DIABLO F. VS Zig!?! F

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser44398

Lumiile nu prea se castiga impreuna :))

In orice caz, DT-ul sunt tradatori si nici macar bunul simt sa anunte ruperea diplomatiei n-au avut... trib de incredere :rolleyes:
 

DeletedUser43824

Lumiile nu prea se castiga impreuna :))

In orice caz, DT-ul sunt tradatori si nici macar bunul simt sa anunte ruperea diplomatiei n-au avut... trib de incredere :rolleyes:


Doamne cat am putut sa ma abtin pe parcursul postarilor tale de tot rahatul (turcesc) sa nu raspund..m-am surprins singur . Cu ce obraz vi tu si iti etalezi talentul in ale butonatului aici , si scuipi in toate partile (mai ales dt si med ) cand te rugai de vecini sa nu te atace , dupa ce ai fost aruncat pe usa din spate cu coada intre picioare ??

Tu nu intelegi ca reprezinti un trecut umilitor si penibil pe lumea asta ? Iti tot invoci trecutul tau lipsit de importanta , si nu intelegi ca pe noi ne doare fix in nepasare . Du-te ma baiatule la vot , lasa externul si alege-ti cat mai ai timp un presedinte care sa fie in stare sa pastreze profesorii in tara , pentru a evita poluarea populatiei cu noobi ca tine !
 

DeletedUser44398

Lasa quizz-ule, cand zicea medu ca esti noob si sunt fericiti ca au scapat de tine era ceva :))

lasa, o sa ai si tu placerea sa fi scos de pe harta ;)
 

DeletedUser13059

tu care esti pana la urma ca din postarile tale esti tare dusmanos dar pe harta nu te-am vazut asa grande
 

DeletedUser44398

is si eu la scandal pe aici, care is.. eram in wind ieri

eram
 

DeletedUser13059

si asa vorbesti despre fostii tai aliati ? doar ai fost aliat cu DT cat ai fost in WIND
 

DeletedUser

Eu zic sa va mutati la discuti libere si sa revenim la diablo vs zig :D
 

DeletedUser43824

Lasa quizz-ule, cand zicea medu ca esti noob si sunt fericiti ca au scapat de tine era ceva :))

lasa, o sa ai si tu placerea sa fi scos de pe harta ;)

Tu nu intelegi ca nu se poate traii din trecut ?
Am zis ca nu sunt noob ? sunt vai si amar ...dar cand vad ce ma-ncojoara prind curaj :) . Daca vrei sa-mi demonstrezi ceva stii unde ma gasesti .

Cand o sa fiu scos , o sa fiu scos luptand nu facand magarii ca tine , ca doar nu degeaba ti-a fost dat un sut in dos . Vorba aia ..Cine se aseamana se aduna (avand in vedere ce bisnitari ai adus pe cont ) . Daca cuiva i s-a facut mila de tine si ti-a dat un cont sa joci , a facut-o din nestiinta . O sa ajungi sa joci cu conturi clona , sa te ascunzi sa nu-si dea seama lumea cine esti (ca acum ) .

P.s Asta e ultimul post pe care ti-l adresez . Nu are sens sa-mi mai bat capul cu unu' care se lupta cu pubertatea , laudandu-se pe conferinte cat a tras sau ce a tras :) . Esti bun doar sa scuipi acum unde pupai candva ;) .
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
chinezule, ciocu mic ca nu prea esti tu in stare sa vorbesti. hax4... suna cunoscut?

Pasarica... ciocul sa-l inchizi tu:))
Eu nu vorbesc de strategiile triburilor in necunostinta de cauza
Nu, nu imi suna nimic... cine e? dar daca stie sa sune poate imi canta ceva de revelion

prietenii nostri visatori
Da asa-i, vad cu placere ca-ti amintesti de vremurile in care stateai cu noi pana la 2 dimineata si ne radeam cu tine de tine:))
(il puneam sa spuna bancuri ca sa nu se prinda ca ne radem de el)
 

DeletedUser20252

Lasa-i sa discute,si asa ca nu se mai scrie nimic pe aici.
De cand e cosynus in DIABLO,Zig nu mai are sustinatori pe extern. :D
 

DeletedUser34570

Spune-mi te rog, de ce concediati jucatori care vedeti ca pierd sate in favoarea noastra ? Nu e prima data .
 

vKg94

member
Scor reacție
3
Sustinatori sunt.. dar nu ne batem capul cu oameni gen Thresh pe extern, care stie el tot ce se intampla pe aceasta lume, stie si ce trupe avem in sate, stie absolut tot, nu te poti pune cu baiatul asta, e peste tot si nicaieri.. Si decat sa ne facem par alb pe aici, certandu-ne cu un jucator "demn de respect" ca Thresh, mai bine stam linistiti in banca noastra, discutam la noi pe forum ce vrem, fara batai de cap. Thresh tu mai bine dispari pe unde ai treaba, si lasa-ne pe noi in treaba noastra.. zic si eu..

Cat despre razboi, felicitari Diablo momentan pentru avantaj :D.
 

DeletedUser34570

agof .
Gaby1234 - pe care apropo l-ati recrutat de la noi :))
orice jucator daca pierde 50% din sate este dat afara, asta am urmarit si am observat.
 
Sus