Discutii L92 !

Scor reacție
0
@Oblivion ce ai facut vedeto?
1675421401181.png
 
Scor reacție
0
Cersetorii serverului ce mai fac? De la cersit pp , la cersit def si sittere la vreo 3 triburi?:eek:

PS: Ce bine e sa fi intemeietor in 2023, baietii se apara cu splituri si conducerea blindeaza fake:
1675840060894.png

1675840311233.png
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Cum ma sa sprijini un singur jucator, dar oare aia din trib nu vad ca tot defful tribului este la un singur jucator??? Nici deff de splituri nu mai aveti, poate il rugati pe Iar si Iad sa mai trimita din el acasa pe organizat macar, sa aveti de splituri zic..Pana una alta, salutam BMB-ul care joaca pe harta, nu ca altii.
 
Ultima editare:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Cersetorii serverului ce mai fac? De la cersit pp , la cersit def si sittere la vreo 3 triburi?:eek:

PS: Ce bine e sa fi intemeietor in 2023, baietii se apara cu splituri si conducerea blindeaza fake:
Vezi atașament 5744
Vezi atașament 5745

Cred ca glumesti, nu ? Cate filme iti mai dai in continuare "batatorule de granite" ?
Pe bune ?


Cum sa spui asa ceva ?

1675896424560.png


Se pare ca noi jucam. Si o facem bine. Legat de setarile lumii...ce pot sa iti mai spun decat ca sunteti mega ipocriti sa aratati cu degetul intr-o parte cand de fapt si voi ati avut sau aveti aceleasi practici. Are rost sa iti mai raspunda cineva tie ceva vreodata ? "batatorule de granite" ca pana la lumea asta nu auzisem de tine deloc. Iar cand am pus la cativa grei intrebari sa aflu despre tine mi-au zis sa intru pe extern ca-mi dau seama rapid. Nu stiu ce stii tu despre mine, nu stiu ce stiu altii despre mine, dar cine a jucat cu mine stie ca nu te apropii de ce joc eu niciodata si nici nu ai calitatea necesara ca sa arati tu cu degetul pe cineva vreodata.
Vezi ca twstats nu minte, nu a mintit niciodata. Trebuie doar sa te documentezi un pic. Poate si eu vorbesc despre tine acum gresit cu anumite chestii, nu am jucat cu tine ca sa stiu ce poti dar ma inclin sa cred ca greii stiu ce zic si merg pe mana lor.
Pastrati-va modestia, echilibru in ce spuneti si ganditi ca ajungeti ca altii internati de Hardy :)
Hai succesuri in continuare !
 
Scor reacție
0
Cred ca glumesti, nu ? Cate filme iti mai dai in continuare "batatorule de granite" ?
Pe bune ?


Cum sa spui asa ceva ?

Vezi atașament 5746

Se pare ca noi jucam. Si o facem bine. Legat de setarile lumii...ce pot sa iti mai spun decat ca sunteti mega ipocriti sa aratati cu degetul intr-o parte cand de fapt si voi ati avut sau aveti aceleasi practici. Are rost sa iti mai raspunda cineva tie ceva vreodata ? "batatorule de granite" ca pana la lumea asta nu auzisem de tine deloc. Iar cand am pus la cativa grei intrebari sa aflu despre tine mi-au zis sa intru pe extern ca-mi dau seama rapid. Nu stiu ce stii tu despre mine, nu stiu ce stiu altii despre mine, dar cine a jucat cu mine stie ca nu te apropii de ce joc eu niciodata si nici nu ai calitatea necesara ca sa arati tu cu degetul pe cineva vreodata.
Vezi ca twstats nu minte, nu a mintit niciodata. Trebuie doar sa te documentezi un pic. Poate si eu vorbesc despre tine acum gresit cu anumite chestii, nu am jucat cu tine ca sa stiu ce poti dar ma inclin sa cred ca greii stiu ce zic si merg pe mana lor.
Pastrati-va modestia, echilibru in ce spuneti si ganditi ca ajungeti ca altii internati de Hardy :)
Hai succesuri in continuare !
Vomit, de parca a auzit vreodata cineva de tine pt joc..esti renunit datorita țepelor de pp..felicitari. Apropo, cum e sa stii ca indiferent daca rezisti sau nu, tot iei bataie? Ca stii ca ai dat o teapa cuiva din JP si mna, nu mai sunt sanse de alianta acolo..:( pune intrebare la ce grei vrei tu, cu batator de granite si ce mai mananci acolo, cu 40k din fiecare pe sate la fake sunteti toti jucatori. Mai ai de mancat prea mult sa inveti sa si joci, pana atunci spor la pp si la blindat sate:(
 

Tagmata

member
Scor reacție
0
Hai sa facem un poll pt pace de 1 mai. Nu de alta dar vreau sa ma fac paleta liniștit in vama.
 

dormm

member
Scor reacție
0
@Watcher on the wall. ,vezi ca razboaiele se duc pe harta,nu pe forum…joaca harta,nu tot iesi pe extern sa ataci:)))
Vad ca nu mai e bun oblivion acum->dar cand era coplayerul pe cont si te alimenta cu PP il idolatrizai,fie vorba intre noi nu esti nici la degetul mic al celui care joaca pe oblivion in prezent.
Vezi sa nu aveti soarta green-ului de pe 87,la fel de obraznici erau si colegii tai atunci si au pierdut lamentabil…
Btw:vad ca iar si iad e locul 3 la inamici invinsi ca aparator,cum a ajuns,s-a atacat singur?ce vrei ma sa arati tu aici?
Joaca harta si la frustrarile ca te stim toti..
Btw2:cheama-l si pe ursuletul dulce.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vomit, de parca a auzit vreodata cineva de tine pt joc..esti renunit datorita țepelor de pp..felicitari. Apropo, cum e sa stii ca indiferent daca rezisti sau nu, tot iei bataie? Ca stii ca ai dat o teapa cuiva din JP si mna, nu mai sunt sanse de alianta acolo..:( pune intrebare la ce grei vrei tu, cu batator de granite si ce mai mananci acolo, cu 40k din fiecare pe sate la fake sunteti toti jucatori. Mai ai de mancat prea mult sa inveti sa si joci, pana atunci spor la pp si la blindat sate:(

Ce am eu cu dobricul conflictul nu are treaba cu jocul. Daca tu continui si restul la fel continuati cu aceeasi chestie pana la ro200, inseamna ca atat puteti. Astea va sunt limitele. Nici dobricul, nici altii, nimeni nu poate spune ceva de mine negativ legat de joc. Am facut multe pentru multe echipe, am adus victorii pe care altii doar le visau, eu pot spune ca am tinut granite, nu tu sau altii care doar pe extern joaca si comenteaza in fel si chip. Daca iti arat cum joc eu granita iti ia mintea razna. De ce toata lumea peste tot unde am jucat si ma cauta cu "preiei tu Florine?", "aperi tu Florine?", "te ocupi tu Florine?" ?
Nu stau sa-ti deschid mintea cu nimic...nici tie si nici multor alti postaci pe aici.
Legat de blindat sate...cred ca e la mintea cocosului ca am scris mai sus legat de jocul meu, implica multe chestii. Daca tu spui ca sunt blindat de trib, inseamna ca nu ai informatiile corecte si spui ce spui doar de dragul de a spune ceva aici. Pune capul la contributie, gandeste situatia in care ne aflam, gandeste situatia jucatorilor din jurul meu, gandeste cine a atacat din void, ng si green, gandeste unde au atacat toti astia 3 si apoi sa revizuiesti tot si sa afli ca ceea ce spun eu aici este doar varianta reala.
Am mutat jucatori, o sa mai mutam, pentru a se incerca sa se apere cat mai bine. BMB-Squad-TTP...Ati facut acelasi lucru si voi. De ce? Pentru a apara cat mai bine satele. Taci te rog...nu fi un postaci ipocrit ca astea tin cu n00betii care nu gandesc mai mult ca tine.
Ati atacat 3 triburi un singur trib. Ce putem spune despre asta ? Ca sunteti slabi ? Ca nu va puteti lua la tranta cu JP-SEL-Squad si ca incercati sa castigati in fata noastra si sa aratati lumii ce mare victorie ati adus voi ? Nu...nu ar fi considerata din punctul multora de vedere o victorie mare atata timp cat raportul de forte va este net favorabil. Ce facem noi in k55 si k45 in zona green, cum ne aparam, cum incercam sa tinem harta, e un real castig pentru JP-SEL-Squad. Si daca rezistam in continuare, ingropam si Void, si NG si green. Pentru ca intr-o lupta vest vs est in situatia actuala o sa plecati cu dezavantaj enorm. Si atunci consider eu ca e o victorie contra voastra chiar daca o sa pierdem. Pentru ca nici noi nu castigam, dar nici voua nu va dam sansa sa va bateti de la egal la egal cu vestul.
Nu mai cautati scindari...nu mai dati mesaje. Oamenii sunt loiali. Au vazut cine e green pe 87. Stie toata lumea ca nu pot dezvolta un joc sustinut pe termen lung si pot lua bataie de la orice trib de mana a 2 a mai bine organizat un pic.
Hai sa nu mai vorbim...noi vorbim pe harta. Pierdem, castigam, nu conteaza. Jucam si o facem cu capul sus asa cum am facut-o intotdeauna.
 
Scor reacție
0
@Watcher on the wall. ,vezi ca razboaiele se duc pe harta,nu pe forum…joaca harta,nu tot iesi pe extern sa ataci:)))
Vad ca nu mai e bun oblivion acum->dar cand era coplayerul pe cont si te alimenta cu PP il idolatrizai,fie vorba intre noi nu esti nici la degetul mic al celui care joaca pe oblivion in prezent.
Vezi sa nu aveti soarta green-ului de pe 87,la fel de obraznici erau si colegii tai atunci si au pierdut lamentabil…
Btw:vad ca iar si iad e locul 3 la inamici invinsi ca aparator,cum a ajuns,s-a atacat singur?ce vrei ma sa arati tu aici?
Joaca harta si la frustrarile ca te stim toti..
Btw2:cheama-l si pe ursuletul dulce.
Oblivion la mine pe cont? Cand vreodata? Ma confunzi..niciodata n a jucat oblivion cu mine pe cont:)..eu stiu ca voi il injurati pe 76 si acu vad ca l pupati:)))..ma confunzi cu tine cred

PS: toti sunteti zmei, eu sunt slab..dar pe toti v am batut:(
Cand nu joaca DK, aveti locuri prin triburi doar cu alde țepari si gunoaiele serverului..asta zice mult despre tine si altii:*. Bafta la joc, mai sus omu tocmai a recunoscut c a dat “n” tepe, eu nu vb cu nehaliti. Se stie deja ca tribul minorilor n are nici o sansa insiferent cine castiga;)) pop
 
Sus