Discutii libere L100 !

Scor reacție
0
Eu nu caut nici o scuza, voi vreti sa pareti ceea ce nu sunteti.
Tot ce pot spune e ca aveti anumite frustrari si incercati sa scapati de ele, aici, pe triburile.ro .
Pe 85 au ramas multi pe dinafară, nu mai bate câmpii...
Hai ca am lungit discutia prea mult. Succes.
Nu vreau sa fiu arogant dar e cam
greu sa am frustrari aici pe joc pt ca nu eu sunt ala de e mereu in tabara pierzatorilor si nici nu m am asociat vreodata cu persoane dubioase sau sa se auda vorbe de datorii bani si etc..iar in viata reala cu atat mai putin, crede ma pe cuvant. Spor la joc
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Nu vreau sa fiu arogant dar e cam
greu sa am frustrari aici pe joc pt ca nu eu sunt ala de e mereu in tabara pierzatorilor si nici nu m am asociat vreodata cu persoane dubioase sau sa se auda vorbe de datorii bani si etc..iar in viata reala cu atat mai putin, crede ma pe cuvant. Spor la joc
Răspunsul e la general, nu imi dau cu părerea cand nu cunosc.
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Desi mi-am propus sa nu mai raspund la toti crescatorii de barbare, simt cumva ca ai chef de intepaturi, iti dau eu una.
Hai sa lăsăm replica asta cu “crescători de barbare” ca toți am crescut barbare pe lumea asta, a fost cea mai rapidă cale de a crește.

În rest, nu-mi pasă de discuțiile voastre, doar replica asta e puțin trasă de păr.

Îți las mai jos 3 exemple, Sorin.
 

Atașamente

  • IMG_8807.jpeg
    IMG_8807.jpeg
    750,3 KB · Vizualizări: 235
  • IMG_8808.jpeg
    IMG_8808.jpeg
    740,9 KB · Vizualizări: 233
  • IMG_8809.jpeg
    IMG_8809.jpeg
    775 KB · Vizualizări: 185
  • IMG_8810.jpeg
    IMG_8810.jpeg
    813,1 KB · Vizualizări: 177
  • IMG_8811.jpeg
    IMG_8811.jpeg
    834,9 KB · Vizualizări: 162
  • IMG_8812.jpeg
    IMG_8812.jpeg
    857,3 KB · Vizualizări: 234

Dicsie

member
Scor reacție
7
Hai sa lăsăm replica asta cu “crescători de barbare” ca toți am crescut barbare pe lumea asta, a fost cea mai rapidă cale de a crește.

În rest, nu-mi pasă de discuțiile voastre, doar replica asta e puțin trasă de păr.

Îți las mai jos 3 exemple, Sorin.
Eu stiu ca tu incerci sa iei apararea unora, dar o sa vedem in razboi direct cine e crescator de barbare.

Unii de acolo sunt full deff, in mare parte, iar crescatori de barbare in principiu se aplica la cine ia barbare, doar le creste, dar presiune pe harta se simte fix 0 din partea lor. Tinand cont ca eu nu am mai atacat ST organizat de ceva timp, la modul serios, si inamicii invinsi vorbesc de la sine, e putin insipid sa faci asa comparatii.

Divino, haisal, si multi altii care au luat barbare in granita noastra, au avut presiune spre 0 asupra noastra. E cu totul altceva sa iei barbare si sa stii si ce sa faci cu ele.

Tu stii asta deja, frumoasa incercare a a apara niste oameni despre care stii bine ca pe alte lumi au fost carati, si nu au fost cei care au carat.

Despre Vlaicu, aceeasi placa, pe 73 le-am aparat mereu cate 2-3 conturi pe granita cu pierderi 0 mai mereu. Imi place sa recunosc cand cineva joaca, asa cum de ex o face Centaury vs Legend, afara de satele care au fost cedate de anumiti playeri catre el, daca e nevoie de dovezi, punem mai tarziu, daca zici ca nu e asa, deci Vlaicu, tu esti ex perfect de gura multa si joc pe harta mediocru, mai du-te-n Dicksie.

Succes.
 
Ultima editare:

CentauRy

member
Scor reacție
1
Eu stiu ca tu incerci sa iei apararea unora, dar o sa vedem in razboi direct cine e crescator de barbare.

Unii de acolo sunt full deff, in mare parte, iar crescatori de barbare in principiu se aplica la cine ia barbare, doar le creste, dar presiune pe harta se simte fix 0 din partea lor. Tinand cont ca eu nu am mai atacat ST organizat de ceva timp, la modul serios, si inamicii invinsi vorbesc de la sine, e putin insipid sa faci asa comparatii.

Divino, haisal, si multi altii care au luat barbare in granita noastra, au avut presiune spre 0 asupra noastra. E cu totul altceva sa iei barbare si sa stii si ce sa faci cu ele.

Tu stii asta deja, frumoasa incercare a a apara niste oameni despre care stii bine ca pe alte lumi au fost carati, si nu au fost cei care au carat.

Despre Vlaicu, aceeasi placa, pe 73 le-am aparat mereu cate 2-3 conturi pe granita cu pierderi 0 mai mereu. Imi place sa recunosc cand cineva joaca, asa cum de ex o face Centaury, deci Vlaicu, mai du-te-n Dicksie.

Succes.
Nu apar pe nimeni, Sorin, eu doar mi-am spus părerea fără a intra în discuții in contradictoriu. Vorbeam strict de 100, nu despre alte lumi ca nu-mi pasa ce discuții/certuri aveți voi, nu mă interesează. :))))

În al 2-lea rând, mulțumesc pentru apreciere dar nu joc singur aici, ci cu Benn dar știai asta.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu apar pe nimeni, Sorin, eu doar mi-am spus părerea fără a intra în discuții in contradictoriu. Vorbeam strict de 100, nu despre alte lumi ca nu-mi pasa ce discuții/certuri aveți voi, nu mă interesează. :))))

În al 2-lea rând, mulțumesc pentru apreciere dar nu joc singur aici, ci cu Benn dar știai asta.
Stiu, iar testul celor cu gura mare pe aici o sa fie in razboi direct, atat pt tine cat si pentru mine.

In rest, n-am sa sufar mizerii care au luat bataie de la mine ori Roma pe orice lume si apar pe aici cu arogante ieftine. Aia adevarati frustrati, o sa ne vedem pe harta cu ei curand
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Stiu, iar testul celor cu gura mare pe aici o sa fie in razboi direct, atat pt tine cat si pentru mine.

In rest, n-am sa sufar mizerii care au luat bataie de la mine ori Roma pe orice lume si apar pe aici cu arogante ieftine. Aia adevarati frustrati, o sa ne vedem pe harta cu ei curand
Oh, sigur ca o sa ne vedem pe harta, tocmai d-aia este frumos sa se joace pe harta.

Cu siguranță este cel mai frumos joc așa, ăsta este războiul, ST vs Roma.
Harta nu este terminată nici dacă pică AAO, nici dacă pică Legend, asta este clar.

Ca să lămuresc și o altă problemă, în altă ordine de idei, eu nu sunt jucător Roma, ST, Legend, TSL sau alt trib, sunt jucător Mnks și atât, asta pentru “oamenii” care m-au acuzat ca “joc cu hardy”.
În momentul în care mi-a sunat telefonul și am auzit despre ceea ce se întâmplă între hooligans și ram, l-am sunat pe Stou la 4 dimineața și i-am zis ca am două variante, ori mă mut, ori dau ștergere pentru ca eu nu o să joc niciodată cu acel personaj și după ce m-am consultat cu Benn, am ajuns la concluzia ca este ok sa ne mutăm. Mă rog, au existat și alte motive la mijloc, aveți și voi mesajele dintre mine și alt specimen din Legend.

In final, succes tuturor și ne vedem pe hartă.
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Eu stiu ca tu incerci sa iei apararea unora, dar o sa vedem in razboi direct cine e crescator de barbare.

Unii de acolo sunt full deff, in mare parte, iar crescatori de barbare in principiu se aplica la cine ia barbare, doar le creste, dar presiune pe harta se simte fix 0 din partea lor. Tinand cont ca eu nu am mai atacat ST organizat de ceva timp, la modul serios, si inamicii invinsi vorbesc de la sine, e putin insipid sa faci asa comparatii.

Divino, haisal, si multi altii care au luat barbare in granita noastra, au avut presiune spre 0 asupra noastra. E cu totul altceva sa iei barbare si sa stii si ce sa faci cu ele.

Tu stii asta deja, frumoasa incercare a a apara niste oameni despre care stii bine ca pe alte lumi au fost carati, si nu au fost cei care au carat.

Despre Vlaicu, aceeasi placa, pe 73 le-am aparat mereu cate 2-3 conturi pe granita cu pierderi 0 mai mereu. Imi place sa recunosc cand cineva joaca, asa cum de ex o face Centaury vs Legend, afara de satele care au fost cedate de anumiti playeri catre el, daca e nevoie de dovezi, punem mai tarziu, daca zici ca nu e asa, deci Vlaicu, tu esti ex perfect de gura multa si joc pe harta mediocru, mai du-te-n Dicksie.

Succes.
Ti-am vazut pe alte lumi potentialul, parerea ta e fix 0.
 
Scor reacție
0
Cu siguranță este cel mai frumos joc așa, ăsta este războiul, ST vs Roma.
Harta nu este terminată nici dacă pică AAO, nici dacă pică Legend, asta este clar.

Deapre asta e vorba, indiferent daca pica vreunul din triburile mentionate, harta se va juca in continuare pt ca diferenta n ar fi “de neintors”

O harta frumoasa, de mult n au mai existat 2 tabere sa se bata cu un numar asa mare de sate, de obicei lupta se dadea K vs K.
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Pai mestecam dar uite ca s a adeverit:))..nu ti pune semne de intrebare ca s a adeverit? Mai punem la socoteala si mesajele lui mihaitza care se milogeste de puiu sa i vanda satele, intai cu 3000, apoi cu 1800..fie real fie vrajeala, unde e “demnitatea” in asta?:)…peste tot pe toate lumile, aia de pierd au mereu aceeasi placa: “schimba tabara si raman doar cu asta”..aici nu va doare dantura de la mestecat rahat?..ca peste tot la fel, lasa pe aia de castiga sa si faca probleme de locuri la final..asa mestecau unii si pe 85, si n a ramas nimeni pe dinafara:)

PS: nici AAO n a facut nici un organizat de vreo 3 saptamani, deci cam aceeasi situatie cu Ram si Hools..probabil le place pacea prea mult..sau mna,sa stea capra.

PS2: Luand in considerare modu in care s a terminat 99 si cearta fix dintre triburile de au fuzionat aici..oare cum au ajuns triburile astea sa faca fuziune? Si daca au fuzionat, de ce unii jucatori s au dus la ST ? Care sunt motivele ? De ce n au ramas conducerile atat ram cat si hools sa organizeze K ala si au ales sa mearga in ST ? Raspuns: pentru ca hardy.

Spor la gasit scuze, ba ca recrutari ba ca adminii ba cumparari de conturi etcetcetc.
Multi deja știu motivele care au dus la ruperea alianței pe l99 dintre Burn și trupa aia condusă de incompetenti aia .Au încercat pe ascuns sa facă manevre și să întoarcă armele,au încercat să forțeze conducerea noastră să atacăm pe k lor sa sprijinim conducerea lor ,înjurături de șatră și lista poate continua .Aici pe 100 deși sa ajuns la alianță multi au renunțat ,alți au mers să ajute ST iar restul care am continuat la nivel mediu am fost inobilati deși sprijineam granita lor .Acest grup de incompetenti nu au nici o treabă cu acest joc ,nu am dat mesaje pe acest joc cate circulare cate au dat ei în 3 sapt.Aceste rușini ale acestui joc strica tot farmecul și esența pentru care ne strângem aici.
 
Scor reacție
0
Hardy zici ca e geamanu lu dedei..doi prosti care au impresia ca sunt zeii jocului, insa ei au fost maltratati pe toate lumile unde au jucat:)) acum de cand i au luat astia tribu lu hardy au si asta in comun, desi e 2 1 pt dedei..lui i au luat altii tribu de 2 ori:))))
 
Sus