat: 03. The Silent Cathedral (436|518) K54

Numãr: 0 0 0 1801 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 1801 0 0 0 0 0 0 0 1

DECI PENTRU MINE ESTE CLAR .....CAND TRIMITI ARCASII CU NOBILUL SA CUCEREASCA UN SAT ...APUCATE FRATE DE ALTCEVA ....CA LA JOCUL ASTA ESTI TOTAL PE DINAFARA
Pai sa pierzi 4 nobili ....in felul acesta mai bine intra frate pe doi - zece si fa o tabla sau joaca avioane pe acolo !

O sa intre zuper sa spuna ca eu am publicat doar rapoartele acestea , ca nu le am postat si pe celelalte , cand mi am retras armata si el s a luptat cu zidurile singur ...

DAR PRIETENE ....STRATEGIA FACE PARTE DIN JOC SI E FIRESC SA TI ECHILIBREZI FORTELE IN ASA FEL INCAT SA IESI IN AVANTAJ !!

Dupa 10 atacuri parsivesti , pe la spate ....marele razboinic zuper vare credea ca poate profita de problemele servarului , incalcand orice pact ...a pierdut 4 nobili ...mii de unitati ....iar eu am pierdut 100 de oamenii ...
La asa atacuri ....nu mi ramane decat sa intreb din nou ...cum dracu a facut el 90 000 de puncte !!!

--------------------------------------------------------------------------


PS:Doresc sa anunt ca nu am nimic cu membri GD , TLD ,Avalon sau triburile mentionate aici pe care i respect !
Acelasi lucru si cu liderii GD sau TLD ....pe care i apreciez [ sincer liderul GD chiar cred ca este un jucator si un lider bun ...dar din pacate nu are jucatori de valoarea lui ]...de liderul TLD ....nu pot sa ma pronunt pentru ca nu am discutat niciodata cu el !
VOI CONTINUA SA RAMAN NEUTRU IN CONTINUARE ...CHAIR DACA MA POT TREZI DIMINEATA FARA NICI UN SAT ..
e un risc pe care mi l asum deoarece , numai printr o pozitie TOTAL neutra pot oferi credibilitate pe TW [ acolo unde conteaza jocul pentru mine ]

NU DORESC SPRIJIN DE LA NIMENI ...NU TRIMITETI , [CHIAR SI COLEGII DIN TW ] PENTRU CA I L VOI TRIMITE INAPOI !


Vrea zuper satele .....sa le ia sa se spele cu ele pe cap ....dar va trebui sa munceasca mult mai mult .....si in mod sigur cand va calcula la sfarsit pierderile ...va avea o surpriza !

Oricum el nu va pricepe nimic din asta ...pentru ca trebuie sa ai si cu ce sa intelegi !

--------------------------------------------------------------------------

ASTEPT REPLICA LIDERILOR TLD SAU CE TRIBURI MAI ABERA ZUPER PE ACOLO ...DACA I AM AJUTAT CU TRUPE RESURSE , DACA EXISTA VRE UN PACT SECRET ...SAU ORICE DIN CE VISA ZUPER ..
LA FEL POT POSTA LIDERII DE TRIBURI CARE AU DORIT SA FAC PARTE DIN TRIBURILE LOR [ INCLUSIV OFERINDU MI FUNCTII PENTRU CARE ZUPER A R FI PLECAT DEMULT DIN gd ...si pe care i am refuzat !!

--------------------------------------------------------------------------

Acest mesaj nu este un atac la tribul GD sau TLD ....doar lamureste personalitatea si valoarea ca jucator a unuia din " marii jocului triburi "...
Este postat in sectiunea propaganda , deoarece sunt atacat ....si am vazut ca aici postai voi razboaiele !

Respect pentru toti ...si sper sa continuam treaba inceputa pe TW ca de jucatori de aici m am lamurit ce caractere ..si valoare au !

Iar pentru cel care i a"furnizat " informatia, ca eu trimit suport tribului TLD, lui Zuper [ Dac i a spus cineva asta si nu a inventat el ]....baiatule posteaza un singur raport in care am trimis 1 singur om suport ...sau resurse ...ca rad si astia din TLD de tine !

Si e valabil pentru orice trib care poate demonstra ca am trimis un singur om suport sau resurse !

Sau poate e greu de crezut ca poti juca singur si ajunge la 50 000 de puncte !!
Cred ca roade tare !!!
Mai ales pentru unii care nu a r face nici 5 000 de puncte singuri !
 

DeletedUser706

Si uite cum s a dus si A L 5 LEA nobil a l lui zuper ... [atacul acum 5 minute ]

Titlu zuper atacã Tlateloco
Expediat 12.08.07 20:20
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
16.8%
Moral: 100%

Agresor: zuper
Sat: 06. The New Nosgoth (434|505) K54

Numãr: 0 0 1153 0 0 101 216 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 1153 0 0 101 216 0 0 0 0 1


In ritmul asta , ma ofer sa l ajut pe zuper cu 2-3 nobili ...ca oricum nu stie ce sa faca cu ei !
Daca pierdem 5 nobil si cate trupe a pierdut el ...iar adversarul pierdea cateva sute ....i mi demolam singur cladirile si ma apucam de X si O !

Habar am cu am cucerit el celelalte sate ....!!!
Pai eu credeam ca pana dimineata numai am nici un sat ......dar cum ataca zuper ...s ar putea sa numai aive el trupe sa se apere de ceilalti [ nu mi permit sa l atac .....sunt prea slab ]

Astept urmatorii nobili....poate a invatat si el ceva !
Ce zici zuper 8.05 e bine ....dimineata ?
 

DeletedUser

cred k se bucura f mult zuper k sa facut backupul asta k sia castigat nobili inapoi.
 

DeletedUser

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar nu ma pot abtine sa nu laud curajul eroului nostru
Ai facut-o de oaie cuceritorule!!! =))

@aztecul - nu-ti fa griji, baiatul acesta vede stafii, nu de mult ma acuza pe mine ca sunt un multi al unui jucator din TLD, deci are probleme serioase cu simturile.
 

DeletedUser706

Pai tocamai asta e smecheria .....el ma atacat imediat dupa ....
Miza pe faptul ca eu nu pot sa ma loghez dar el da ..si a trimis nobilii !!
De ci sunt morti definitiv ....[doar daca nu se mai face iar un backup ]
 

DeletedUser706

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar nu ma pot abtine sa nu laud curajul eroului nostru
Ai facut-o de oaie cuceritorule!!! =))

@aztecul - nu-ti fa griji, baiatul acesta vede stafii, nu de mult ma acuza pe mine ca sunt un multi al unui jucator din TLD, deci are probleme serioase cu simturile.

TOTUSI ...ASTEPT POZITIA OFICIALA A TLD SAU A ORICARUI TRIB CARUIA EU I AM TRIMIS RESURSE , UNITATI ...SAU CARE AVEA INCHEIAT CU MINE ...CHIAR SI UN PACT DE NEAGRESIUNE !

Poate intra unul din liderii TLD [sau ce trib am mai fost eu acuzat ] si ne povesteste despre sutele de mii de luptatori trimisi ca srijin !
[recunosc am trimis 1000 de luptatori in razboi ..dar erau ninja si aveau doar rolul de a spiona ?:D ]

[Sincer vorbind , la un moment dat am avut tendinta de a intra in GD , chiar cand erau in razboi cu lorzii ....dar tocmai asemenea oameni din GD m a facut sa raman pe margine ]

Rog si eu pe oricine vrea sa ma ajute ca , stau foarte prost cu matematica !
Daca Zuper a pierdut 5 nobili si mii de unitatii , fara sa cucereasca nimic , mai mult eu pierzand maxim 200-300 ........cine i mi poate face un calcul , de cati nobili e nevoie si in cate zile i mi poate cuceri cele 7 sate !
Deci nu fac misto !!!

Chiar vreau sa ma ocup mai bine de TW ...dar vreau sa stiu in cate zile " ma elibereaza " Zuper de sate ?
 

DeletedUser

Mai aztecule, acum ce o dai la intoarsa? Ai uitat cand te rugai de noi sa te ajutam sa il elimini pe zuper? Ai uitat de ce vroiai sa intri in GD? Iti spun eu daca ai uitat! Era vorba sa ne dai noua informatii. =)) Ce caterinca =)) Glumeam... De ce ar vrea TLD sprijin de la un jucator cand noi avem zeci de jucatori cu valoare si renume (inclusiv varianta .NET ca tot vorbeste aztecul de ea) si in zona lui zuper chiar o ducem bine :) zuper... get a life dude!
 

DeletedUser

Acu si tu ce vroiai sa spuna ... Ca te ataca deoarece incearca sa profite de faza cu crash-ul serverului ? Sunt triburi unde exista astfel de indicatii ... "Atacati deoarece multi nu se pot loga si puteti lua sate usor" ... Decat sa ceri la nu-stiu-cati lideri de trib sa posteze pe aici ("Nu" pot sa zic si eu, dar n-am cum demonstra) mai bine ii ceri lui zuper dovada ca ai facut ce zice el ...
 

DeletedUser

Acu si tu ce vroiai sa spuna ... Ca te ataca deoarece incearca sa profite de faza cu crash-ul serverului ? Sunt triburi unde exista astfel de indicatii ... "Atacati deoarece multi nu se pot loga si puteti lua sate usor" ... Decat sa ceri la nu-stiu-cati lideri de trib sa posteze pe aici ("Nu" pot sa zic si eu, dar n-am cum demonstra) mai bine ii ceri lui zuper dovada ca ai facut ce zice el ...

si totusi au aparut unii care sa insinueze ca TLD a organizat aceasta cadere pt a cuceri sate:)
 

DeletedUser

oh da, TLD organizeaza atacuri ddos pentru a da atacuri triburile =)) :D
 

DeletedUser

si totusi au aparut unii care sa insinueze ca TLD a organizat aceasta cadere pt a cuceri sate:)

=)) e mult prea tare faza... asta e Romania, noi nu putem crede ca cineva se afla pe primul loc prin forte proprii, noi credem ca a ajuns acolo trisand:( chiar ma intristeaza metalitatea tarisoarei noastre:(
 

DeletedUser

Hai fratilor...o dati in dastea..... cum era la cismigiu la mec 2 nebune stateau cu pancarde cica : " Guvernul controleaza vremea si da ploi ca sa avem noi dureri de cap si spate si ca sa murim" =))))
 

DeletedUser706

Mai aztecule, acum ce o dai la intoarsa? Ai uitat cand te rugai de noi sa te ajutam sa il elimini pe zuper? Ai uitat de ce vroiai sa intri in GD? Iti spun eu daca ai uitat! Era vorba sa ne dai noua informatii. =)) Ce caterinca =)) Glumeam... De ce ar vrea TLD sprijin de la un jucator cand noi avem zeci de jucatori cu valoare si renume (inclusiv varianta .NET ca tot vorbeste aztecul de ea) si in zona lui zuper chiar o ducem bine :) zuper... get a life dude!


Poate pentru ca e greu de crezut pentru multi ca un jucator poate face 50 000 de puncte si rezista in joc singur !!
El crede ca sunt ajutat de TLD ...TLD de altii ...fiecare crede ca am "pe cineva in spate "
Tocmai de aceea am si postat rapoartele atacurilor , pentru a demonstra ca valoarea multor jucatori din triburi este foarte slaba si deaceea mi am permis sa fac 50000 de puncte fara nici un ajutor !

Daca jucam pe net singur ...deja la maxim 10000 de puncte , veneau rechinii peste mine si oricat de bun a s fi fost venea cineva ca jebedi [ liderul TPA ] care cu 5 nobili i mi lua 6 sate :cool: ....

Apoi tu spui ca Zuper trebuie sa posteze "dovada "...
Care dovada ?
Pai Valiusha poate confirma ca noi nu am vb niciodata ...
Alti lideri la fel ....

In plus daca doream sa intru de o parte sau alta a conflictului , cei care ma cunosc , le am lasat impresia ca mi e teama sa mi asum optiunile !??

Chiar mai devreme am spus ca am fost tentat sa intru in GD , dar nu am intrat datorita caracterelor anumitilor jucatori ...

Liderul lor [ i mi scapa numele ] am discutat de cateva ori cu el ...si parea destul de echilibrat !

OFFTOPIC iN w10 TLD ul este compus tot din membrii de aici ...pentru ca am vazut si multi straini ? Am 3 sate TLD chiar langa mine si nu prea par romani deloc ....
Oricum asta conteaza mai putin , sper sa facem treaba buna acolo si noi si voi .
 

DeletedUser

este foarte posibil aztecule ca zuper sa fi vrut sa iti ceara o intalnire...asa cum a intrat la mine pe pagina de hi5...el nu intelege ca sunt heter0 si tot insista...am un atac acum pe lumea doi de la el....si i-am scris elegant ca trebuie sa il refuz...prietena mea fiind foarte posesiva....

inventii de genul asta a incercat si cand s-a iscat razboiul cu circ vs Z-troy....trebuie sa il intelegi ca are undele probleme si tublurari de comportament....si daca nu il refuzi poate sa creata ca esti cu el acum ...deh daca l-ai ajutat??
cat despre alianta dintre LF si Aztecul-jucatorul pe care-l stimes poate cel mai mult este inexistenta la fel ca si dorinta mea de a ma intalni cu zuper....asceasta este poztita LF si a fost intotdeauna...cat despre atacuri..hmm cred ca s-ar gasi destui jucatori doritori sa il scoatem pe zuper....si te intreb acum vrei?D:D:D
 

DeletedUser

E veche faza cu retrasul de trupe.Si fratimiu a patito si plangea apoi dupa vreo 3 nobili :)) . Daca e baiat destept ,si-a invatat lectia,ti-a umplut frigiderul de carne.... si va ataca mai cu cap data viitoare
 

DeletedUser

:))) .. ce atacuri penibile .. ncici cand am cucerit primul sat nu am dat atacuri asa penibile .. pe w10 mai am putin si fac mai multe trupe ca el ( fara nobil_
 

DeletedUser

mda

Ce pot sa zic aztecule, e doar un joc. La cat dramatism ai bagat tu in povestea asta ai putea sa faci o telenovela. Nu sunt sigur da cred ca ai varsat si o lacrima intre timp....Chill dude, ne-ai scris romane, pana la urma doar am vrut sa-ti iau satele si probabil o sa le iau eventual
19.gif
 
Ultima editare de un moderator:
Sus