Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser20252

Ba kamikaze,chiar nu am sa ma obosesc sa iti raspund.

Ramo,eu la sfarsitul acestei saptamani am timp mai mult,cand vrei si ai chef imi scrii si facem un interviu.

Cresto eu nu am nimic cu tine,stai tu linistit,nu port ranchiuna pe oameni,nici pe kamikaze,dar oricum nu se merita sa dezvolti vreun sentiment pentru el,nici macar ura.
 

DeletedUser

Ramo intrebai acum cateva zile de situatia de pe Lumea 7, hai sa-ti scriu eu pe scurt: mare plictiseala, n-ai cu cine sa te razboiesti ( h.k/tnt/nwt/sau alte nume din astea) au cedat, scad fara numar, replica la atacuri pauza.
Poate noul razboi de e acum pe harta o sa fie ceva mai kinki dar, nu cred :(
 

DeletedUser19081

Stai Marule ca raboiul nu e terminat , maine-poimaine ia Editat TT un cont de 200 de sate si bate DIABLO de unu singur ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29025

neata :D
bre dusmane de ce esti rau iar ?
nu e destul ca e suparat din cauza craiovei ? mai postezi si tu aici de astea :(
 

DeletedUser33089

lasa tibi ca si asa pica craiova in B =)) sau poate in C =))

am auzitt ca suporterii ii injurau pe jucatorii craiovei cred ca si profu era printre ei :D
 

DeletedUser20252

Timpul trece,leafa merge,intre timp Shau a cazut pe locul 4.

Se pare ca nu a mai rezistat omul dupa atatea atacuri.Oricum bravo lui pentru felul in care a rezistat tribului DIABLO si e de apreciat ca si-a dat silinta.
 

DeletedUser

Stai Marule ca raboiul nu e terminat , maine-poimaine ia kakamize un cont de 200 de sate si bate DIABLO de unu singur ..

ehe .. am avut ma cont in diablo ... de curand chiar ... da cand am vazut ce plictiseala generala e .. ce sa imi bat capul cu voi .. oricum se numeste triburile .. multi nu au inteles ... singur nu faci nimic .. dar ce sa stie Editat TT .. el nu stie decat sa tina mai mult la altii (altele) decat la familie .. ups

@gabi .. inca mai joc dar incepe sa devina plictisitor si acolo

@ luci .. din cate stiu shau a fost plecat ... a avut sitter .. poate d-aia si rezultatul de acum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

e vreun jucator care da bacul anul asta sa se inscrie la concurs?:D
shau a picat pe 4 dupa ce a fost atacat atata..dar sunt sigur ca revine :D
 

DeletedUser30341

:D ei mai apar si eu din cand in cand, desi mi-am propus sa nu mai scriu pe extern! poate mai ** pe skype
 

DeletedUser

ce rusine imi e cand iau sate aiurea de la dusman si nu primesc niciun fel de replica...

Parte 1:
Jucători: maruskk
Parte 2:
Triburi: NWT

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 0
Diferență: 16

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

maru nu trebuie sa fii trista :)
oricum inamici nu mai au nimic de zis :D
 

DeletedUser

profucv astăzi la ora 20:27
uitasi sa zici in fraza ta "TARANII din capitala" hai ca nu am chef sa discut cu looserii :))

Lukifer astăzi la ora 20:20
Nici sa citesti nu stii:)) La Bunica la tara.
Eu macar m-am operat...dar tu ...!?? :)))
Sper ca in fiecare vineri pe la ora 11 ..sa nu ai treaba prea multa:p
Sa strigi pe stadion "oraseanule'..."Voi de la tara, noi suntem din capitala...":))))))))))))

profucv astăzi la ora 20:09
Author a scris:
si echipa de ma bunica de la tara
dupa cum si tu recunosti ... se vede ca esti de la tara :)))))

Lukifer astăzi la ora 19:39
Bine te-am regasit.
Acum o sa ai suficient timp pt. triburi.....ziua de vineri o sa fie mai ocupata...pana pe la oara 13.00.....e rest ai libertate.
sa ma anunti si pe mine cum este 1 meci de divizia C...ca sa moara draqu'....nu am mai vazut decand eram puradel...si echipa de ma bunica de la tara...juca in C:)))))))
Bafta



Profe...cand vor muschii tai..sa ma suni si mergem impreuna pe Stadionul Ghencea...ca sa-ti vezi IDOLII ..(fratii Costea, Prepe...etc) si in Groapa sa-i vezi pe Gaman si Baraboianu.
Merg cu tine...ca sa nu uiti cum este un meci de Liga 1:D:D:D:D:D:D:p
P.S...Cica vine si morphen...ca sa ai protectie...sa nu ti se rupa vreo unghie...cand vezi meciurile din LIGA 1 :p:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38569

Stai Marule ca raboiul nu e terminat , maine-poimaine ia Editat TT un cont de 200 de sate si bate DIABLO de unu singur ..

woauuuuuuuuuuu...yupiiiiiiiiii...credeam ca nu-ti mai revii mai hombre din pasa aia proasta :))))
Cand mai iesim la o bere ?
 
Sus