DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33089

mai de mult nu a mai scris pe aici la heaven:) cred ca stiu Heaven a pierdut razboiul plus ca doamna Zalast are vacanta pe aici:D

concluzia e ca cei din Heaven s-au mandrit ca nu o sa piarda razboiul si se pare ca s-a intamplat opusul adica au pierdut:p
Bravo Diablo si DDB!
 

DeletedUser

:) crestule...din contra...cei din heaven au recunoscut mereu ca au pierdut razboiul :p
 

DeletedUser33089

:) crestule...din contra...cei din heaven au recunoscut mereu ca au pierdut razboiul :p

Dicanio vreau sa vad unde au recunoscut asta vreau vreau :p

f putina activitate mai e prin Ex Heaven..numai adversaru pot sa spun ca iese cu capul sus din acest razboi cei din Ex heaven care sunt acuma hiberneaza mult si bine :cool:(m-am referit ca iese cu capul sus ca este singurul din ultima perioada care da atacuri pe un jucator din diablo sau DDB.)

Hai Diablo si DDB!:D
 

DeletedUser19931

Va rog sa inchideti topicul , razboiul Heaven-Diablo a luat sfarsit .

Felicitari refugiatilor din Diablo care in ziua de Paste a stat pe triburile.ro sa ia sate in loc sa isi petreaca sarbatorile cu familia , sunteti demni de mila :D
 

DeletedUser

Ofticate mamaio pentru c-ai pierdut sate :D
sarcastic.gif

Pacat ca iti strici statistica asa pe finalu lumii 7
lolly.gif

Ai dreptate, heavenul sa dus cu pluta, vikingul la fel, deci caz inchis, next target h.kka
crazy.gif



Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: fLeOry
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 328
Tabăra 2: 9
Diferență: 319

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,231,203
Tabăra 2: 75,890
Diferență: 3,155,313

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ludovic ... ai rabdare si vei intelege .. in alta ordine de idei .. felicitari martial, lukifer, morphen, taparo, redknight, drag@lash, Cuclici, maruskk, cri-san (sper ca nu am omis niciun om) pt faptul ca puneti acest joc mai presus decat viata reala si mai presus decat o mare sarbatoare .. sunteti dusi oamenilor .. toti cei care au stat ore in sir zilele trecute sunt complet rupti de realitate .. imi pare bine ca de maine nu mai aud nimic despre voi ..
 

DeletedUser

Vreau sa felicit triburile implicate in razboi, si nu uitati ca intr-un razboi cineva trebuie sa piarda...
Mi-a facut placere sa ma lupt cu viking/heaven, drept dovada am incercat si am reusit sa aduc in diablo pe cat mai multi dintre voi.

Ati fost un trib puternic de pe lumea 7 si o sa ramaneti in istoria acestei lumi, felicitari !

Este primul si ultimul meu post pe acest topic.
 

DeletedUser

Frumos postul tau daymo, felicitari, dai dovada ca meriti sa fii locul 1 pe lumea 7.

kamy, de ce va ofticati atata?
Ati cerut PNA de sarbatori cum a facut profu de Craciun?
Nu am vazut nici un post pe-aici care sa arete interesul vostru...
Acu normal, e usor sa faceti pe victimele bla bla bla.

Felicitari Diablo, o sa castigati lumea in scurt timp :D
 

DeletedUser

Frumos postul tau daymo, felicitari, dai dovada ca meriti sa fii locul 1 pe lumea 7.

kamy, de ce va ofticati atata?
Ati cerut PNA de sarbatori cum a facut profu de Craciun?
Nu am vazut nici un post pe-aici care sa arete interesul vostru...
Acu normal, e usor sa faceti pe victimele bla bla bla.

Felicitari Diablo, o sa castigati lumea in scurt timp :D

normal ca o sa o castige, daca m-am lasat eu, centrul universului, acum au cale libera :))
 

DeletedUser

tot nu ai inteles .. eram in imposibilitatea de a cere ceva .. o sa vezi maine .. si nu ma intereseaza satele pierdute .. din partea mea sa le ia pe toate ... in schimb ma socheaza ca in loc sa isi petreaca sarbatorile cu familia, prietenii etc etc .. au ales tot varianta vietii virtuale ..


ne auzim joi pt concluzii probabil
 

DeletedUser

tot nu ai inteles .. eram in imposibilitatea de a cere ceva .. o sa vezi maine .. si nu ma intereseaza satele pierdute .. din partea mea sa le ia pe toate ... in schimb ma socheaza ca in loc sa isi petreaca sarbatorile cu familia, prietenii etc etc .. au ales tot varianta vietii virtuale ..


ne auzim joi pt concluzii probabil

lasa-i bre ca ei nu stiu ce sunt alea sarbatori , prieteni si alte lucruri ... ce concluzii tragem joi? :confused::confused: Retrogradeaza Craoiva? asta o stiam de la startul campionatului :))
 

DeletedUser

Un lucru tre sa-l intelegeti,
La-nceput cand TSL-istii cereau PNA de sarbatori cei din h.kka radeau de ei, si ii atacau fara mila.
De Craciun, mai exact pe data de 25 decembrie ajungeau atacuri pe opteron.
Deci si asta e o strategie adoptata de marile triburi pentru a invinge
Caracterul murdar al unor oameni ca si strengaru este foarte intalnit pe-aici :D

Dusmane, tu ciocu mic si joc de glezne, nu mai ai trib, esti pa si pusy :cool:
Lasai pe cei care joaca sa traga concluzii :D
 

DeletedUser

Un lucru tre sa-l intelegeti,
La-nceput cand TSL-istii cereau PNA de sarbatori cei din h.kka radeau de ei, si ii atacau fara mila.
De Craciun, mai exact pe data de 25 decembrie ajungeau atacuri pe opteron.
Deci si asta e o strategie adoptata de marile triburi pentru a invinge
Caracterul murdar al unor oameni ca si strengaru este foarte intalnit pe-aici :D

Dusmane, tu ciocu mic si joc de glezne, nu mai ai trib, esti pa si pusy :cool:
Lasai pe cei care joaca sa traga concluzii :D

dar de unde stii tu bre ca nu mai joc? :D o sa ai o surpriza colosala in curand ;);)
 

DeletedUser

tot nu ai inteles .. eram in imposibilitatea de a cere ceva .. o sa vezi maine .. si nu ma intereseaza satele pierdute .. din partea mea sa le ia pe toate ... in schimb ma socheaza ca in loc sa isi petreaca sarbatorile cu familia, prietenii etc etc .. au ales tot varianta vietii virtuale ..


ne auzim joi pt concluzii probabil


"Socat" esti, de cand te stiu.......Altceva mai ai de spus? Daca nu, vezi de treaba ta, nu mai purta tu de grija altora.;)
Bafta.
 

DeletedUser20252

De cand tot spune omul ca da stergere de cont si tot nu mai da.


Continua sa ne plictiseasca vietile cu prezenta lui pe lumea asta.


Te rog respectabilule kamikaze,fa-ti un bine si apuca-te de un joc caracteristic tie,solitaire de exemplu,triburile nu e de tine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus