DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO =D-B= DDB
Players:

Side 2:
Tribes: VIKING A-VKG Heaven
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 300
Tabăra 2: 144
Diferență: 156

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,206,242
Tabăra 2: 1,361,505
Diferență: 1,844,737

image.php



frumoos :X
 

DeletedUser

Din pacate pt tine si pentru multi din trib,ralf36 nu sa luat niciodata dupa forumul tribului,iar atacul lui Jony B si CoditZe, a fost cu 2 saptamani inainte de a da stergere..Iar concentrarea nu mai era asupra tribului TFO era asupra tribului FLAME....
Sunt multe pe care nu le stiti,dar faceti supoziti.E bine si asa totusi.Ca ai zis aia e adevarat,dar ca eu mam luat dupa forumul tribului e mai putin adevarat,nici nu realizezi cate se afla prin mesaje pe PM.. :))Eh, sa trecem peste,nu asta ma interesat pe mine,iar daca stai sa o gandesti iti dai seama ce....
Oricum se puteau face multe daca nu ar fi existat o persoana cu gura mare si mai multi lasi,cea ce am incercat sa ii explic la profu si nu poate sa inteleaga e ca eu nu am intrat in Diablo pentru a fi la "loc ferit" asa cum au insinuat multi, a fost cu totul si cu totul pentru altceva....
PS: Asa cum am ziso(pe extern) dupa ce am plecat, o zic din nou,esti singurul pe care lam laudat in fostul meu trib,tu si inca 4...cu care daca eram in alte circumstante miar fi placut sa colaborez.
O zi buna sa ai.




scuzati pt intarzierea cu care raspund acestui mesaj
Ralf ca sa iti intre o data pt totdeauna in cap , eu intra-devar vorbeam si cu profucv si cu Luptatorul veteran , portile imi era un prieten bun si vorbeam cu el , chiar daca ei faceau parte din tribul dusman , eu una sunt deschisa si de treaba cu toata lumea , la urma urmei e un joc si stiu sa nu amestec lucrurile . Intreaba-i daca vrodata am spus eu ceva de planurile voastre , sau am fost eu cu gura mare asa cum afirmi... Va dadeati de gol singuri si m-ati gasit pe mine aia care nu ziceam nimic si nu suparam pe nimeni sa ma acuzati ca zic eu la cine sunteti sitter, ce faceti voi .. etc et
Nu ai nici un drept sa ma acuzi pe mine, pt ca desi m-am zabatut nopti intregi cu o mie de sittere toate granita , dupa ce ca va blindam satele , si tineam atat de mult cu TFO .. apoi Flame ... am facut mereu numai ce ati vrut voi , v-am respectat deciziile ... Daca cineva a gresit ca s-a ajuns aici nu eu am fost aia ... eu macar am luptat chiar si dupa ce unii au fugit , chiar si dupa ce ati dat stergere , eu am jucat pana la capat in TFO apoi FLAME ... si jucam si acum daca nu ma banau adminii spre final
Cat despre satele mele , nu au ajuns in diablo oarecum ci CEDATE , daca cineva are curajul sa afirme ca mi-a luat sat altfel decat cedat, il invit sa o faca ....
chiar nu ma asteptam ca dupa atat timp sa zici ralf ca din cauza mea nu v-au iesit voua planurile ... nu din a mea Ralf ... ci din a voastra ....

ps: tot sper sa bata viking :p
 

DeletedUser19931

Side 1:



frumoos :X


Dica acest joc se joaca cu capul care sta pe umeri de aceea este un joc de strategie , toate au scopul lor . :D:D:D
Iti promit ca te salut si pe tine imediat dupa ce mi se intorc trupele de la kamikaze si de la cosmin-traian sa ai mai mult spor la statistica :p
 

DeletedUser20252

Da intradevar,scopul vostru e sa pierdeti sate in fata noastra,sincer nu cred ca puteati sa va gasiti un scop mai bun decat asta.


A fost buna ideea,cine a propus ideea cu pierderea satelor?Ca sa il felicit si sa ii dau un buchet de flori dinala mare cum se da la Te rog Iarta-ma :D
 

DeletedUser18063

Da ai dreptate CoditZe,ai fost deschisa,poate prea deschisa.....Si lasa faza cu sitterele findca nu ai fost singura...
Martiri stim si noi destui...nu ne mai trebuie unu.
 

DeletedUser20252

Aici se vorbeste despre familia VIKING si familia DIABLO,deci haideti sa ramanem la subiect,daca e ceva de zis cu privire la subiectul asta bine,daca nu mai bine nu postati.


Daca doriti sa depanati amintiri cu privire la ce s-a intamplat in ~TFO~ acum 4 luni de zile si cum a intrat ralf spion in DIABLO puteti deschide un topic special. :D


Deci va mai rog,nu deviati de la subiect. :mad:
 

DeletedUser

Da ai dreptate CoditZe,ai fost deschisa,poate prea deschisa.....Si lasa faza cu sitterele findca nu ai fost singura...
Martiri stim si noi destui...nu ne mai trebuie unu.

ralf mai bine te opresti aici... n`are rost .. nu vorbi u care inafar de ioana nu ai luat nici un sitter ... da intr-adevar ne-ai ajutat , insa nici 10 la suta n-ai facut tu cand a fost greu din cate am facut noi doua...
incep sa-i dau dreptate cavalerului cand imi spunea ca habar n-aveti sa conduceti un trib si ca degeaba faci multe ca va venii ziua cand o sa zica toti ca n-ai facut nimic
ps: putin imi pasa parerea ta incepand de acum , e ultimul post pe tema asta ca sa-i fac pe plac " domnului poarta "

bafta Viking :D :p
 

DeletedUser27667

coditze gata cu ~TFO~ ca e de mult istorie,noi acum vorbim de diablo si academiile contra viking.:)
 

DeletedUser

Dica acest joc se joaca cu capul care sta pe umeri de aceea este un joc de strategie , toate au scopul lor . :D:D:D
Iti promit ca te salut si pe tine imediat dupa ce mi se intorc trupele de la kamikaze si de la cosmin-traian sa ai mai mult spor la statistica :p

ms...sa shtii ca apreciez :) mai dai si de prin sitterele care le mai ai...ca esty obishnuita...zii si lu mory sa dea ... poate de data asta ii vin si lui rapoartele galbene macar...:))
 

DeletedUser19931

ms...sa shtii ca apreciez :) mai dai si de prin sitterele care le mai ai...ca esty obishnuita...zii si lu mory sa dea ... poate de data asta ii vin si lui rapoartele galbene macar...:))

la mine nu vin galbene Dica , vin numai verzi , ceva de genul ....

Apărător: kamikaze17
Sat: 021 Inferno (391|335) K33

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




SpionajResurse spionate: 0 0 0
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 18)
Cazarmă (nivelul 25)
Grajd (nivelul 20)
Atelier (nivelul 11)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Târg (nivelul 22)
Tăietori de lemne (nivelul 30)
Mina de argilă (nivelul 30)
Mina de fier (nivelul 30)
Fermă (nivelul 1)
Magazie (nivelul 30)
Ascunzătoare (nivelul 10)

Prada: 96.938 79.617 96.935 273490/288400
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 16 la nivelul 1

------------------------------------------------------------------------

Apărător: cosmin-traian
Sat: cosmin-traian (435|373) K34

Număr: 0 0 86 0 0 48 0 0 11 0 0 0
Pierderi: 0 0 86 0 0 48 0 0 11 0 0 0




SpionajResurse spionate: 0 0 0
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 24)
Cazarmă (nivelul 25)
Grajd (nivelul 20)
Atelier (nivelul 11)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Târg (nivelul 25)
Tăietori de lemne (nivelul 30)
Mina de argilă (nivelul 30)
Mina de fier (nivelul 30)
Fermă (nivelul 2)
Magazie (nivelul 30)
Ascunzătoare (nivelul 10)

Prada: 11.804 11.804 11.804 35412/288300
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 17 la nivelul 2
 

DeletedUser17410

Esti prea buna pentru noi ...iti recomand alt trib cu care sa va jucati :) :p
Dica intri la banuieli tata :) ....iti vei castiga statutul de spion :)...glumeam :) (relax)
 

DeletedUser

la mine nu vin galbene Dica , vin numai verzi , ceva de genul ....

Apărător: kamikaze17
Sat: 021 Inferno (391|335) K33

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




SpionajResurse spionate: 0 0 0
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 18)
Cazarmă (nivelul 25)
Grajd (nivelul 20)
Atelier (nivelul 11)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Târg (nivelul 22)
Tăietori de lemne (nivelul 30)
Mina de argilă (nivelul 30)
Mina de fier (nivelul 30)
Fermă (nivelul 1)
Magazie (nivelul 30)
Ascunzătoare (nivelul 10)

Prada: 96.938 79.617 96.935 273490/288400
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 16 la nivelul 1

------------------------------------------------------------------------

Apărător: cosmin-traian
Sat: cosmin-traian (435|373) K34

Număr: 0 0 86 0 0 48 0 0 11 0 0 0
Pierderi: 0 0 86 0 0 48 0 0 11 0 0 0




SpionajResurse spionate: 0 0 0
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 24)
Cazarmă (nivelul 25)
Grajd (nivelul 20)
Atelier (nivelul 11)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Târg (nivelul 25)
Tăietori de lemne (nivelul 30)
Mina de argilă (nivelul 30)
Mina de fier (nivelul 30)
Fermă (nivelul 2)
Magazie (nivelul 30)
Ascunzătoare (nivelul 10)

Prada: 11.804 11.804 11.804 35412/288300
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 17 la nivelul 2

scuze dragutza dar nu ai ce sa faci...:) uite are dreptate dany...*** esty mare si tare ia si u 30 sate in k33 langa mn,ieshim aman2 din triburile noastre si vedem carei mai tare :)eu nu am sprijin de la trib...am doar de la mine ...deci nu am nici o problema;)
 

DeletedUser20252

Side 1:
Tribes: DIABLO =D-B= DDB
Players:

Side 2:
Tribes: VIKING A-VKG Heaven
Players:

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,415
Tabăra 2: 1,749
Diferență: 666

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,909,459
Tabăra 2: 16,608,149
Diferență: 8,301,310

image.php




Toate ca toate dar eu ador statistica de mai sus,e de cand a inceput "razbelul" pana in momentul de fata si se pare ca voi nu stati chiar asa de bine :D
 

DeletedUser17004

666?
LOL :eek:
e ceva...necurat..in tot razboiu asta...
cred ca si-a varat dracul coada...
 

DeletedUser15222

nu si-a varat nimeni coada, este "strategia" lui moryoka, (pe care nu il vad postand aici , cu toate ca este unicul intemeietor al tribului Viking), acest razboi in "mintea" lui trebuia inceput imediat cum a cazut 3X-ul (de fapt asta le-a promis celor din 3X , sau mai bine zis cu asta i-a amagit sa intre in Viking promitindu-le ca o sa deschida imediat granitza cu Diablo).
Imi pare sincer rau ca Vikingul a ajuns un trib de fugari (refugiati) (Morphen, Ammon-ra, zalast Flori, Gerula 59, si multi altii), care stiti ce este culmea , tocmai acesti refugiati conduc acest trib iar membri vechi au fost si sau sunt innobilati intern(justificari pt aceste "lucruri" sunt destule").
Asa a ajuns "maretul" trib viking la ora actuala.
Stiu ca o sa-mi sara multi in "cap" cu intrebari de genul "de ce mai postez?"
"ce treaba mai am eu cu viking-ul?" etc.
pentru ce-i care nu stiu ,poate este cazul sa-i informez. am fost intemeitorul tribului VIKING si artizanul "familiei"
Nu vreau sa fac referire la niciun player in mod direct, va cam stiu pe fiecare in parte din ce-i care ati postat si va respect pt faptul ca puteti sa jucati in continuare, oamenii din spatele fiecarui nick au caractere diferite si nu vor putea sa aiba niciodata aceleasi idei sau mod de comportament, insa ati putea sa va respectati mai mult (macar ca si jucatori) si sa "vorbeasca" doar realizarile voastre.
respect pt vechi membri viking, respect pt cei din Fr, respect pt Diablo (intotdeuna si-au tinut cuvintul dat), respect pt cei din TSL cu toate ca ii stiu de ff putin timp si nu in ultimul rind respect pt Haita pt ca in sfirsit au realizat ca unele razboie erau doar impotriva lor.

acelasi dacus100
 

DeletedUser19202

urez succes si lui diablo si lui viking...dar dacus trebuie sa vin cu o precizare....o sa mai ** de HAITA...oricum **** de ce ar trebui respectati....

respect pt Diablo (intotdeuna si-au tinut cuvintul dat),
respect pt Haita pt ca in sfirsit au realizat ca unele razboie erau doar impotriva lor.

astea 2 se bat cap in cap....au tradat pe rand.TSL,HK,MIR,.....asa ca nare rost sa mai spui asa ceva...:))
 

DeletedUser27667

Side 1:
Tribes: DIABLO =D-B= DDB
Players:

Side 2:
Tribes: VIKING A-VKG Heaven
Players:

Timeframe: 16/09/2009 00:00:00la25/09/2009 09:15:44

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,885
Tabăra 2: 3,341
Diferență: 456

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,166
Tabăra 2: 789
Diferență: 377

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 27,066,862
Tabăra 2: 30,199,925
Diferență: 3,133,063

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,105,296
Tabăra 2: 7,406,749
Diferență: 4,698,547

image.php
 

DeletedUser17395

urez succes si lui diablo si lui viking...dar dacus trebuie sa vin cu o precizare....o sa mai ** de HAITA...oricum **** de ce ar trebui respectati....

respect pt Diablo (intotdeuna si-au tinut cuvintul dat),
respect pt Haita pt ca in sfirsit au realizat ca unele razboie erau doar impotriva lor.

astea 2 se bat cap in cap....au tradat pe rand.TSL,HK,MIR,.....asa ca nare rost sa mai spui asa ceva...:))

Mai , daca omu a felicitat Haita pt ca a realizat ca poarta razboaie ce nu erau ale ei, rezulta direct ca razboiul cu TSL era aiurea, iar prietenia cu HK era la fel ....Deci nici o tradare....Iar cu MIR-ul..se pare ca se tot ciondaneau inainte, aia e, cand nu iti respecti aliatii, o patesti :).
 

DeletedUser19202

auzi...se intampla odata zici ca e asa...da cand se intampla de mai multe ori ...n-ar trebui sa te puna pe ganduri ? mai ales ca au schimbat direct din alianta in razboi de fiecare data...:))) in fine...noi speram sa ajungem langa ei cat mai repede...le urez bafta de pe acum...

iar dacus stiu ca e fanul vostru ...asta e..il cunosc..treaba lui...fiecare cu parerea lui..stiu ca e suparat in legatura cu viking asta e...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus