Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser20252

Era de asteptat sa se intample si asta,s-au saturat sio ei de atatea atacuri ce au avut pe ei,de ripostat nu au ripostat de vreun an de zile,deci mno...se mai ieftinesc si talerii si asta o sa faciliteze mai mult situatia pentru DIABLO.

Deci tind sa cred ca in maxim juma de an lumea 7 va fi inchisa de tot :)
 

DeletedUser29025

Serie B Serie B :)))

offf acum au ieftinit astia talerii si nu o sa mai intre nimeni pe forum :(
toti disperatii sunt acum cu ochii pe barbarii ce au aparut :D
abia astept sa ajung si eu in k 99 :X:X:X
 

DeletedUser

Tibi "disperatii aia de sunt cu ochii pe barbare' au avut atacuri pe dusman, pe ala de a avut cont acolo si s-a barbarizat dupa, asa ca nu mai face afirmatii din acestea te rog

Re editare: cei din NWT care ne-au parasit sunt:

cococanel Părăsit 19th April 2011 - 09:17 0
inummt Părăsit 19th April 2011 - 09:17 0
kutubai Părăsit 19th April 2011 - 09:17 0
oaseoase Părăsit 19th April 2011 - 09:17 0
GigiLuptator Părăsit 19th April 2011 - 09:17 0
sarpele veninos Părăsit 19th April 2011 - 09:17 0
Sagetator71 Părăsit 19th April 2011 - 09:17 0

Felicitari pentru jocul facut si mult succes in real life.

Si Tibi daca tu nu ai avut niciun atac pe cei de mai sus enumerati asta nu inseamna ca nu a avut nimeni, sau nu inseamna ca "suntem disperati dupa barbare" ci doar incercam sa luam ceea ce ne revine dupa atacurile de vigoare.
Daca tie iti place sa sprijini satele neutre noua si sa stai si sa "privesti cerul" asta nu este vina mea..nu stai si "te plangi ca nu ai cont premium'", puteai sa-mi ceri mie ca eram prima de iti dadeam.

Inainte sa faci asemenea afirmatii te rog eu frumos sa te mai informezi sa vezi daca e cum spui tu sau nu.
 

DeletedUser19081

Ma bucur ca am ajuns impreuna aproape sa terminam lumea asta ..
MA SIMT dezonorat ca un sergent(poate a ajuns tov. plotoner) al politiei romane si un postas ma au drept idol si nu pot sa doarma din cauza supararii mele pricinuite de fotbal .. Asta e viata baieti fiecare cu ... oile lui ...
Bafta tuturor .
Sper sa mai iau o pauza de 6 luni ..
Ps. morfen - daca am drum la vara prin bucuresti nu cred ca o sa fii primul meu invitat la o bere .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stiu .. o sa fiu eu ;;)

eu nu cred ca tu ai putea sa ai prieteni .. poate doar de conjunctura ca esti la putere ... respect adevarat e pentru cei care, desi cazuti, inca sunt apreciati .. tu esti in picioare si nimeni nu te invidiaza ... sa nu fiu mai rau aici
 

DeletedUser32269

ce inseamna influentzele ..sa se micsoreze taleri:)))

La sfarsit se vede tot ..tribu cu cei mai cunoscuti admini:)))...
 

DeletedUser

omenzi proprii Sosire Sosire în:
Atac asupra cei trei musketari 015T (121|75) K1 astăzi la ora 20:41:11:003
Atac asupra cei trei musketari 015T (121|75) K1 astăzi la ora 20:41:12:375
Atac asupra cei trei musketari 015T (121|75) K1 astăzi la ora 20:41:12:533
Atac asupra cei trei musketari 015T (121|75) K1 astăzi la ora 20:41:12:709
Atac asupra cei trei musketari 015T (121|75) K1 astăzi la ora 20:41:12:823


am vrut sa il umilesc cu 1 calut si nobil dar nu am dat zidu la 0 .. uff ... oricum sunt curios .. mai stiu oamenii sa dea atacuri intr-o sec pe l7? daca vrea andi indicatii ii explic eu .. fara premium .. fara manarii .. dar oricum nu ar intelege ca e pilaf
 

DeletedUser38569

...
Sper sa mai iau o pauza de 6 luni ..
Ps. morfen - daca am drum la vara prin bucuresti nu cred ca o sa fii primul meu invitat la o bere .

Se pare ca avea dreptate Kami...ai luat jocul prea in serios. Atunci nu ai decat sa ramai cu amintirea aceea frumoasa ( sac :p) ... TE-AM UMILIIIIITTTTTTTTT...si cand veti inchide lumea...ne vom aminti ceva de genul....Il stiti pe profulica..."conducatorul" ala din tribul Diablo...tribul nr 1...ala care a fost umilit in ultimul hal de 2 playeri si de inca cativa colegi cu el ( va aduceti sigur aminte de circularele lui nakuku :)))
Mwhahahahahahaha

P.S. Pauza de 6 luni??? NUUUUUUUU hombre...ia-ti pauza pe forum tot restul vietii tale de tribal.

Sa nu uiti....profulica = playerul NR 1 de pe L7 , care a pierdut sat luat DOAR cu cate 1 nobil ( fara "insotitori" ...). De fapt acelor nobili le tinea companie frica lui profulica...si asa au izbandit :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma sti ce nu inteleg eu... toti astia din heaven si viking care ati trecut in diablo desi nu ii suportati, ati latrat pe forum ca diablo numero uno ca v-ati gasit chemarea in DIABLO, etc. Ar fi trebuit cand vi s-a oferit ocazia sa luati conturi in HK ca erau conturi si de 15-20 de milioane fara stapan si sa ne ajutati sa luptam contra lor si poate altul ar fi fost rezultatul cu activii vostrii si cu ai nostri ar fi durat razboiul asta 100 de ani... dar nu, ne-am dus la umbra in diablo.... am stat pe acolo am frecat duda , am iesit i-am luat doua sate lu profu si am facut mare isprava... diablo a inchis lumea si in rest vorba lui getjar " ciocu mic si joc de glezne".
 

DeletedUser

MA SIMT dezonorat ca un sergent(poate a ajuns tov. plotoner) al politiei romane si un postas ma au drept idol si nu pot sa doarma din cauza supararii mele pricinuite de fotbal ...

Nu te luam "Editat TT"...doar ca iti aducem aminte cum esti.......
Nu ma oftica..."tov. plotoner"... cand un om nu cunoste...crede-l pe cuvant. "Plotoner"..e ala care te "arde pe strada".:)
Sa nu uit, sa ma anunti si pe mine sa-mi spui cum e un meci in Div.C...poate vreodata o sa am si eu timp si o sa vin si eu vineri sa vad cum se vede un meci ...la rasaritul soarelui:p:p:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

care a pierdut sat luat DOAR cu cate 1 nobil ( fara "insotitori" ...). De fapt acelor nobili le tinea companie frica lui profulica...si asa au izbandit ))
Tinere a fost pur noroc , daca ai avea bun simt ai recunoaste ca atunci cand ti-am luat ultimul sat acum vreo 2 saptamani din sitter am incercat de 2 ori sa iti iau satul cu nobil neinsotit de armata . Macar pentru frumusetea serii pe care am petrecut-o impreuna mai multi tribali si datorita faptului ca in sinea ta recunosti nu mai marsa pe faza cu luatul satului cu un nobil . Lasa-l pe kamikaze sa rada de faza asta ca atunci cand vine vorba despre triburi in cazul lui e mai greu sa inteleaga niste lucruri (nu si in cazul tau) . Despre shaolin numai de bine -cand toata lumea te lauda pe forum ca rezisti (acum 3 luni eu iti luasem deja 100 de sate aveam scor cu tine 100 - 0 si mi-am dat seama ca nu are rost sa ma chinui sa iti iau sate , de atunci ti-am luat doar sporadic .ACUM 3 luni nu stiu cati reusisera sa iti ia sate , eu iti luasem 100 . Cine stie sa caute sa verifice .. - Nu mai comenta tu la adresa mea , te-am respectat , chiar am tacut din gura atata timp , am recunoscut ca esti un aparator bun , dar din bun simt nu vorbii despre mine , ca ti-am demonstrat cand trebuia (cand inca "prietenii" tai - ca sa nu zic multi-acounturile tale mai aveau ceva sprijin )-cum sta treaba cu jocul .
TOATE CELE BUNE DE PASTi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu imi vorbi mie despre jocul asta Editat de Moderator ... ca ti-am aratat ca sunt peste tine de cate ori s-a ivit ocazia .. si am vazut eu ce bun esti cand ai incercat si pe alte lumi .. ti-a iesit pe l7 si aia e ... pe l20 nu ai gasit tu pitipoance sa le "intri la suflet" ... mare om mare caracter .. vorbesti despre cat de frumoasa a fost intalnirea? da .. fara tine a fost super .. ca multe altele .. dar cum ai aparut s-a stricat tot .. asa ca Editat de Moderator eu zic sa il asculti pe ionut .. ia-ti jucariile si pleaca .. sa nu incepem iar sa aratam moralitatea ta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De acord cu nedhu =).Pana una alta profu e un invingator..atata timp cat jocu permite sa pierzi sat doar cu 4 nobili neinsotiti, oricine poate sa o pateasca....Prost era profu daca s-ar fi agitat sa stea 24 de ore pe cont sa se apere de nobilii aia neinsotiti, stiind ca oricum va castiga pe viitor.Eu unu nu as fi stat...
 
Sus