Dictatura din LR.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dony asta da afara pe cine pierde sate....am vazut la varu meu:))
 

DeletedUser

ba oameni buni.ce vina am eu ca voi nu santeti in stare sa respectati regulile.tribul LR. e pt oameni seriosi nu pt deia ca voi
 

DeletedUser

Daca nu aveti ceva concret de spus mai bine numai spuneti

Folositi mesaje private pentru certuri intre voi !
 

DeletedUser

Daca nu aveti ceva concret de spus mai bine numai spuneti

Folositi mesaje private pentru certuri intre voi !


Tu cine puii mei te crezi?

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
Ai fost avertizat .Te rog sa te abtii daca nu ai nimic de adaugat la subiectul topicului .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

Tu cine puii mei te crezi?

crek e moderator :p


impertient as putea spune ca se puen cu noi =))

glumeam dred..n-am chef sa iau iar ban :d

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Daca vedeti un post care este offtopic, nu inseamna ca trebuie sa raspundeti la el. Aceste este un avetisment pentru dumneavoastra.

Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

crek e moderator :p


impertient as putea spune ca se puen cu noi =))

glumeam dred..n-am chef sa iau iar ban :d



Pai si de ce apare sub el Senior Member si nu instrumentul justitiei... sau ceva de genu? :D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Considerati-va si dumneavoastra avertizat/a.

Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

cossu

member
Scor reacție
9
Pai si de ce apare sub el Senior Member si nu instrumentul justitiei... sau ceva de genu? :D



Considerati-va si dumneavoastra avertizat/a.

Multumesc.

sau organul justitiei...

PS: Mi-as dori si eu avertisment.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Dorinta indeplinita.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

rog un moderator sa inchida topicu.nu are rost se face off topic si LR este de vina.:(
 

DeletedUser

yetti ....
nu stiu daca ii adev da am auzit ca au dat cui nu trebe drepturi :)) =))
rezultatu se vede :)))
muahahahaha..... yetti ar trebui sa plangi ca va disparut aliatu cel mai de pret :X :))
 

DeletedUser

cei din scitii ne arata in fiecare zi cat de patetici pot fi =)) dar tot ei is aia tari in clanta :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus