Die. vs. LeNe

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser186

poate nu suntem asa buni , dar prin atacul de azi am dovedit ca inca ne face placere sa jucam si ceea ce e important , suntem uniti :)
 

DeletedUser5927

momentan sunt alte relatii diplomatice,cand o fi de razboi,cu placere,
 

DeletedUser523

Asa ceva nu se va intampla pt ca suntem aliati si ne respectam reciproc!Insa dusmanii nostrii intr-adevar au de ce sa se teama...:cool:
 

DeletedUser4195

multe aliante sau rupt si acum fosti aliati se bat intre ei iar vechi dusmani sunt aliati :p ramine de vazut ..si nu cred ca le convine sa va lase multa vreme in pace pt ca veti deveni o amenintare prea mare in zona lor dupa ce veti termina cu LeNe : pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti :)
 

DeletedUser

co o mica rectificare TLB,SCITII VERSUS LR,Die:p

1.nu e vb de topicul ala si nici de une ventula razboi Die.vsTLB
2.va e frica sa faceti un razboi singuri si aveti nevoie de Scitii??
3.suntem neutri in razboiul TLBvsLR
Felicitari celor care l-au atacat pe leon:)
Si asa cum spunea si JigSaw: Eu o consider o palma data de tribul die. tuturor celor care au crezut ca suntem o adunatura de n00bi
 

DeletedUser

BATETIVA CU TLB daca sunteti asa buni de ce ati aplanat conflictul!!????nu zic ca nu sunteti insa vreau sa va vad la razboi cu un trib organizat :p:va laudati aici ca-i cocosati pe LeNe[e adevarat] laudativa cind veti lua sate de la talibani si de la aliati lor

Traiesti pe alta lume sau te prefaci ? Noi acum avem 2 razboaie declarate si alte 2 asa de hai sa va salutam si pe voi si cu toate astea o ducem inca bine.
 

DeletedUser

BATETIVA CU TLB daca sunteti asa buni de ce ati aplanat conflictul!!????nu zic ca nu sunteti insa vreau sa va vad la razboi cu un trib organizat :p:va laudati aici ca-i cocosati pe LeNe[e adevarat] laudativa cind veti lua sate de la talibani si de la aliati lor


Mai bine ai pune mana pe o carte de gramatica si ai lasa triburile pentru altii ;)


1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1: M.T. Die.

Side 2: LeNe

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabãra 1: 12,620
Tabãra 2: 3,504
Diferențã: 9,116

image.php


Numãr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 549
Tabãra 2: 207
Diferențã: 342

image.php


Numãrul total de puncte al cuceririlor:

Tabãra 1: 129,082,296
Tabãra 2: 32,364,550
Diferențã: 96,717,746

image.php


Numãrul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 5,850,337
Tabãra 2: 2,176,262
Diferențã: 3,674,075

image.php


Cam asa sta pana acum razboiul:)

Eek cineva trebuie sa faca o parte de treaba in trib:))
 

DeletedUser5927

sa iasa in fata tribul care a mai facut asa ceva,restul sa prezinte onorul:)
 

DeletedUser2786

diferenta dintre pitzi si leon e ca pitzi nu stia jocul asa de bine
 

DeletedUser2786

plus ca pitzi cand a fost atacat nu a fost sustinut de nimeni. pur si simplu a fost executat. leon are un trib in spate. e inacceptabil sa pierzi atatea sate cand ai un trib in spate. era de asteptat ca die sa scoata liderul
 

DeletedUser

leon si a ales tribul din care sa faca parte...
asa ca nu vad unde este problema, noi am incercat sa l luam la noi in trib inca de cand am inceput pe l3
jess a vb cu el si a zis ca vrea sa joace singur...pana cand si a facut trib si a rectrutat toti dusmanii die.
era clar ca o sa fie razboi, probabil asta a si dorit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus