DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am aparut din neant(*** sti ce inseamna):p
poate au probleme....cine stie...dar tribu e compus doar din 4 membri??? nu..ci din 188....asta e o perioada mai grea dar akm si cu propunerea cu profucv poate isi mai revin si altiii...si salvam onoarea cu stranger...sil ajutam sa devina si intemeietor diablo...
 

DeletedUser

ludovic ... puiule...te-a luat cu calduri? deja iti e frica? :D

profucv a aruncat o pastila care ar putea inviora L7...fapt pentru care il apreciez...arata ca are "cojones" si ca face diferenta intre joc si real life...eu zic ca e un om de onoare si are cuvant...ramane ca "istoria triburile" sa arate daca a fost un om de onoare sau doar un simplu pacalici ;)

tocmai am schimbat cateva mesaje cu profu si pare un tip ok, corect....si cu mult curaj

s-a referit clar ca HK sa fie sub MIR peste 4 luni...ramane sa stabileasca la ce s-a referit....sate, punctaj 40, punctaj total, etc

sa vedem ce zice ;)...recunosc ca e o sansa pentru HK...sansa care vine tocmai de la conducatorul DIABLO :rolleyes:
 

DeletedUser

cel mai corect ar fi asa:

mir si hk peste 4 luni punctaj total...
nu sate k poti sa iei mii de sate de barbari :)))
 

DeletedUser29025

:D

profucv tb sa stabileasca conditiile...e contul lui ;) (nr de puncte la total, punctele primilor 40, nr de sate, etc)

ar tb indeplinite 3 conditii:
1.sa nu bage jucatori din DIABLO sau DDB in MIR sa va creasca punctaju;
2.sa nu mai aveti siteri din DIABLO sau sprijin;
3.sa se mai trezeasca sau sa se intoarca cativa din HK...:D

oricum "pariul" asta poate trezi L7 la viata....iti dai seama cretu cu drept de intemeietor in DIABLO :D...e ca si cum ar cobori un inger in IAD :p


bine ca nu ai pus si conditia ca Diablo sa NU atace in astea 4 luni deloc pe hk, sau hkk ! ;)
 

DeletedUser14288

h.k. asteapta pomana ... :D
Si se asteapta ca acea promisiune sa le revina, chiar daca au cel mai mizer caracter :) si acum sa vina sa confirme cheles cu promisiunea aia a lui ca da stergere ... restul a cancan :)
altii sa.si tina promisiunile, dar voi ??? asa ca nu mai visati baieti! visati degeaba ;)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 5
Diferență: 67

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 688,775
Tabăra 2: 39,516
Diferență: 649,259

image.php



:)))


Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: 26/02/2010 00:00:00la09/04/2010 15:16:13

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 17,403
Tabăra 2: 12,648
Diferență: 4,755

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,322
Tabăra 2: 1,403
Diferență: 81

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 166,043,004
Tabăra 2: 110,762,333
Diferență: 55,280,671

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,034,577
Tabăra 2: 14,347,319
Diferență: 1,312,742

image.php


pana maine suntem pe plus si la statstica asta :)))rushine H.K....sunteti jenibili...:)
 

DeletedUser

Felicitari Diablo....vedeti ca mai aveti de luat aproape 110.000 de sate de la noi....plus ce a ramas din Heaven...spor la facut nobili :D

vad ca profucv s-a dat la fund cu promisiunea lui...pacat chiar credeam ca are ceva curaj...se mai inseala omu' :rolleyes:
o sa mai scoata capu pe aici...peste vreo 2 luni cand plecam in vacanta :)

toti spuneti ca HK dispare intr-o luna...de ce nu vreti sa tineti pariul lui profucv...facem l7 mai interesanta...ma refer aici la Diablo...in ce priveste MIR-ul astia nu stiu cum sa faca sa fuzioneze mai repede cu Diablo :))))) asa ca parerea lor nu conteaza
 

DeletedUser19081

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 536
Tabăra 2: 1,424
Diferență: 888

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 180
Diferență: 174

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,561,630
Tabăra 2: 13,496,702
Diferență: 8,935,072

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50,487
Tabăra 2: 1,739,771
Diferență: 1,689,284

image.php




Top .. top ..top .. rusinica ...Nici heavenul nu si-o lua asa rau .. Oricum toti colegii mei de trib care au purtat razboiul cu viking recunosc faptul ca sunteti MULT MAI SLABI decat ei ...
Ca sa revin la subiect . ziceam ca in 4 luni o sa ajungeti sub mir ....daca nu ii dau contul lui streanger ..
Azi a fost cununia civila a singurului meu var primar si de aceea nu am fost on decat de dimineata, desi nu merita sa ma justific , asta e motivul absentei mele de pe forum ....
Acum trebuie sa explic ce am zis ... , dar vreau si niste explicatii ...
1 Am zis ca ii dau contul meu lui stranger - asta nu inseamna ca o sa ii dau si drepturile mele ...
2 in 4 luni stranger o sa aiba undeva la 120 de zile de sitter ... - deci cui ii dau contul ...
3 Sunt convins ca pot castiga acest pariu , e treaba mea cum .. Fixam o data , imi spuneti exact cand , si atunci fac pariu ca MIR- o sa aiba mai multe puncte decat hk ..
intrebarea mea e .. DIABLO in afara de un alita de nadejde - MIR , ce castiga ??? sau mai bine zis .. hk ce pierde ??

Am 3 probleme cu care vreau sa ma lamuresc si eu ..
 

DeletedUser

=))))))
Bine leai zis mai profulica =))))

Cantaretule/sigman, M.I.R. nu vrea sa fuzioneze cu Diablo, daca vroiau sa fuzioneze fuzionau de mult.
M.I.R. la ora actuala e mai presus decat tribul vostru si academia, sunteti aproape de 4 ori mai mari ca tribul M.I.R. si abia puteti zice ca ''faceti fata'' unui trib de 4 ori mai mic ca si voi.
eeeeeeeeiiiiiiiii bine, dar uitam sa punem in calcul tribul Diablo, care mnoah sa zicem ca echilibreaza statistica M.I.R-ului, desii dac-ar fii s-o luam de la egal la egal, cred ca M.I.R. ar fii cu mult mai presus decat voi.
Aici sunt multi inactivi, dar n-as vrea sa stiu ce e in h.kka :confused::confused::confused:+++ noobi de-acolo, care habar n-au sa faca un dodge, sau multe jmecherii de genul.

Profulica, poate ma lamuresti si pe mine ce e cu strengaru, doar nu sia pus streangul la gat :eek::eek::eek::eek:
Nu-ti mai bate capu cu oameni ca si h.kka pentru ca stii bine ca nu-s oameni de cuvant :-j

Felicitari pentru statistica, se pare ca si fara organizare luati sate la rupere :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

stranger "s-a angajat" de cand i-a plecat gagica in "Anglia" -sau de cand si-au dat seama ca au pierdut razboiul dinainte de a il incepe ..
La faza cu atacul organizat .. nu stiu ce sa zic .. e organizat , dar noi atacam pentru sambata si duminica nu pentru azi si ieri .. acum doar am luat sate .. :p
Apropos de cand a inceput acest razboi hk. a organizat decat 1 atac .. si acela miseleste , cand eram aliati , iar noi deja suntem la al 5 -lea .. - e clar ca sunt MULT MAI ACTIVI DECAT NOI :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
, ca doar "the stranger" imi promitea mie ca el o sa ia sate cu miile din diablo .
In final vreau sa explic la toata lumea de ce aveau oamenii 1200 de sate luate din DIABLO :
1 - un fost intemeietor diablo -amx20 - a facut el fara acceptul meu un artificiu , a recrutat tribul s-w la noi - cu toate ca la momentul respectiv diablo -hk = alianta , iar hk-sw = razboi - cu dreptul pentru hk sa atace membrii sw .. atunci s-au piedut vreo 600 de sate ; apoi a venit mare figura pe care MARETUL trib de rang 1 - la momentul respectiv - ne-a atacat in alianta , moment in care am mai pierudt vreo 500 de sate .. NOI NU AM LUAT DE LA HK decat 1 sat (de catre puma09 de la yety - moment in care colegul meu a fost ameninta ca va fii atacat in alianta) atat timp cat am fost aliati , deoarece jucatorul yety a luat vreo 50 de sate de barbari CURATITE DE MINE PERSONAL si a cedat DOAR 1 .
Asta e statistica de cand noi am atacat prima data hk

Side 1:
Tribes: H.K.A. H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: DDB DIABLO
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,698
Tabăra 2: 12,787
Diferență: 5,089

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 570
Tabăra 2: 1,127
Diferență: 557

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 65,287,387
Tabăra 2: 122,295,259
Diferență: 57,007,872

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,802,930
Tabăra 2: 11,007,336
Diferență: 5,204,406

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mwuhaha, n-avea incredere-n strengaru, poate ia taiat maicasa cablu de la net, sau doamne fereste sio fii taiat el singur cablu de alimentare de la PC dupa prima organizare :)))))
Profule, gresit... cred c-au fost 2 organizari de catre ei, din care una pe M.I.R. mare succes, au luat 200 sate, si sunt pe p*** lor :)))
Mai apoi vine neddhulica si j112 cu textul ''asta a fost doar incalzirea'' sau ceva de genu... continuarea se lasa de-asteptat :rolleyes:
Tot neddhu promitea prin M.I.R. jucatorilor cadouri cate 12 k fuluri cu cate 400 catapulte fiecare, cica era vorba de ceva epoca preistorica... epoca neddhu, dar ulterior sia facut inventar la membrii si cred ca sia dat seama ca se lupta cu morile de vand :))) pentru ca inafara de chelu sigman si inca vreo 2 3 nimeni nu misca nimic :)))
E bine ca mai activeaza si pe conturile pe care le au in sitting

Sunteti jalnici baieti, cat de mari erati acum o luna, si dupa o mica organizare ati cazut :(
Penibila situatia asta :confused::confused::confused:
Plus c-acum sigman vrea sa puna mana si pe diablo =))))

Side 1:
Tribes: M.I.R.
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 13
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 324,687
Tabăra 2: 123,417
Diferență: 201,270

image.php



Plus un jucator care e out of session :D


Profule, acu 1 ora jumate ziceai ca ''5 minute''
23.gif




O mica completare....

E usor sa zici ca te retragi, si motive exista suficiente, dar o data ce-ncepi o treaba, tre sa te-asigur c-o termini pana la capat, mai ales in momentul in care esti sigur pe tine, si avand tupeul sa-njuri s-ameninti, persoane din viata reala care n-au nici o treaba cu jocul.
Acu normal, strengaru a pierdut, si sa scos... el nu mai poate da lectii tribului diablo pentru ca bla bla bla, alt fel era bla bla bla dar caracterul lui josnic, nimeni n-o sa-l uite.

La fel ca si gabyy89 a-nceput sa piarda sate, stergere cont.
Motiv? ufff vine vara, la mare la soare femeile sunt goale, doar ca... mda nu mai are rost =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 179
Tabăra 2: 1
Diferență: 178

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,752,522
Tabăra 2: 10,190
Diferență: 1,742,332

image.php



si de la inceputul razboiului...

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: 26/02/2010 00:00:00la10/04/2010 09:08:58

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,441
Tabăra 2: 1,403
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,196,967
Tabăra 2: 14,347,319
Diferență: 150,352

image.php


felicitari H.K...:)))viking si heaven erau zei pe langa voi mai baieti :))aia barem atacau in fiecare zi in granita...da voi...jenobili ;))
 

DeletedUser

La fel ca si gabyy89 a-nceput sa piarda sate, stergere cont.
Motiv? ufff vine vara, la mare la soare femeile sunt goale, doar ca... mda nu mai are rost =))

cu acest post chiar ai dat cu batul in balta nenea ludovic, dar prefer sa te las sa fii prost in continuare decat sa-ti explic anumite aspecte deoarece esti prea prost sa le intelegi , scuza-ma ca te jignesc dar asta e adevarul si nu ar trebui sa te doara ;)dimpotriva, ar trebui sa-ti dea de gandit:)

tu zici ca eu am renuntat deoarece am inceput sa pierd satele . ok fie ca tine. dar de restul motivelor de ce nu mentionezi? stii sa scoti in evidenta doar ce iti convine tie , dar uiti ca mai exista si alte lucruri mult mai importante in motivatia mea. dar tu nu ai de unde sa stii cum e sa ti se fure contul de joc, cum e sa ti se sparga emailul si sa ti se stearga toate contactele, sa se dea massuri de pe el, stii tu ce fel de massuri, sa ti se scoata niste barfe despre tine de te doare capul, si din partea unor persoane care nici macar nu te cunosc si multe alte motive. ala cu " la mare la soare" l-am dat doar asa de ochii lumii pentru ca e scuza oricui asta ;)

deci domnu ludovic ma repet, n-ai cum sa intelegi anumite lucruri pana nu te lovesti de ele. te dai mare jucator? de ce oare esti mare jucator? de ce oare sunt si alti colegi mari jucatori? vrei sa iti spun eu? pentru ca nu ii ataca nimeni si isi permit sa fie mari jucatori. la felul cum se trimite sprijin la matale in trib, sa fiu sincer il inteleg pe neddhu de ce nu te ataca, pentru ca ar plimba trupele degeaba pe drum ;) :))

asa sa iti mai explic ceva dusmane : eu si la ora actuala pot avea cont oriunde , in MIR , DIABLO sau H.K. dar refuz aceasta varianta deoarece nu imi mai prezinta nici un farmec, interes jocul pe lumea asta. Te salut!
 

DeletedUser

Dusmane, doua lucruri.
Eu sunt considerat spion in M.I.R. de la-nceput, semiramis mia scos destule vorbe, barfe, am fost dat afara, dar mi se rupe de toti :))))
Pana la urma tot ei mau chemat inapoi.
Mai apoi am trecut si eu prin chestii cu ''spartul contului'' email/triburi, dar am invatat din greseli si-acum cu ludovic n-am avut nici o problema, desii atentate au fost cateva :rolleyes:

Mai apoi ''Mari jucatori'' poi bre, eu stau cu 80 sate in zona h.kk-ului exact intre ei, wtf??? de ce nu ma scoateti de-acolo?
Aaaaa nu se trimite sprijin din M.I.R. si plimba atacul degeaba pana la mine, nu? :cool:
Eiiii bine, poate-l plimba degeaba, dar cu siguranta-mi face vreo 50 milioane la aparator la primul atac :d
Drept dovada neddhu stie c-are niste incapabili in zona mea, care nu o sa poata sa-mi ieie satele nici dac-o sa fie goale, asta-nseamna ca se poate baza pe tribul lui :cool:


Dusmane... bla bla bla motive de-a te lasa au fost destule, dar ciudat e faptul ca teai lasat exact in momentul in care pierdeai sate...
Mai multe nu comentam asupra acestui subiect, si pentru jicnire? are grija stefu de tine, motiv? Multi acount, nu vreau sa de baneze pentru jicnire :)))

Consecinta? h.k. sunt terminati, felicitari diablo, ati ajuns pe plus la statistica generala :p
 

DeletedUser

dusmane inca ceva. hk nu sunt terminati. ai sa vezi asta, pacat ca nu voi mai fi si eu pe acolo sa va vad :)) apropo mi s-a sters contul? :confused::confused:

si da bre eu m-am lasat pt ca am inceput sa pierd sate si nu am mai avut bani de cp :( :eek::)
 

DeletedUser

Nu sa sters, pentru ca esti inactiv doar de 2 zile si 6 ore :p
Mai este pana la 5 zile ;)

h.k. sunt terminati de cand a-nceput diablo sa-i atace, asta e clar :))))
Nu vezi cum li se duc satele de sub bot? nici recuperari nu sunt capabili sa bage =))))

Sa nu mai zis... zilele trecute cand am atacat un membru de la voi, ma rugat sa-l/o invat cum atac eu, si alte alea
Rusinos, neddhulica, fa si tu sectiunea de tutoriale la tine-n trib, si-nvatati membrii sa faca un dodge sau ceva pe-acolo :(


Felicitari Diablo....vedeti ca mai aveti de luat aproape 110.000 de sate de la noi....plus ce a ramas din Heaven...spor la facut nobili :D

Cantaretule, replica asta o dadeau si cei din Viking Heaven, si se pare ca pana la urma lea luat satele :D
Asa ca ciocu mic si joc de glezne, nu se stie ce va fii maine :cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum bre 2 zile si 6 ore? eu cred ca te minte programelul ala al tau care zice asta ;)
 

DeletedUser

ludovic cred ca napoleon te reprezinta....sti ?napoleon a avut numa victorii dar o data si odata tot a mierlit-o...vezi sa nu ti se intample la fel...si el se dadea mare ca stia sa faca multe lucruri...si era bun in toate..un bun strateg...dar tot a pierit...cine stie...cred ca va asemanati
 

DeletedUser

ludovic cred ca napoleon te reprezinta....sti ?napoleon a avut numa victorii dar o data si odata tot a mierlit-o...vezi sa nu ti se intample la fel...si el se dadea mare ca stia sa faca multe lucruri...si era bun in toate..un bun strateg...dar tot a pierit...cine stie...cred ca va asemanati

ala macar a fost bun pana a mierlit-o, dar asta decat gura e de el :))
 

DeletedUser

cearta intre dushmani...ce-mi place :)) gabitza...cf ma tatutzu?:))nici cand dai stergere nu ne lasi si pe noi san e vedem de joc?:))


2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus