Discutii libere L26 ( spam )

DeletedUser35224

Sa mori tu ?!:p
Cu fugitu nu stiu de unde ai scos-o, de facut pe ras nici atat, dar eu am vazut nick-ul tau si mi-am amintit ca ai inceput sa ma jignesti cand ti-am luat un sat ( ca tot ai adus vorba de cine se face de ras :)) ), ulterior dand delete, si ma gandeam sa te intreb sa vad ce reactie mai ai vizavi de mine :)
 

DeletedUser

am rezolvat eu :D:D:D
main.jpg
 

DeletedUser

avem si doua bilete la show :D:D:D



This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 11 seconds.
 

DeletedUser

mor , intr.o zi tot mor , ca asa ne ducem toti
si un mic amanunt ... e o diferenta intre a jigni pe cineva si al lua la misto
gata s.a stins programul de bagat bagatorii in seama


@domi
boletele sunt in primul rand ???
 

DeletedUser35224

Pff, deci daca te injur putin nu ar trebui sa te superi prea tare caci doar te iau la misto, nu?! Sau zici asta pentru ca ai IQ-ul unei curci?
 

DeletedUser35224

Nu stiu exact, conteaza?! Nu cred. Tu colegului tau curcan cat ii dai?
 

DeletedUser35224

Asta e buna, deja ii faci concurenta lui yoandyo... Inainte sa-mi zici cat mi-ai da tu mie, spune-mi dc ar conta pentru mine cat de destept crezi ca sunt?!
 

DeletedUser

arty ne e cu mult superior , lasa.l sa se simta cocos
baremi noi avem iq de curci ,dar cocosul nu mai are iq deloc ca stim cu toti unde sta iq-ul la cococs
 

DeletedUser35224

Pff, iar va dati arogante si nu raspundeti la intrebari, ma gandeam ca doar visatorul vostru debiteaza aiurea, dovada chiar primul post:

VA anuntam ca orice fel de comunicare cu tribul nostru se face doar prin intermediul acestui topic, nu acceptam si nu dorim nici un fel de mesaj pe joc.

Aroganta de kokalar, cum ati facut si voi mai sus...

Suntem revoltati de siguranta acestui joc in jurul nostru si va rugam sa ne lasati sa ne atacam intre noi.

Bagare de seama = prostie
 

DeletedUser

atunci nu-ti spun daca nu conteaza, in fine, ramai sa calculezi IQ-ul curcilor noi plecam la show :D:D:D

PS: daca iti da cu virgula, imparte 340 la 3*10 la a 8-a si transforma in ani lumina :D:D:D
 
Sus