Discutii concurs - Poze cu caricaturi

  • Autor subiect DeletedUser28514
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26904

stii ca e o idee sa luam poze de la poze cu jucatorii si sa le prelucram?
punem pe restul sa ghiceasca
 

DeletedUser

Inca nu. Il asteapta pe shinobi sa revina din vacanta sa poata castiga :D
Probabil initiatorul lipseste o mica perioada.
 

DeletedUser28514

Am avut niste probleme de rezolvat si nu am mai avut timp dar acum sa va vad, Shinobi ai mult de recuperat:))
 

DeletedUser

Sper ca totul s-a rezolvat cu bine. Sa ii dam drumul din nou si poate si-a iesit Shinobi666 din mana.
 

DeletedUser

ms ms xblaandy, da poze bonus nimic, ca vreau sa imi dublez punctajul :D
 

DeletedUser

Am postat si eu...ce bine ca am 0 puncte...macar nu mi se scade nimic:)))
 

DeletedUser

Hai la bonus hi hi hi.

bestialu pune si tu poze dupa ce ma trezesc eu :D ca sa mai raspund si eu ca nu mai apuc nimic.



My fault, acum e postul original...

LE: Ideea e sa nu ti se ia in calcul postul editat, daca il editezi si dupa aia stergi, inainte ca b3stialu sa iti zica "corect" sau "incorect", nu e nimic gresit.
Anyway, ce sa elimini, am 0 puncte:))

da ai 0 puncte dar daca raspunzi alta data corect, iti scade din puctele obtinute atunci ex : daca acum ai minus 60 puncte si raspunzi la o caricatura, tu vei avea dupa 0 puncte dupa aceia, pt ca iti scade acele - 60 de puncte atunci cand le vei avea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28514

bestialu pune si tu poze dupa ce ma trezesc eu :D ca sa mai raspund si eu ca nu mai apuc nimic.





da ai 0 puncte dar daca raspunzi alta data corect, iti scade din puctele obtinute atunci ex : daca acum ai minus 60 puncte si raspunzi la o caricatura, tu vei avea dupa 0 puncte dupa aceia, pt ca iti scade acele - 60 de puncte atunci cand le vei avea.

Nu e adevarat odata ajuns cu punctajul la 0 ramane asa nu la -60 sau mai stiu eu ce suma. Daca ajunge cu punctajul la 0 si dupa va raspunde corect la alta imagine i se vor acorda punctele.
 

DeletedUser28980

bestialule nu e prea corect asa... si eu dat edit si schimb acolo numele, pun spam si ma descalifici la poza asta, si punctele nu mi se scad, mai corect mi s-ar parea sa fie si cu -...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus