Discutii harta L1

DeletedUser46772

baieti si dupa ce inchideti lumea asta ce aveti de gand sa faceti ? o sa mai continuati acest joc sau vi sa acrit de el dupa 8 ani ?
 

DeletedUser2154

Eu unul personal nu voi mai juca, si voi dona punctele mele premium!
Poate le fac niste premii la rundel speed!
 

DeletedUser46772

Eu unul personal nu voi mai juca, si voi dona punctele mele premium!
Poate le fac niste premii la rundel speed!

sau le poti da la o tombola pt ca toti sa aiba o santa sa le cada din cer pp :)) ( mai multe extrageri nu una si gata )
asa la speed le iau doar speedari si nau toti sante corecte :(

Of doamne cate intrebari as vrea sa pun :((
 

DeletedUser46772

ma gandeam ca nu e topicul potrivit =]

1.care a fost momentul/momentele decisive ale acestei lumi ?
2.Ti-ai reprosat vreodata ca ai gresit ceva ca lider ?
3.Crezi ca lumea 1 a avut o influenta negativa asupra jocului ?? ma refer ca durata lumilor scade din ce in ce mai mult
4.Cam cum arata un organizat in acest moment ?
5.cate pp ai consumat pana acum ? crezi ca lumea 1 a fost lumea care a furnizat cei mai multi bani in contul inno ??
6.ai lua ceilalti jucatori in trib pt a fi si ei premiati ? ( nu cunosc nr maxim de locuri )
7.cati jucatori erau la inceputul lumi ? daca iti mai amintesti ?
8.de unde atata rabdare sa continui aceasta lume ?
9.ce factori au intarziat asa de mult aceasta lume ?
10.crezi ca daca nu se inchidea posibilitatea de inregistrare pe lumea 1 se ajungea ca sa nu mai existe loc pt sate pe mapa :))
11.forumul aliantei mai e folosit sau lumea foloseste alte metode ?
12.crezi ca viteza trupelor/lumi a avut un rol esential pt aceasta lume ?
13.dea lungul timpului cum ti sau parut evenimenturile de pe triburile ?
14.crezi ca jocul sia pierdut din frumusete dea lungul updaturilor ??

daca imi mai vin adaug :)
 

DeletedUser2154

In primul rand scuze ca iti raspund asa tarziu...voi incerca sa acopar toate intrebarile tale
1.Momente decisive au fost multe, dar cred ca cel mai mult a contat decizia unor triburi si a unor jucatori iscuti, de a sterge conturile
2.Niciodata...pt ca ceilalti se vor indoi dupa de tine
3.Trebuia sa exista si o lume de o durata mai mare...pt a testa atat rabdare unor jucatori cat si strategia pe termen lung
4.Cu peste 50k atacuri, important este sa ai rabdare sa ataci!
5.Nu am tinut o socoteala cam cate puncte,dar a fost o lunga perioada cand punctele premium veneau destul de usor !
Legat de faptul daca a furnizat cele mai multe pct, cred ca da...mai ales de cand a aparut managerul de cont!
6.Nr maxim e nelimitat, dar eu nu fac concesii!!NU mai intra nimeni in CIRC
7.Cred ca erau peste 16.000(asta o poate spune sigur doar un admin)
8.Nu e neaparat vorba de rabdare...cat de obisnuinta,eu m-am obisnuit cu jocul, jocul cu mine, e ca intr-o casnicie :)
9.La intrebarea asta as putea face un roman...dar pe scurt inactivitatea si lipsa de interes, uite un exemplu...am in trib un jucator cu peste 2500 de nobili...bate taleri intra pe joc...dar nu ia sate :)
10.**** sa raspund...dar sat langa sat era cam inghesuiala
11.Forumul destul de rar....tehnologia a avansat
12.Cum ti-am spus...trebuia sa existe si o lume clasica...care sa mearga mai greu, oricum s-au facut destule schimbari!
13.Unele evenimente mi-au lasat un gust amar!!!
14.Din punct de vedere personal nu, daca isi pierdea nu mai eram aici!cred ca au avut rolul de a ajuta!
 

DeletedUser46772

ma mir cal mai tineti in trib la cum face :))
macar sa ia orasele fantoma :)))
 

DeletedUser46772

mai am o intrebare la care probabil raspunsul e negativ dar ...
mai ai prin pc hartile , pe care vati facut strategia :))

poate faceti si voi o prezentare cum o facut NRV pe 27 :))

2.Patriarhia mai da pp :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

mai am o intrebare la care probabil raspunsul e negativ dar ...
mai ai prin pc hartile , pe care vati facut strategia :))

poate faceti si voi o prezentare cum o facut NRV pe 27 :))

2.Patriarhia mai da pp :))

2.Patriarhia mai are si ea probleme cu bugetele :)
Legat de strategie, nu prea am pastrat multe lucruri, dar ceea ce iti pot spune este ca cheia acestei victorii, este sau a fost...marginea hartii...m-am chinuit ceva timp sa le explic colegilor ca in centru am fi prea expusi...si putem fi atacati din toate directiile!
Daca ai sa te uiti pe harta...ai sa vezi ca am luat 3 din 4 laturi ale hartii!
 

DeletedUser46772

daca am gandi toti asa atunci centrul ar fi plin de barbare si marginea ar deveni centru :))
crezi ca sar putea ajunge la lumea x si sa apara din nou adevarat circ , sau o parte din el ?
care sunt calitatile tale de conducator al tribului ? crezi ca fara tine tribul ar fi ajuns unde este ?
ai observat ca marian sa apucat de 43 :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

daca am gandi toti asa atunci centrul ar fi plin de barbare si marginea ar deveni centru :))
crezi ca sar putea ajunge la lumea x si sa apara din nou adevarat circ , sau o parte din el ?
care sunt calitatile tale de conducator al tribului ? crezi ca fara tine tribul ar fi ajuns unde este ?
ai observat ca marian sa apucat de 43 :))

si-a facut aparatia si pe lumea 1...
Nu e ** ca centru ar fi plin de barbare...dar in trecut...am avut 2 jucatori aproape distrusi in k-urile de centru...in special k 34, k33 si k 43!
de oriunde se ataca atacurile ajungeau mult mai repede decat sprijinele noastre din K-urile laterale...de accea am renuntat la acele zone in mod voit!
CIRC facut si condus de noi nu o sa mai apara...pt ca dintre cei care au fondat CIRC si exista pe lumea 1...nu mai au placerea de a continua pe alta lume!
Nu pot spune unde ar fi ajunge tribul fara mine pt ca nu pot deduce....dar pot spune ca am reusit sa mentin grupul...datorita faptului ca am facut o relatie de prietenie si inafara jocului!
 

DeletedUser46772

Crezi ca daca lumea avea viteza mai mare ar fi fost o lume mai interesanta ?
Ai incerca alt joc inno ?
Ce parere ai de triburile 2 ?
Crezi ca triburile sia atins potentialul maxim ?
Care e partea cea mai deficitara a jocului ?
 

DeletedUser13059

io nici acuma nu am primit acele pp pentru 100 sate luate la organizat :))) cica 1000 pp era premiu da cand sa finalizat pauza :D dar m-am revansat si am inobilat patriarhia pe L42 , ii stapanesc toate proprietatile
 

DeletedUser46772

O sa te pedepseasca dzeu tinere :))
Se pare ca am relansat spamul Pe l1
 

DeletedUser4133

am spus ca am sa fac cateva interviuri si ma tin de cuvant. N-am sa ma scuz, doar ca am avut ceva probleme personale si n-am putut sa ma ocup de asta. Acum m-am mai eliberat putin si am sa incerc , probabil dupa pasti, sa fac si interviurile promise.
 
Sus