Discutii L92 !

Scor reacție
0
Trebui sa insisti , trebuie sa lupti ca sa ajungi acolo
e greu de tot cu el… cred ca trebuie sa ii spargi trupele si sa te iei la mesaje vreo 2 sapt pe extern si pe joc fara sa va blocati… sau sa formulezi propozitiile in asa fel incat sa vrea sa dea report da sa nu fie “probe” stii ce zic? :))

deja incep sa se piarda sate, playeri care se plang de stilul de conducere, care vor in alte triburi ca s-au saturat de el etc.. bun conducator
 

Roscky

member
Scor reacție
0
1674413349538.png
Acel moment cand esti cu gura mare dar te aliezi cu toata harta impotriva unui trib de noobi:)))) Mari jucatori mai sunteti ,amis si maria sophia cand se muta ? Normal nici nu imi bat capu pe extern dar cand cand am vazut nu m-am putut abtine sa nu rad putin de voi :)) hai bafta slabanilor
 

D Wolfwood

member
Scor reacție
1
Vezi atașament 5732Acel moment cand esti cu gura mare dar te aliezi cu toata harta impotriva unui trib de noobi:)))) Mari jucatori mai sunteti ,amis si maria sophia cand se muta ? Normal nici nu imi bat capu pe extern dar cand cand am vazut nu m-am putut abtine sa nu rad putin de voi :)) hai bafta slabanilor

Dacă ai fi fost în situația lor, având la dispoziție diplomația pe care o au ei, vrei să spui că nu ai fi făcut la fel? Vrei să spui că nu ai face astfel de mutări să salvezi satele colegilor tăi de trib?
 
Scor reacție
0
Vezi atașament 5732Acel moment cand esti cu gura mare dar te aliezi cu toata harta impotriva unui trib de noobi:)))) Mari jucatori mai sunteti ,amis si maria sophia cand se muta ? Normal nici nu imi bat capu pe extern dar cand cand am vazut nu m-am putut abtine sa nu rad putin de voi :)) hai bafta slabanilor
Aveti razboi cu Squad, JP , 18+ si MNT? :eek: Wow, curajosi BMB sa se bata cu toti, felicitari. In sfarsit un teib care incearca pe cont propriu o lume.
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5732Acel moment cand esti cu gura mare dar te aliezi cu toata harta impotriva unui trib de noobi:)))) Mari jucatori mai sunteti ,amis si maria sophia cand se muta ? Normal nici nu imi bat capu pe extern dar cand cand am vazut nu m-am putut abtine sa nu rad putin de voi :)) hai bafta slabanilor
Pai te plângi când din pozele puse de tine este tot albastru și ai câteva puncte roșii?
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5732Acel moment cand esti cu gura mare dar te aliezi cu toata harta impotriva unui trib de noobi:)))) Mari jucatori mai sunteti ,amis si maria sophia cand se muta ? Normal nici nu imi bat capu pe extern dar cand cand am vazut nu m-am putut abtine sa nu rad putin de voi :)) hai bafta slabanilor

Au fost învățați de șefii alianței green :))
 

Framm77

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5732Acel moment cand esti cu gura mare dar te aliezi cu toata harta impotriva unui trib de noobi:)))) Mari jucatori mai sunteti ,amis si maria sophia cand se muta ? Normal nici nu imi bat capu pe extern dar cand cand am vazut nu m-am putut abtine sa nu rad putin de voi :)) hai bafta slabanilor
Tare noob ești,așa se întâmpla când ești pe ducă! :))))) Stai sa vedem ce o sa zici când o sa te înnobileze, scuza buna pe care o zic toți “am jucat la pp-uri” :))))))))
 
Sus