Despre Zuper si marii razboinici cu 90 000 de puncte !

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început

DeletedUser

zuper si-a luat ban si a iesit rusinos din joc.. ce mai sa iasa dinb trheadul asta?
 

DeletedUser

Nimic, glumeam.

Totusi, e trist sa vedem atata adversitate; chiar dusmanie, as putea zice.
Totul ar trebui sa se petreaca si sa ramana in interiorul jocului, cum zicea si Valiusha.
 

DeletedUser

a mare dreptate aici.. la cate certuri ai zice ca toti isi vor gaturile la pranz :))
 

DeletedUser

lol :) Cand cineva din TLD ataca cu defensiva si nu este dat afara din trib ar trebui sa va puneti intrebari :rolleyes:
 

DeletedUser

zuper nu are inca ban, e doar blocat... dar din cate imi amintesc dak se va afla vreodata k in TLD au avut loc atacuri rusinoase k acelea kre le-am postat jucatorii vor fi trimisi la marginea hartii... onoarea dvs alba k spuma laptelui a fost patata cu 2 puncte negre... sau conducerea vostra nu isi respecta promisiunile si isi va pastra noobi ??? in fond fiecare trib trebuie sa aiba niste mascarici... totusi credeam k TLD e altfel...
 

DeletedUser

zuper nu are inca ban, e doar blocat... dar din cate imi amintesc dak se va afla vreodata k in TLD au avut loc atacuri rusinoase k acelea kre le-am postat jucatorii vor fi trimisi la marginea hartii... onoarea dvs alba k spuma laptelui a fost patata cu 2 puncte negre... sau conducerea vostra nu isi respecta promisiunile si isi va pastra noobi ??? in fond fiecare trib trebuie sa aiba niste mascarici... totusi credeam k TLD e altfel...

dupa cum am zis du-te si vezi daca mai sunt in trib. Daca mai sunt iti zic eu ce sa faci: Du-te si gandeste-te... si mai mesteca tutun... si iar gandeste... si iar mesteca tutun... si dai un do {gandeste();mesteca_tutun();}while(dimineata); :rolleyes:
 

DeletedUser

procedure TForm1.aboutTLD;
begin
repeat
gandeste;
mesteca_tutun;
until dimineata;
end;

Na ... si in Delphi ... e mai simplu ...
 
Sus