Discutii L92 !

dormm

member
Scor reacție
0
Intram in polemici ? Mai am si acum mesajele lui Eduard distrugatorul si altii pe care i-ati internat dupa ce cu ajutorul si influenta lor ati recrutat mai tot dintr-un continent si va tinea cu sprijin :)) Apropo , cati o sa mai internati acolo ca inca sunteti multi care vor sa castige si sunt doat 60 de locuri ?
Intreaba-lpe watcher ca ,,el stie tot”,dar a spus numai aberatii :))))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
"Ati atacat 3 triburi un singur trib" :))))))) cand voi o faceti e lauda ca ati batut tribul green, cand altii o fac e 3v1
tampitz3l ....stii ca exista o arhiva de harti ..ai uitat cum stateati la o luna jumate de la start si dupa alte 2 luni ati pierdut tot avantajul din cauza faptului ca erati doar tari in gura dar slabi pe harta ? Ca s-a ajuns acolo in 2 vs 1 , e doar vina voastra ca ati disparut ;)

Aici din ce vad harta inca e foarte "instabila" , bafta tuturor partilor combatante :)
 

Baldr

member
Scor reacție
0
tampitz3l ....stii ca exista o arhiva de harti ..ai uitat cum stateati la o luna jumate de la start si dupa alte 2 luni ati pierdut tot avantajul din cauza faptului ca erati doar tari in gura dar slabi pe harta ? Ca s-a ajuns acolo in 2 vs 1 , e doar vina voastra ca ati disparut ;)

Aici din ce vad harta inca e foarte "instabila" , bafta tuturor partilor combatante :)
iti dau o lista cu cati ati inobilat din recrutarile voastre ? :)) si acum sunt persoane care va injura , i-ati inobilat fara motive :D
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
iti dau o lista cu cati ati inobilat din recrutarile voastre ? :)) si acum sunt persoane care va injura , i-ati inobilat fara motive :D
ce treaba are una cu alta ? ... persoane de genul sunt de ambele parti ... ati pierdut lumea ,ramane in istorie ca un trib " cu pedigree" a fost batut de niste nubeti adunati de pe harta , mergi mai departe :) .
Aici , persoane care s-au injurat de ani buni , inclusiv pe aceasta lume , au decis ca e mai bine sa lase ura si sa mearga impreuna mai departe . Pentru cat timp , vom vedea ...csf ,ncsf ... Valentine's day a venit mai devreme ,#love is in the air :confused: .
 

Baldr

member
Scor reacție
0
ce treaba are una cu alta ? ... persoane de genul sunt de ambele parti ... ati pierdut lumea ,ramane in istorie ca un trib " cu pedigree" a fost batut de niste nubeti adunati de pe harta , mergi mai departe :) .
Aici , persoane care s-au injurat de ani buni , inclusiv pe aceasta lume , au decis ca e mai bine sa lase ura si sa mearga impreuna mai departe . Pentru cat timp , vom vedea ...csf ,ncsf ... Valentine's day a venit mai devreme ,#love is in the air :confused: .
are una cu alta, ca prin ei ati ajuns 3v1 si asa ati castigat :)) pe urma i-ati internat . Si chestia ca ati castigat cu toate adunaturile de pe harta e fumata deja , mai schimbati argumentul .
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
are una cu alta, ca prin ei ati ajuns 3v1 si asa ati castigat :)) pe urma i-ati internat . Si chestia ca ati castigat cu toate adunaturile de pe harta e fumata deja , mai schimbati argumentul .
Ai dreptate, n-am castigat cu toate adunaturile de pe harta. Pe tine nu te-am luat, ai ramas acolo....
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
are una cu alta, ca prin ei ati ajuns 3v1 si asa ati castigat :)) pe urma i-ati internat . Si chestia ca ati castigat cu toate adunaturile de pe harta e fumata deja , mai schimbati argumentul .
am inteles , esti batut in cap ... canti aceeasi placa ... am castigat doar pt ca am recrutat oameni care au ales sa vina la mai rau ( pentru ca pozitia pe harta nu prezenta nici un avantaj ) :oops: .
 

Baldr

member
Scor reacție
0
am inteles , esti batut in cap ... canti aceeasi placa ... am castigat doar pt ca am recrutat oameni care au ales sa vina la mai rau ( pentru ca pozitia pe harta nu prezenta nici un avantaj ) :oops: .
Cam asta va e potentialul , jigniri si backstab :D o aratati zilnic si aici :))
 

dormm

member
Scor reacție
0
Du-te bre d-aici ca faci umbra pamantului degeaba:))..tot tari in gura ati fost si pe 87 si ati plecat cu coada intre picioare,vezi sa nu patiti si aici la fel..vad ca watcher a fost cumintit repede de sefa-sa:))
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
ce treaba are una cu alta ? ... persoane de genul sunt de ambele parti ... ati pierdut lumea ,ramane in istorie ca un trib " cu pedigree" a fost batut de niste nubeti adunati de pe harta , mergi mai departe :) .
Aici , persoane care s-au injurat de ani buni , inclusiv pe aceasta lume , au decis ca e mai bine sa lase ura si sa mearga impreuna mai departe . Pentru cat timp , vom vedea ...csf ,ncsf ... Valentine's day a venit mai devreme ,#love is in the air :confused: .


Ca sa stabilim un lucru si sa nu mai discutati pe langa subiect.

Fuziunea este void cu +18 in k-ul void.
Chiar daca le suntem aliati pe k la ei void au dreptul faca ce vor.
Daca ei au considerat ca e mai bine asa probabil stiu ei ce fac.
Repet doar in k-ul void.
Green nu a facut nici o diplomatie cu +18 noi suntem aliati cu void inca de la inceput.
Intr-adevar sunt multe animozitati intre green si o parte din jucatorii +18 (repet o parte) dar asta este o cu totul alta discutie.

O zi buna va doresc si spor la sate.

Cu respect.
 
Scor reacție
0
Du-te mă sărăcie d-aici ca numai aberatii spui..vad ca il inlocuiesti pe iulică mafiotul,numai ca el era putin mai inteligent decat tine…sarpele e banat,nu gasesti alte intariri?!
Da tu nu aberezi laketule? Incerc sa nu te mai bag in seama dar tot cauti anturaj.. pune mana si joaca, momentan esti academia void sau ce trib e ala.. tu esti unu din putinii care nu face fata nici macar intr o echipa de top vs o alta echipa buna , n ai reusit sa prinzi o luna pe harta..asa intr un trib mediocru spre slab ce poti tu sa joci vreodata, fa pp si marsh in coteț
 

dormm

member
Scor reacție
0
Da tu nu aberezi laketule? Incerc sa nu te mai bag in seama dar tot cauti anturaj.. pune mana si joaca, momentan esti academia void sau ce trib e ala.. tu esti unu din putinii care nu face fata nici macar intr o echipa de top vs o alta echipa buna , n ai reusit sa prinzi o luna pe harta..asa intr un trib mediocru spre slab ce poti tu sa joci vreodata, fa pp si marsh in coteț
Dicsie,tu esti?:)))cine e ma in academia void?habarnistuleee:))
Nu mai manca rahat cu gura plina
 
Scor reacție
0
Dicsie,tu esti?:)))cine e ma in academia void?habarnistuleee:))
Nu mai manca rahat cu gura plina
Stii ce am
Observat? Pe fiecare lume
O bagi pe asta cu “ te a lasat x sa scri”..ba ca m a lasat samy ba ca m a lasat ursu acu ca m a lasat maram sa scriu..eu inteleg ca vii dintr un trib unde mna esti obisnuit sa ti se fure banii la cabane de intemeietor, dar intelege te rog ca nu in toate triburile e la fel…pe tine clar te au scapat din coteț..
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Stii ce am
Observat? Pe fiecare lume
O bagi pe asta cu “ te a lasat x sa scri”..ba ca m a lasat samy ba ca m a lasat ursu acu ca m a lasat maram sa scriu..eu inteleg ca vii dintr un trib unde mna esti obisnuit sa ti se fure banii la cabane de intemeietor, dar intelege te rog ca nu in toate triburile e la fel…pe tine clar te au scapat din coteț..
e scapat de la obregia. i-am mai zis ca e special dar mi-am luat ban ca am folosit alte cuvinte ..
 

KoLoSaLuL

member
Scor reacție
0
Da tu nu aberezi laketule? Incerc sa nu te mai bag in seama dar tot cauti anturaj.. pune mana si joaca, momentan esti academia void sau ce trib e ala.. tu esti unu din putinii care nu face fata nici macar intr o echipa de top vs o alta echipa buna , n ai reusit sa prinzi o luna pe harta..asa intr un trib mediocru spre slab ce poti tu sa joci vreodata, fa pp si marsh in coteț
watchere tinand cont de trecutul tau esti cam arogant. am invatat joaca si incepem sa suferim pe extern?
 
Sus