Discuţii-Concurs Innogames de Paşte!

DeletedUser

Cei care sunt inscrisi o zi sau doua mai tarziu primesc intrebarile anterioare sau participa doar de cand sunt inscrisi?
 

DeletedUser43329

Greu.. nu am auzit in viata mea de unele chestii :))
Am 8 oua :D
 
Scor reacție
209
Felicitari,
In runda de azi ai castigat - 1
Acestea se vor adauga la restul ouălelor acumulate pana in acest moment.
Timpul tau de raspuns a fost de 39 secunde

:))
 

DeletedUser42606

numai cate 3 iau.apropro raka eu pt ziua de 1n u am raspuns k nu am vazut :( mai primesc intrebarile si pt ziua aia??
 

DeletedUser

Raka dar cine a intrat mai tarziu cu o zi doua primeste intrebarile sau sunt pierdute?
 

DeletedUser42606

acelasi lucru am intrebat si eu si se pare k raman pierdute.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Da, cine intra mai tarziu sau nu intra o zi...pierde ziua, deci si intrebarile.
 

DeletedUser

ce vina avem ca ne am inregistrat o zi mai tarziu abia atunci am primit mesaj de la team-triburile :(
 

DeletedUser

oricum interesante si celelalte jocuri, nave,prastiasi izmene de lana si multe lucruri interesante mai ca te atrage sa deschizi cont sa incerci jocurile, frumos concursul macar aici nu se fura voturi :))))
 
Scor reacție
209
Da, doar pe aia referitoare la triburi am "ghicit-o". Cred ca la iarna cand o sa am mai mult timp ma apuc si de celelalte jocuri. Chiar par interesante.
 

DeletedUser39641

Asta vroiam sa stiu si eu cand si unde se afiseaza clasamentul
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Eu am 18 azi, dar nu particip efectiv la concurs...am avut si eu aceleasi intrebari, aceleasi conditii...dar nu voi fi in lista de premii, am participat asa de dragul de a participa, sa vad doar ce cunostiinte ( sau ce noroc ) am :D

PS. Astazi e ultima zi de concurs ( pana la ora 0 ), deci clasamentul va fi afisat maine sau poimanie.
 
Sus