Discutii despre harti avansate RO8

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25671

Cum vad ca e o liniste aici mai ceva ca la inmormantare am sa postez niste imagini cu evolutia razboaielor si a hartilor avansate din 21-08-2009 pana pe 12-07-2010 (bineinteles nu toate hartile le-am salvat eu pe unele nu le-as fi putut obtine fara ajutorul jucatorului The Evil Genius tot respectul meu pentru el si pentru munca pe care o depune in TNA ;)


21082009.gif

20092009.gif

11102009.gif
]

061109.gif

map201209.jpg

02012010.png

topktribes1.png

topktribes1.png

topktribes2.png

topktribes21062010.png

13072010.png


Eheee ce vremuri erau inainte ;))
 

DeletedUser22388

Chiar ca.Cat de frumos au inainte granitele fostului TNO in dauna Armadei.Din 20.12.2009 pana la 21.06.2010 :D
 

DeletedUser

iti umple inima de fericire nu=))))?

corect spus e in dauna fostei comorei
 

DeletedUser11365

armada merita sa castige lumea asta..o facut cele mai mari gainarii pe care le-am vazut eu pe jocu asta..deci da,merita..
 

DeletedUser22388

iti umple inima de fericire nu=))))?

corect spus e in dauna fostei comorei

Camora, necamora, tot din "Familia" ARMADA facea parte.Mereu dati vina pe tribul cel mai mic sau pe academie cand pierdeti sate.Ca sa nu mai zic ce ai facut tu, pentru ati pastra satele, ai dat fuga la dusmani :))

Si nu imi umple inima de fericire cum crezi tu.Alte lucruri din RL fac asta, nu triburile
 

DeletedUser24690

Nu o mai dati cotita! Fiecare trib a avut clipa sa de glorie dar,ca si in viata, exista si urcusuri si coborasuri.Nu cel care a urcat pe taramul zeilor pintre ultimii este cel mai bun, nici primul, nici al doilea, nu se poate vorbi de cel mai bun trib al unei lumi decat daca s-ar face un concurs in care componenti celor mai bune triburi sa inceapa de la 0 in acelasi timp pe o perioada determinata.
 

DeletedUser24690

pai vorbeste si tu cu ei...in cinstea vremurilor bune in care erati o echipa sa te lase in pace:)))
sau joaca la 2 capete:))
 

DeletedUser

pai vorbeste si tu cu ei...in cinstea vremurilor bune in care erati o echipa sa te lase in pace:)))
sau joaca la 2 capete:))

cea mai tare parte a fost ca "nu stiu" cine mia sters toate rapoartele de aparare si cu 20 de sate full eliberezi sate cu cate 10-14 ferme de aparare plus cate 1000-2000 de catapulte nu e tare?
 

DeletedUser24690

:))
am avut si eu un prieten moshino inca de la inceputul lumii 8
acum nu stiu daca e acelasi sau a dat contul celor din lgf
el asa zicea intr-o perioada ca s-a plictisit si se lasa
ciudat e ca nici pe mess nu am mai dat de el:D
 

DeletedUser25671

:))
am avut si eu un prieten moshino inca de la inceputul lumii 8
acum nu stiu daca e acelasi sau a dat contul celor din lgf
el asa zicea intr-o perioada ca s-a plictisit si se lasa
ciudat e ca nici pe mess nu am mai dat de el:D

Plictisit de joc nu era doar ca ii pierea tot cheful cand se intoarcea de la servici etc si nu ii mai ramanea aproape deloc timp pentru el si pentru astfel de jocuri...Asa ca am preferat sa ii bag contul in LGF decat sa il las pe bubblero sa il scoata la inobilat...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus