DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

MA aici se lasa urat razboiul acesta , iar cei mai castigati sunt tot TSL-istii , saracii de ei numai pot de bine .....

Care razboi?
blink00.gif

Urmaresc topicul de la inceput,si nu am vazut nici un anunt oficial ca ar fii declarat unul altuia razboi
popcorn.gif

Tu nu stiai ca le place sa se faca pe la spate?
dwarf.gif
 

DeletedUser19931

Oricum fii fericita ca voi ca aparatori nu existati pe l7 .. :p .. Erati in saptele MiR pana mai ieri .. sunt tare curios cum o sa decurga razboiul asta .. noi fiind trib cu trupe def .. iar voi super ofensivi .. NEATACATI DE CAND A INCEPUT l7 pana acum cat v-a atacat diablo in 4 zile ... ?????



pana la urma profule tot nu m-ai lamurit .......ne-ai declarat razboi ? :rolleyes:
 

DeletedUser17004

Florina, vreau sa ma bucur de compania ta si aici, te rooog eu nu mai fa dublu post :(
 

DeletedUser18527

posteaza tu dupa fiecare post al ei sa o salvezi :D . Faci o fapta buna.
 

DeletedUser

MA aici se lasa urat razboiul acesta , iar cei mai castigati sunt tot TSL-istii , saracii de ei numai pot de bine .....

adi, stim cu totii ca hk-ul, implicit voi, ar fi vrut ca si viking si diablo sa atace tsl...bine, pentru unii mai visatori, ar fi vrut vreo 5 6 triburi si de pe alte lumi sa atace TSL :) .. daca noi o ducem rau, ma intreb TNT-ul cum o duce? am uitat, au disparut dupa primul atac organizat :D .. haideti sa lasam tsl-ul afara din topicul asta, pentru ca nu avem noi nimic de castigat de pe urma unui razboi purtat de 2 triburi cu care daca avem 50 de sate granita ;)
 

DeletedUser24552

adi, stim cu totii ca hk-ul, implicit voi, ar fi vrut ca si viking si diablo sa atace tsl...bine, pentru unii mai visatori, ar fi vrut vreo 5 6 triburi si de pe alte lumi sa atace TSL :) .. daca noi o ducem rau, ma intreb TNT-ul cum o duce? am uitat, au disparut dupa primul atac organizat :D .. haideti sa lasam tsl-ul afara din topicul asta, pentru ca nu avem noi nimic de castigat de pe urma unui razboi purtat de 2 triburi cu care daca avem 50 de sate granita ;)


Alcooale , da TNT-ul a disparut! , pacat nu? Dar oricum stiu si eu si tu care sunt avantajele si care sunt dezavantajele chiar daca ai sau nu granita puternica:D . Off chiar vrei sa te iei de mine urat ....

V-am facut mari ma? Ar trebui sa imi multumiti ! Afirmatia o fac dupa spusele unor playeri din TSL care au spus ca datorita atator razboaie TSL-ul are playeri f buni ....;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu ma iau tare adi, dar nu trebuia sa amestecati TSL pe thread-ul asta, pentru ca nu avea rost. ce sa avem noi de castigat de pe urma acestui razboi, cand noi nici nu avem granita cu ei..sa nu`mi spui mie ca un trib gen viking sau diablo, trimiteau atacuri de la n ore distanta pe tsl, doar pentru a face pe plac unor baieti din hk...sa fim seriosi.

cat despre afirmatia ta, cu granita, ca e slaba sau puternica..depinde cum privesti lucrurile..eu zic ca-i puternica, poate prea puternica, pentru VOI :) .. si da, slaba pentru noi :D .. dar vorba ta, ne facem mari si cand vin aia buni din spate, ne batem si noi de la egal la egal cu ei ;) ..

later edit : ultima parte e cu ghilimele .. sa nu sara carcotasii astia ca ne laudam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Va fost dor de mine ?:)
MA aici se lasa urat razboiul acesta , iar cei mai castigati sunt tot TSL-istii , saracii de ei numai pot de bine .....

Trist cum toti din HK aveati sperante ca si Diablo si Viking veneau sa dea in noi...Vorba aia , erati doar 7 triburi, la un moment dat, il vroiati si pe al 8-lea ?:).
Aditza, nu ai vreun lideri din Viking sau Diablo pe la facultatea ta, sa il meditezi , si in schimb sa ne declare razboi ? :).
Asta e, din gurul lumii 7, ai ajuns un oarecare membru hk.. Nici drepturi nu ti-au dat :(...........
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO =D-B= DDB
Players:

Side 2:
Tribes: VIKING A-VKG Heaven
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 333
Tabăra 2: 240
Diferență: 93

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,456,102
Tabăra 2: 2,290,100
Diferență: 1,166,002

image.php



si incepem...:) frumos viking...tot aja ca va tzinetzi bine :)
 

DeletedUser17395

Interesant razboiul, eu unu as fi curios si sa vad cum se ataca acolo...Vom vedea la inamici invinsi, pe primele locuri, jucatori din diablo sau viking ?
 

DeletedUser

deocamdata noi ii atacam...zeus saracu nu a mai dormit de 5 zile :)) incontinuu sta pe triburi si fenteaza atacuri...:)de la ei mai nimic...inafara de conducere si cativa speriati...nik...ca la ei in trib moryoka ii obliga sa atace...si tot nu reushesc sa ne sperie :))
 

DeletedUser19931

deocamdata noi ii atacam...zeus saracu nu a mai dormit de 5 zile :)) incontinuu sta pe triburi si fenteaza atacuri...:)de la ei mai nimic...inafara de conducere si cativa speriati...nik...ca la ei in trib moryoka ii obliga sa atace...si tot nu reushesc sa ne sperie :))



Dica iar ai informatii eronate :D
Nu vrea nimeni sa va sperie , noi doar ne distram momentan
Stau si va admir stiinta cu care atacati , incerc sa invat si eu de la voi , la randul meu sa invat si eu pe alti :rolleyes:


Restul e can can
 

DeletedUser

Dica iar ai informatii eronate :D
Nu vrea nimeni sa va sperie , noi doar ne distram momentan
Stau si va admir stiinta cu care atacati , incerc sa invat si eu de la voi , la randul meu sa invat si eu pe alti :rolleyes:


Restul e can can

stay si te distrezi pe spatele lu zeus?interesant mod de distractie are conducerea viking :-?
 

DeletedUser19931

Florina, vreau sa ma bucur de compania ta si aici, te rooog eu nu mai fa dublu post :(



Syryus fac dublu post poate primesc si eu un raspuns de la luminata conducere Diablo care tot bate toba "razboi , razboi" dar nu vad nici un mesaj oficial prin care sa ne declare razboi .......... nu de alta dar trebuie sa stiu cum facem cu butonul acela numit "diplomatie" :confused:
 

DeletedUser17395

Mai dar stiu ca sunteti caposi.E clar ca razboiul a inceput, ce mai conteaza cine , cui declara....Oficializati-l si gata..
Nici nu stiu cu cine sa tin, :p , am cate un prieten in fiecare trib :).
 

DeletedUser19931

stay si te distrezi pe spatele lu zeus?interesant mod de distractie are conducerea viking :-?



Ma distrez pe spatele lui ? :eek:
Cred ca nu ai inteles bine , mai recapituleaza odata te rog
Am spus ca ne distram cu voi , asta nu inseamna totusi ca nu va luam in serios

Deja ati bagat frica in noi :eek:..... la 1700 de atacuri = 60 de sate cucerite
jumate de Diablo pe un singur jucator :D:D:D:D
Va roggg Diabloooo sa nu ma atacatiiiii mor de fricaaaa :D:D:D:D:D


Fii serios Dica , inca invat acel stil al tau de a juca si la mai multi din Diablo , poate o sa ajung si eu adevarat player ca voi :D:D:D
 

DeletedUser

:) nuj *** ai observat dar eu nu am dat atacuri sa iau sate...si nuj care din noi se distreaza acuma...din cate se pare doar cativa dau sprijin...restu pauza...tare curios sunt sa vad ce faceti *** vi se duc trupele...:)sa vdm pe cn mai obligati sa trimita aparare...ca multi nici nu va mai baga in seama :))
 

DeletedUser19931

:) nuj *** ai observat dar eu nu am dat atacuri sa iau sate...si nuj care din noi se distreaza acuma...din cate se pare doar cativa dau sprijin...restu pauza...tare curios sunt sa vad ce faceti *** vi se duc trupele...:)sa vdm pe cn mai obligati sa trimita aparare...ca multi nici nu va mai baga in seama :))



Eh Dica cine ne baga aparare ...... diablo baga , cate 200 de berbeci aparare cum au mai bagat
sa crestem si noi la aparatori sa nu mai fim asa de agresivi
 

DeletedUser17410

Dica iar ai informatii eronate :D
Nu vrea nimeni sa va sperie , noi doar ne distram momentan
Stau si va admir stiinta cu care atacati , incerc sa invat si eu de la voi , la randul meu sa invat si eu pe alti :rolleyes:


Restul e can can


Pai acum ne admiri si vrei sa inveti mai adineaori ne ai spurcat :).


Omul cat traieste invata .....si sa o completez :p
Nimeni nu sa nascut invatat......si sa o mai completez :p
Prostul invata din greselile lui iar desteptul invata din greselile altora :):p:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus