Discutii concurs Mister Triburile.ro

Care este catigatorul probei confruntare directa ?


  • Total votanți
    28
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Daca doriti sa dezbateti, sa faceti propuneri cu privire la acest concurs, desfasurare, premii si altele, va rog sa o faceti ... in limita decentei si a interesului. Nu postati altceva, voi sterge si pacat de efort.

Reamintesc, preselectia se desfasoara pana la sfarsitului lunii iulie si are ca scop alegerea celor 15 care vor fi supuse probelor propuse, in urma acestora fiind desemnat Mister forum/triburile.ro.

Sa vedem :
 

DeletedUser13799

Preselectia este in curs de desfasurare
Asteptam cu drag si alti participanti :)

Pe data de 29.07 - se vor termina inscrierile,
30.07 - vom anunta participantii, regulamentul, juriul si premiile ( asteptam propuneri )
1.08 - vom incepe prima proba
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Aceasta tema s-a deschis din dorinta de a obtine idei si a participa astfel la o organizare buna a acestui concurs. Daca voi credeti ca prin astfel de posturi o faceti, o voi inchide.

Asadar, asteptam idei, propuneri, comentarii ... toate legate exclusiv de subiect : desfasurare, premii, regulament, juriu etc. Fara alte consideratii.

Sa stiti ca si aici se aplica regulamentul forumului.
 

DeletedUser

Si noi despre ce vorbeam?De Fernando de la Caransebes?Nu tot pe tema aia vorbeam?

Apropo,care sunt premiile?
 

DeletedUser13799

Spedi, daca ati fost atentionati insemana ca nu erati tocmai pe tema.
Premiile cum am zis nu vor fi anuntate acum, mai asteptam propuneri si oferte
 

DeletedUser

Eu as propune sa se ofere ca premii ceva.. palpabil :confused:

Acum depinde si de cat de generosi veti fi cu castigatorul(castigatorii)
Eu as ziceee :confused: ceva gen : 10 puncte premium + ...habar n-am.editez daca imi vine ceva :rolleyes:
 

DeletedUser15145

JustMe si Adex mie mi se pare ca este la offtopic deci Slabiti-ma , si spedi e cu s mic!


Off-topic
Tot ce nu tine de triburile. ATENTIE: 1. fara provocari - de nici un fel (fie si ele subtile) 2. fara manifestari nationaliste - de nici un fel 3. fara discutii in 2 (doi) 4. regulamentul se aplica ca si pe celelalte sectiuni 5. temele noi aprobate de moderatori

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13799

Fate, ai ceva de propus pe acesta tema?
Daca nu te invit pe alt topic sa spamezi daca nu iti convine, pana una alta pot aplica si regula 2.2 in cazul tau
 

DeletedUser15145

ok , propun ca fiecare membru sa aiba voie sa spameze la offtopic :D

edit : spedi nu pot sa iti dai mesaje private !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Spedi, daca ati fost atentionati insemana ca nu erati tocmai pe tema.
Premiile cum am zis nu vor fi anuntate acum, mai asteptam propuneri si oferte

spedi se scrie cu s mic,merge greu caps lock-u?

on:Juriul s-a stabilit?Daca da,care e?
 

DeletedUser

ok , propun ca fiecare membru sa aiba voie sa spameze la offtopic :D

Fate,aveam cola in gura si cand am citit ce ai scris am bufnit in ras:))

on: propun ca premiile sa fie in puncte premium


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 

DeletedUser12196

ei ,bine asa...
avand in vedere ca e vorba despre baieti si ca trebuie sa munceasca putin pentru a fi recunoscuti :D propun proba "costumului de baie" sau a slipului daca vreti.:D:D:D
ofer pentru castigator 5 puncte premium;) dar numai daca ma distrez:p
 

DeletedUser

ei ,bine asa...
avand in vedere ca e vorba despre baieti si ca trebuie sa munceasca putin pentru a fi recunoscuti :D propun proba "costumului de baie" sau a slipului daca vreti.:D:D:D
ofer pentru castigator 5 puncte premium;) dar numai daca ma distrez:p

i heard that. :D :cool:

nu neaparat pentru premium,ci mai mult pentru "fun" :p
 

DeletedUser12196

asi aprecia ...cu inca 3 puncte premium daca ar fi vorba de mici filmulete netrucate.ce conteaza "domnii mei "ca aveti burtica...sau ca sunteti mai dolofani...sau ca aveti cosuri (asta se rezolva cu fond de ten)...important e sa va epilati (nu de alta dar sa vedem si noi textura musculara)...:p
[am fost destul de diabolica sau mai exersez?]:rolleyes:
 

DeletedUser20869

aaa

Ati putea pune premiu pentru norocosul castigator pp + ceva de genul "Castigatorul poate planifica urmatoare Runda Speed" :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

re

ce costum de baie?:)) mie rusine sa imi arat trupul fermecator:))
 

DeletedUser20869

Eu propun juriul sa fie format dupa ce se aleg concurentii
Fiecare concurent aduce o persoana
Persoana respectiva noteaza pe toti , mai putin pe cel care a propuso
Lord Adex secretar de comisie.

Eu zic ca e mai bine ca juriul sa fie format din cativa moderatori :p !

Conteaza doar ce cred eu :p !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus