Discutii diverse

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser17342

triburile mamut nu trebuie sa te deranjeze daca iti faci/esti intr-un trib bun. chiar te bucura:rolleyes:
 

DeletedUser14704

am si eu o intrebare nobilu iar va merge toata harta? :rolleyes:


Dacă erai mai atent, aflai că nobilul poate călători doar 70 căsuţe


Nobil
preturi crescătoare pentru nobil inactiv
distanţa maximă pe care o poate parcurge o generaţie nobilă 70 Câmpuri (se sumează după durată în ore)
Pierderea loialităţii prin generaţia de nobili 20-35
Creşterea loialităţii pe oră 1.5
 

DeletedUser25856

Dacă erai mai atent, aflai că nobilul poate călători doar 70 căsuţe



Fara suparare. Daca erai tu mai atenta ai fi vazut ca in anuntul oficial facut de Carmi vis-a-vis de datele lumii 15 aceasta informatie nu exista
 

DeletedUser13799

Prea plin de ea/el ca sa raspunda intr-un mod mai placut :)
scze pentru offtopic dar abia m-am putut abtine ... voi sterge putin mai tarziu ceea ce am scris
 

DeletedUser

Prea plin de ea/el ca sa raspunda intr-un mod mai placut :)
scze pentru offtopic dar abia m-am putut abtine ... voi sterge putin mai tarziu ceea ce am scris

asta ca sa nu mai stergi cretule
LE: nu are de ce sa ia warn. a spus-o din inima, nu a mintit si pe deasupra nici cele 10 porunci nu le-a incalcat :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

OFF : Se poate şterge : Editare - Stergere - Confirmi si gata :D ...
ON : Aş spera să se facă încă o lume asemănătoare , una rapidă şi grea ...
 

DeletedUser

Nu face un moderator un sondaj de genul:"Care este cel mai promitator trib ?", dintre cele care au anuntat aici , la sectiunea "lumea 5" , ca vor intra ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Partea cu nobilul nici eu nu am vazut-o in anuntul lui Carmi.. Nici acum nu stiu unde sa ma uit sa vad unde scrie legat de nobil cat calatoreste, daca imi da si mie cineva linkul...

In tribul Totul sau Nimic (asa cum spunea bine cineva, cu actuala componenta, cred ca sansele sa fie nimic sunt foarte mari) mai intra cineva? :D
 

DeletedUser

Pare interesant ... o lume destul de rapida si cu setari simple ... sa intru sau sa astept o noua lume :confused:
 

DeletedUser

Nu face un moderator un sondaj de genul:"Care este cel mai promitator trib ?", dintre cele care au anuntat aici , la sectiunea "lumea 5" , ca vor intra ?

Poate sunt triburi mai bune care intra dar nu s-au anuntat..atunci ce faci?:)
 
Sus