Discuţii hărţi avansate RO 26

DeletedUser

reformulez...cred ca nu stii discutiile dintre conduceri

sa discutat asta cu mult timp in urma cine si unde se dezvolta fiecare

e adevarat ca s-au facut niste recrutari in zonele vostre si unii au ramas in trib din anumite motive dar majoritatea au fost dati afara
nu sunt singur in conducere ca sa controlez 3 triburi si toate invitatiile ce se fac

pentru mai multe detalii informeazate la radu cristiano
 

DeletedUser

nu e nevoie sa ma informez si nici nu te acuz de nimic , insa priveste harta si zi-mi tu ce ar insemna pentru tine daca ai fi in locul meu ?

nu am nici un drept in trib dar ca prima idee imi displac aceste recrutari.
 

DeletedUser

ce ar putea fi mai frumos decat un razboi clasic-aka :)

ma indoiesc :) nu cred ca o sa faca razboi aka cu atatea triburi in acelasi timp. Dupa ce termina cu legend si noroc (cu ei au nu? daca termina) e posibil sa vedem si asa ceva :) pana atunci nu iti fa sperante
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma indoiesc :) nu cred ca o sa faca razboi aka cu atatea triburi in acelasi timp. Dupa ce termina cu legend si noroc (cu ei au nu? daca termina) e posibil sa vedem si asa ceva :) pana atunci nu iti fa sperante

Daca ai petrece pe harta macar un sfert din timpul pe care il petreci pe extern, poate ai avea un cuvant de spus si in joc.
 

DeletedUser

serios? De ce crezi? :d
petrec acelasi timp si pe forum si in joc, de fapt mai mult timp in joc. Doar ca nu ma preocupa cresterea in puncte, ci tribul. Eu fac trupe doar cat sa trimit sprijin la colegi si nu e nici o problema pentru mine daca ma ataca cineva sau vin 500 de atacuri spre mine. Asta e stilul meu de joc, ma implic doar in ajutarea tribului cu tot ce pot, daca majoritatea au atul, e problema lor. Eu macar nu o sa plang dupa sprijin niciodata. :) nu ma intelege gresit, ma apuca si pe mine cheful de atacat uneori:)) au fost mai multi pe forum care au amenintat dar nici unul nu a vrut sa isi dea numele.. Te astept si pe tine sa ma ataci imediat ce se da liber la atacuri dar pana atunci sa terminam cu off topicul ca vin mozii

(eu nu vin nicaieri ca mi-e somn )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De ce cred ce ? De ce cred ca in loc sa stai sa comentezi extern ai putea sa farmezi ? De ce cred ca ti-ai ajuta tribul mai mult daca in loc de 1.000 de puncte ai avea 10.000 (sate mai multe -> ferme mai mari -> trupe mai multe) ?
 

DeletedUser

Covei, asta e stilul meu de joc si asta imi place mie. Joc acest joc ca sa ma relaxez si jucand in modul in care joc ma simt relaxat. Daca restul de jucatori de triburile prefera sa ia sate la mine nu e asa. Daca as vrea probabil ca as putea ajunge si eu la destule puncte, dar la cati jucatori mari(ca puncte) exista pe triburile asta nu ar fi o mare realizare pentru mine cel putin. Faptul ca imi place sa stau pe forum nu vad cu ce te-ar putea deranja pe tine,te-as intelege sa-mi reprosezi daca eram in trib cu tine dar asa...nu vad ce te deranjeaza
 

DeletedUser

Vladute,cum ajuti tu tribul tati,cand tu ai sprijin la randul tau de la altii?? Sau cand primesti trupe pentru a-ti fi satucul aparat tu numesti asta sprijin din partea ta,ca esti binevoitor si acorzi cazare gratuita unitatilor in satul tau ?:(:(
 

DeletedUser

nu. :) chiar m-am uitat ca sa fiu sigur, nu am nici un sprijin in sat. Am avut acum ceva timp cand vroia o colega sa ma mut in zona ei. Dar acum chiar nu am nimic in sat de la al tcineva, in timp ce eu am trimis sprijin. Oricum, nu prin faptul ca trimit sprijin imi ajut tribul in principal. Daca mai doriti sa continuam pe tema asta va rog sa ma contactati pe privat, in joc sau aici.
mersi :d
 
Sus