discutii despre noul regulament al jocului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3395

Sa vedem ce parere au si ceilalti jucatori ai triburile.ro!

Am inceput sa joc pe lumea 8, un inceput reusit in care am reusit sa imi fac 2 ferme de 1000 puncte.Ca orice jucator imi fac si eu un profil, acesta fiind:Hai jet! Daca nu ma cunosti,nu stii cine sunt...nu te baga in seama cu mine Fuck all n00bs!

:) Ce frumos ocolesti ce ai zis :cool:....atat de nevinovat pari cu toate explicatiile date :rolleyes:...ca la carte! Mai ca ai fi ingeras.... adminii astia sunt de vina, cum sa te baneze cand tu ai zis "Fuck all n00bs" o expresie atat de frumoasa...?!?!?!?!?!?!? Aproape ca e ceva poetic, ABUZ, clar! :rolleyes:

PS: rog moderatorii sa nu ma baneze pentru ce am scris mai sus...normal ca la cuvantul "n00bs" ma refer pentru ca alt cuvant neadecvat chiar nu vad in peisaj! :rolleyes:
 

DeletedUser

interesante ineptii,cred ca ti-a luat mult timp sa realizezi un asemenea mare adevar.mai citeste regulamentul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5673

nu cred nimca cert e ca lamine sau carmi nu a mai ostat pe aicea demult
 

DeletedUser

"...să folosiţi pe acest server doar limba română.." se refera sa nu folosesti alta limba, dar nu mi se pare corect ca sa fie strict si sa nu folosesti alte cuvinte din alta limba. Sunt multe cuvinte care deja au fost adoptate de vocabularul romanesc, inclusiv "Fuck", ca sa o recunoastem toata lumea stie ce inseamna deci poti zice ca e neologism.
Ce am observat ca 3 admini au dat raspunsuri diferite, asta m-a dus cu gandul ca legile sunt facute sa fie interpretate, dar nu sunt de acord cu pedeapsa care ti-au dat-o. Daca te inchideau pentru o zi macar, mai ziceam, dar sa fi si atacat in timpul ala pentru atata lucru mi se pare exagerat deoarece nu ai dobandit vreun avantaj impotriva altor jucatori prin folosirea limbajului respectiv, ci ei au ajuns fermele tale datorita efortului depus de tine.

Ideea e ca am vazut injuraturi urate de tot in jocul asta, si in romana astea, iar jucatorii aia ma intreb oare cum sunt pedepsiti ca nu am dat reclama jignirea pana acuma.


In acelasi timp sunt si de acord cu decizia sa te pedepseasca, desi "Fuck" poate exprima si alte sentimente fara sens de injuratura neaparat, mai sus e limpede ca ai folosit cuvantul in sens murdar.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus