Discutii despre jucatori si triburi

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser39347

Mia mucha grande es una flbambata samba, ** chero vivir


QUE ORA ES ?

Mod= una modo por desperation

Viva WALL!!



Limba folosita pe forum este romana.

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34110

Însuşiri
Numele tribului: La Vale.
Prescurtare: Spor.
Număr de membri: 12
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 355
Punctaj total: 355
Punctaj mediu: 29
Loc: 212
Membri

Haideti bre odata,ca ramaneti in urma!:D
 

DeletedUser39347

Mia mucha grande es una flbambata samba, ** chero vivir


QUE ORA ES ?

Mod= una modo por desperation

Viva WALL!!



Limba folosita pe forum este romana.

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.

Oh no(oh nu)
Soi discriminato :(((sunt discriminat)
Viva la Mexico(traiasca mexicu)

Viva la Wall(Wall e cel mai tare trib!!)
 

DeletedUser39347

Tribal Legion Of Death

Însuşiri
Numele tribului: Tribal Legion Of Death
Prescurtare: ~TLD~
Număr de membri: 124
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.729
Punctaj total: 9.173
Punctaj mediu: 73
Loc: 3
Inamici învinşi: 12 (9.)
Membri

Descriere
Toti sunt egali intre ei. Toti am trecut prin multe greutati si daca nu ar fi existat intelepciune si onoare, atunci nu am fi fost cu nimic mai buni decat niste simpli muritori.
Este de datoria noastra sa ajutam toti membrii tribului si sa ne aparam convingerile. Dar este deasemenea de datoria noastra sa stim cand trebuie sa oferim compasiune prietenilor dar in acelasi timp si dusmanilor.
Toti pentru unul si unul pentru toti! Loialitatea fata de fiecare membru al tribului inseamna totul.
Acest trib nu este unul de dictatura,
SEFI si RESTUL, fiecare membru al tribului are parerea lui personala pe care o poate sustine si exprima liber.Daca este o solutie buna se va aplica.

۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

ALIANTE : ON/OFF
RECRUTARI : ON/OFF
PNA : ON/OFF
FUZIUNE : ON/OFF (voi la noi)

۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞


NU invitam jucatori sub 83 p'

si daca am 84,5?
 

DeletedUser39347

Pacala-Zicala e unul din cei mai buni jucatori , i se potriveste numele, aveti grija la el!
 

DeletedUser

cred ca "valiusha" a facut tribul pe L1 .... din cate imi aduc eu aminte

in fine genial

eu sunt din partea MoD si va urez succes tuturor triburilor prezente si cat mai mult Fair Play

CuRespect,
TheReapper
 

DeletedUser39347

Imperiul Bizantin

Însuşiri
Numele tribului: Imperiul Bizantin
Prescurtare: ImP
Număr de membri: 3
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 202
Punctaj total: 202
Punctaj mediu: 67
Loc: 385
Membri

Descriere
ImP a fost înfiinţat de către alexboom. Dacă ai întrebări adresează-te alexboom.
Textul acesta poate fi modificat de către diplomaţii tribului.


PE cate lumi a fost asta infiintat ?
 

DeletedUser39005

cred ca "valiusha" a facut tribul pe L1 .... din cate imi aduc eu aminte

in fine genial

eu sunt din partea MoD si va urez succes tuturor triburilor prezente si cat mai mult Fair Play

CuRespect,
TheReapper

e o copie ieftina, asta de aici, daca erau jucatorii vechi, de pe L1, se stia deja, nu reuseau sa ramana undercover, si in nici un caz nu aveau un profil de genul ala :)
 

DeletedUser

~TLD~ a fost si ramane un trib LEGENDA originalu nu poate fi copiat niciodata , macar daca era facut de un fost membru ~TLD~ era ok , dar asa toti copii isi fac trib in ziua de azi si se dau drept cine nu sunt si nu au fost niciodata
 

DeletedUser25287

Pai motivatia ar trebui sa fie simplu de banuit nu? plagiand triburi cu renume isi vor face si ei cik un nume :))
 

DeletedUser

Pentru cat timp ? crezi ca acest ~TLD~ va rezista 1 luna ? sau va trece de primul razboi sa ii vezi in aceiasi formula ? .. Nu prea cred
 

DeletedUser25287

Nici eu nu-i vad un viitor stralucit insa crezi tu ca asta a contat pentru ei? :))
 

DeletedUser

Sunt si ei oameni ca noi , ii un joc pana la urma , deci nu trebuiesc condamnati ... Eu unul le urez bafta daca vor sa faca ceva sa demonstreze asta sa ne inchida gura la toti ..
 

DeletedUser

cred ca "valiusha" a facut tribul pe L1 .... din cate imi aduc eu aminte

in fine genial

eu sunt din partea MoD si va urez succes tuturor triburilor prezente si cat mai mult Fair Play

CuRespect,
TheReapper

Bafta MoD dar fara prezenta Megarei nu veti fi asa puternici :)
 

DeletedUser39316

Pai motivatia ar trebui sa fie simplu de banuit nu? plagiand triburi cu renume isi vor face si ei cik un nume :))

precum prietenii nostri ~MK~ de pe lumea 19 care aici joaca in -T.Y- iar pe 19 si-o iau de la -T.Y- frumos de tot . vor sa para 'jucatori' sub un nume facut cunoscut de altii
 
Sus