DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

domnu portile .. tu apuca-te de altele .. gen concurs de injuraturi ca acolo esti bun .. luci tu ceva cu tras in piept (la figurat in caz ca nu intelegi) ... eu nu mai sunt prezent decat pe extern ... sa vad cum decurg lucrurile ... sunt curios ce mai spuneti diseara sau maine dimineata .. hai pa
 

DeletedUser20252

Daca pe tine trebuie sa te injuram atunci ma inscriu :D .

Heaven e istorie,stef,inchide si tu topicul asta.
 

DeletedUser

ce poti sa ii ceri unuia ca tine ... un pustan fara minte cum te caracterizeaza colegii .. vai de capul tau .. inchideti topicul ca azi dispare heaven ..
 

DeletedUser19931

Vreau sa felicit triburile implicate in razboi, si nu uitati ca intr-un razboi cineva trebuie sa piarda...
Mi-a facut placere sa ma lupt cu viking/heaven, drept dovada am incercat si am reusit sa aduc in diablo pe cat mai multi dintre voi.

Ati fost un trib puternic de pe lumea 7 si o sa ramaneti in istoria acestei lumi, felicitari !

Este primul si ultimul meu post pe acest topic.


Felicitari daymo , sper sa ramai pe primul loc , esti singurul dupa lumea 7 care meriti , toata stima mea in continuare ca jucator , iti doresc multa bafta si fericire in viata reala . Ai grija de tine !



Ofticate mamaio pentru c-ai pierdut sate :D
sarcastic.gif

Pacat ca iti strici statistica asa pe finalu lumii 7
lolly.gif

Ai dreptate, heavenul sa dus cu pluta, vikingul la fel, deci caz inchis, next target h.kka
crazy.gif


Copile invata sa faci diferenta intre real si virtual , eu am fost legenda pe L 7 , iti doresc sa ajungi si tu jucator ca mine , cat am fost pe cont nu mi-a fost luat nici un sat fara sa il recuperez , inafara de ce am cedat eu la anumiti jucatori .

P.S. lasa triburile , ia cartea de lb romana mai bine .......


"Socat" esti, de cand te stiu.......Altceva mai ai de spus? Daca nu, vezi de treaba ta, nu mai purta tu de grija altora.;)
Bafta.

Luci , luci ....... spunea-i odata ca tu iti vezi de viata reala ( cum era vorba aia care o spuneai cu parul prin g**** ? )
Bagati nobili repede ca erau goale satele mele sa va ghiftuiti acum pana o sa intelegeti ca daca ramaneam pe cont dormeati pe taste pana luati un sat de la mine ( nu va mai reamintesc ca am fost mai buna ca voi toti la un loc , banuiesc ca nu ati uitat deja )


P.S. Nu era vorba de un PNA de Paste referitor la atacurile in ziua de Paste , oricum nu era nimeni pe conturi in acea zi , era vorba de respectul ptr familiile voastre in viata reala ( in loc sa inchideti PC si sa va pertecti sarbatorile ati stat pe triburi sa luati sate ) . Asta este penibil , sa pui jocul inaintea familiei .

Domnisoara moderator rog inchiderea topicului .
Multumesc anticipat .
O viata cat mai colorata va doresc !
 

DeletedUser14288

Flori ... cu tot respectul ... fara lauda ... lasa sa te luade altii ... atunci vor crede toti cu adevarat! :p
 

DeletedUser

"era vorba de respectul ptr familiile voastre in viata reala"......de aia ai trimis tu.....1300 de atacuri pe Morphen......in zilele de Pasti ???( Moarte tradatorului)
Nu o mai da acum cu "viata reala".....noi cand am plecat din Heaven am zis ca nu atacam pe nimeni. inainte sa faci pe nevinovata.....zi intai ce ai facut..........auzi 1300 de atacuri + adversaru care a trimis tot pe Martial.......
O inchei aici..nu vreau sa intru in polemica cu tine...doar stii ca te-am respectat prea mult.
 

DeletedUser

voi ati zis si ati incalcat promisiunea .. noi nu am spus nimic .. faptul ca au ajuns atacurile in ziua de paste .. am vrut sa vedem cat va duce mintea daca stati sau nu la calculator .. ca doar nu aveati granita .. puteati sa goliti tot de vineri si stateati linistiti .. deci vezi cum singur te faci de cacao?
 

DeletedUser

voi ati zis si ati incalcat promisiunea .. noi nu am spus nimic .. faptul ca au ajuns atacurile in ziua de paste .. am vrut sa vedem cat va duce mintea daca stati sau nu la calculator .. ca doar nu aveati granita .. puteati sa goliti tot de vineri si stateati linistiti .. deci vezi cum singur te faci de cacao?

Smechere..vezi cum vorbesti......
Program de Pasti..vizite, munca(24 de ore) si triburi.....:):D. Seman cu Napoleon??:roll:
 

DeletedUser

Kamy, cred ca tu esti un caz inchis la ora actuala, nu stiu ce te tot dai jmecheras pe-aici, ati pus sabia jos, si sunteti ingenunchiati, asa ca hai chaules baules, ciocu mic si joc de glezne si tu si mamaia :cool:
Auzi tu ce se mai lauda si aia, a tot puternica mamaie a triburilor se crede =)))
Ati fost infranti de cel mai tare trib de pe Lumea 7, fiti mandrii si taceti din gura. hai pa
 

DeletedUser

of ludovic .. mi s-a taiat cumva dreptul la replica atunci cand am pierdut razboiul? nu cred ... si daca o luam dupa statistici (mai putin ultimele zile) cred ca nu eu am pierdut razboiul ... razboiul asta s-a pierdut datorita recrutarilor in masa (o tactica f buna de altfel) nu datorita cuceririlor masive
eu nu inteleg de ce te bagi tu aici ca nu ai luat parte activ la acest razboi dar nu cred ca ti-am interzis sau ti-am zis sa taci .. esti liber sa spui orice (bine atata timp cat nu te baneaza) .. bafta
 

DeletedUser

Atacuri masive au fost destule, de ce au plecat oamenii din heaven?
Nu pentru ca sau saturat sa ridice ferme si principale, plus bonus zidurile :D

Mda, ai dreptate, fiecare poate posta ce-are chef aici, n-am fost activ in razboiul asta, dar e frumos sa faci galerie unui trib, e foarte demoralizant pentru cei pe care-i huiduiesti, caz actual HEAVEN.
Cea mai inteleapta decizie din partea voastra sa stergeti conturile, o sa ramaneti in Istoria lumii 7 cu siguranta, cazuri exceptionale gen mamaia care face tot tacamul :p, sa nu comentam mai multe :cool:
 

DeletedUser

voi ati zis si ati incalcat promisiunea .. noi nu am spus nimic .. faptul ca au ajuns atacurile in ziua de paste .. am vrut sa vedem cat va duce mintea daca stati sau nu la calculator .. ca doar nu aveati granita .. puteati sa goliti tot de vineri si stateati linistiti .. deci vezi cum singur te faci de cacao?

mwhahaha...Nu este problema mea daca voi nu stiti sa imbinati utilul cu placutul....vreti ceva filmulete cu gratare de Pasti?..cu plimbari in acele zile?...aici este un joc....nu viata reala...daca voi puneti prieteniile mai presus de acest joc...este problema voastra...cine stie...poate daca nu veti mai fi asa ofuscati...iesiti cu noi la o bere ...si nu o sa lasam sitteri...ori poate da :p

Hai....bafta in viata reala...dar mare grija...si in viata reala sunt iluzii virtuale :p
 

DeletedUser

stii ca eu nu am refuzat o iesire la bere ... si nu cred ca ai nevoie de sitter .. asta daca nu ai granita cu hk ... noi sincer nu am intrat deloc pe triburile de vineri ... asa ca nu stiu cine a pus jocul mai presus decat alte chestii
 

DeletedUser

Atacuri masive au fost destule, de ce au plecat oamenii din heaven?
Nu pentru ca sau saturat sa ridice ferme si principale, plus bonus zidurile

bre si eu ma saturasem sa dau la mistrie, dar niciodata nu am conceput sa schimb tabara si sa intorc armele;) asa ca jucatorii carora le faci tu galerie sunt niste lasi care nu si-au acceptat conditia de invinsi si au decis sa isi scape averea virtuala fugind la inamici. cei care au ramas pe pozitii, gen flori, kami si cei care au fost, si-au castigat respectul altora, au ramas acolo pana la capat si au luptat , nu au dat bir cu fugitii ceea ce ii transforma din "invinsi" in castigatori ;)
 

DeletedUser

bre si eu ma saturasem sa dau la mistrie, dar niciodata nu am conceput sa schimb tabara si sa intorc armele;) asa ca jucatorii carora le faci tu galerie sunt niste lasi care nu si-au acceptat conditia de invinsi si au decis sa isi scape averea virtuala fugind la inamici. cei care au ramas pe pozitii, gen flori, kami si cei care au fost, si-au castigat respectul altora, au ramas acolo pana la capat si au luptat , nu au dat bir cu fugitii ceea ce ii transforma din "invinsi" in castigatori ;)

Hai ma dusmane, ciocu mic si joc de glezne, uni mai vor sa joace jocu asta, nu ca altii...
Unora nu le mai permite timpul sa joace intens, altii sau plictisit sa fie inselati si mintiti gen cum facea Flory.
Fiecare cu opinia lui.
Maine poimaine o sa aud de la tine ca: .... ai dat stergere pentru ca tia ramas nevasta gravida :confused:

Respect pentru morphen si Lukifer, care au venit in k 56 ca sa dea (finger) la h.kka :))))
Ceea ce denota faptul ca ei vor sa mai joace pe lumea asta, asa ca hai ciocu mic si joc de glezne, mam distrat destul cu tine :))))
 

DeletedUser

stii ca eu nu am refuzat o iesire la bere ... si nu cred ca ai nevoie de sitter .. asta daca nu ai granita cu hk ... noi sincer nu am intrat deloc pe triburile de vineri ... asa ca nu stiu cine a pus jocul mai presus decat alte chestii

:)))) mi-ai servit mingea la fileu...asta-i diferenta...TU..ai iesi cu noi la bere..NOI cu tine...chiar si cand nu vor mai fi triburile...ori macar noi pe acest joc...daca toti ( aici fac referire lla heaven...)ar gandi asa..ar fi o lume normala....

Cum tu nu mai esti pe joc...am o rugaminte la tine....termina cu scenaritele alea cu inregistrari la iesirile la cafea...si alte chestiuni asemanatoare....nu a devenit cineva de pe jocul asta subiectul sigurantei nationale ca sa inregistram , fotografiem...si alte ... Mai pe romaneste...nu mai fi asa naiv...ti-am spus odata...di a doua oara...esti baiat bun cu principii...dar incearca ca aceste principii sa fie ale tale...si nu mai lasa pe altii sa-ti croiasca ideile pe care le imbratisezi.

P.S. Jocul nu a fost mai presus de "alte chestii"...fiecare isi ordoneaza timpul in functie de posibilitatile lui...aici este un joc...virtual....nu o sala/cabinet de psihanaliza unde sa discutam efectele negative produse de "virusul" lumii virtuale asupra pshicului copilasului din noi...



bre si eu ma saturasem sa dau la mistrie, dar niciodata nu am conceput sa schimb tabara si sa intorc armele;) asa ca jucatorii carora le faci tu galerie sunt niste lasi care nu si-au acceptat conditia de invinsi si au decis sa isi scape averea virtuala fugind la inamici. cei care au ramas pe pozitii, gen flori, kami si cei care au fost, si-au castigat respectul altora, au ramas acolo pana la capat si au luptat , nu au dat bir cu fugitii ceea ce ii transforma din "invinsi" in castigatori ;)

nu am prea avut noi onoarea sa ne intalnim pe joc...nu cred ca esti in masura sa faci vreo analiza...de la voi din trib respect am DOAR ptr 2 playeri...in rest putem discuta enorm de mult pe seama celor scrise de tine...si cu argumente....in rest...sunt doar curios cat de bine a organizat tribul vostru domnul "nu ma intereseaza heaven"..."eu tai si spanzur in hk"...si cum se mai intitula....vom vedea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa morphenica, dai finger la dusmanu, tot posteaza el pe-aici cu multi-urile lui :rolleyes: :))))


Diablo a avut jucatori mai activi decat heaven, mamaia tinea o gramada de conturi pe sitter... din aceasta cauza a pierdut.
 

DeletedUser

pot discuta cu tine pe tema asta pana maine dimineata dar tot nu vei reusi sa imi schimbi parerea domnu "plimbaretu" . pacat ca nu ne-am intalnit pe harta , ca ai fi avut si tu aceleasi rezultate la fel ca si colegii tai care m-au atacat, adica rosu in rapoarte cat cuprinde :))
 

DeletedUser19081

cat am fost pe cont nu mi-a fost luat nici un sat fara sa il recuperez , inafara de ce am cedat eu la anumiti jucatori .
Minti flori , eu ti-am luat cand erai pe cont , dar nu ma mira nimic la tine :p
Sanatate iti doresc .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus