Discutii libere L100 !

Facsala123

member
Scor reacție
0
Crescatorule de barbare, oricine poate fi jucator cu sute de mii de ppuri.

In alta ordine de idei, sa aliezi 4 triburi sa ai 2 continente ai sa te bata roma... e cam frustrant

Mult spus 4 triburi... 1 din ele era R-ebutul condus de Hardy...

S.T.-ul si-a asumat asocierea cu un asa personaj, acum S.T.-ul culege roadele :)
 
Scor reacție
0

Sisteme Fotovoltaice. Ce servicii oferim?​

Consultanta tehnica si dimensionare
Concepem un sistem personalizat pentru proiectul tău.
Proiectare si autorizare
Ne ocupam de intocmirea si obtinerea tuturor documentelor necesare pentru a deveni prosumator.
Instalare si punere in functiune
Toate instalarile vor fi efectuate de catre personalul nostru autorizat.
Garantie si mentenanta
Monitorizăm sistemul, diagnosticăm și intervenim când este necesar.

Ce înseamnă să fii prosumator?

Ca să devii prosumator trebuie să deții o instalație de producere a energiei electrice regenerabile.
Asta înseamnă că îți produci singur mare parte din energia de care ai nevoie și în plus, poți face bani din surplusul de energie.


PM pentru detalii sa va scot din saracie o_O
 
Ultima editare:

ANDR3VIL

member
Scor reacție
0
Subsemnatul, crescătorul de barbare, vă dă cu harta în cap. Ești prea mic, ca să te bag în seamă.

Mai crește niște sate să fii luat din nou intern. Hai cius.
Tu dai cu harta in cap dupa ce ai adunat 80 de barbare.. E doar un joc prietene nu mai fi asa frustrat. Nu joci pe viata ta nebunule. Mai iesi din casa
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
@D1v1nn0 D.N.A. mare player, zic colegii ca esti un crescator de barbare si nu mai misti nimic. Mai are rost sa joc pt un slab ca tine?
@Vndhl vezi ce faci cu statistica vs mine ca iti da cu virgula, si cand o sa incep sa dau iar pe tine sa nu te auto-banezi cum ai mai facut.

Mari playeri si arogante ieftine aveati cand din motive din viata reala am renuntat. Aproape ca imi pare rau ca mi-am pus mintea cu niste slabi ca voi
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Tu dai cu harta in cap dupa ce ai adunat 80 de barbare.. E doar un joc prietene nu mai fi asa frustrat. Nu joci pe viata ta nebunule. Mai iesi din casa
Nice, ți-ai făcut și fostii colegi barbari. Asta spune totul despre tine.

PS: Imi place sa stau in casa.

Problema cea mai mare este ca v-ați găsit “vOI” sa vorbiți, nu cei care joacă pe harta.

“Mare-i grădina Domnului”.
 

ANDR3VIL

member
Scor reacție
0
Nice, ți-ai făcut și fostii colegi barbari. Asta spune totul despre tine.

PS: Imi place sa stau in casa.

Problema cea mai mare este ca v-ați găsit “vOI” sa vorbiți, nu cei care joacă pe harta.

“Mare-i grădina Domnului”.
Atârnătorule. Ti am rezervat deja locu langa mine
 
Scor reacție
0
Panou fotovoltaic monocristalin Canadian Solar CS6L-460MS 460W

Canadian Solar CS6L-460MS 460W, PERC, HiKu6 este un panou fotovoltaic monocristalin produs sub marca unuia dintre cei mai mari producători mondiali de soluții de înaltă calitate pentru sistemele fotovoltaice.


400 de lei pre-comanda, 600 cand se inchide L100
.​
 
Scor reacție
0
Acum are totul sens, de aia e ST asa slab pe lumea asta, ca n a mai jucat hardy si brigada lui la ei, eventual sa si conduca el, ar fi fost cu totul altceva. Deja imi imaginez cand ii dadea hardy tinta la organizat lu vandal, cu un scris mic in josul mesajului cu “ai cumva 20 lei ca atat imi mai trebuie sa iau si eu oferta”:)))).
In alta ordine de idei, o lume ok, singurul din ST care presteaza ceva pe harta in granita cu Roma este vndhl..divino ca de obicei crescator de barbare, habar n are sa puna o presiune in granita, fara pp probabil s ar fi zbatut undeva in fundul clasamentului…felicitari lui cyupylan si asasinul ca inca joaca si muta trupe la cate demolari au avut, iar divinul deja pierde fullurile de atac pe demolari;))..pacat ca n au si ei pile sa primeasca def:))am facut pp o luna si am sate duble decat intemeietorul ST..frumos exemplu de urmat la conducere:)))
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
1710171816099.png


Felicitari @Tom Hardy . Pararea mea este ca meriti pe deplin acest premiu. Paleta anului!
Cand o sa am putin timp o sa mentionez si toate lumile pierdute dar o sa imi ia ceva timp.

Asteptam si discursul tau ! de obicei tu cand joci pe o lume lasi 2 comentarii pe forum. Unul la inceput motivational si unul spre sfarsit prin care iti anunti retragerea.
 
Sus