Discutii libere L26 ( spam )

DeletedUser35224

Mai ales cand te ignora lumea...

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (4 members and 0 guests)
ready-for-fight, artere, jason.statham
 

DeletedUser

Pff, iar va dati arogante si nu raspundeti la intrebari, ma gandeam ca doar visatorul vostru debiteaza aiurea, dovada chiar primul post:

VA anuntam ca orice fel de comunicare cu tribul nostru se face doar prin intermediul acestui topic, nu acceptam si nu dorim nici un fel de mesaj pe joc.

Aroganta de kokalar, cum ati facut si voi mai sus...

Suntem revoltati de siguranta acestui joc in jurul nostru si va rugam sa ne lasati sa ne atacam intre noi.

Bagare de seama = prostie



Baietasule ,am inteles ca ai ceva cu mine ,si ma doare fix undeva ce aberati debitezi ,dar sa te iei de un alt player doar pt ca imi e coleg de trib, ai o mare problema , probabil un psiholog nu ti.ar face fata la cat de bun si intelectual te crezi ,dar un psihiatru te.ar mai ajuta.
Crezi ca daca vii si iti dai o fustrare pe fata te ajuta la ceva?
*"Aroganta de kokalar, cum ati facut si voi mai sus..."= epic fail "kokalar" si sa mai arati si cu degetul !! e de rasul ..curcilor


domiiiiiii mi.ai pastrat locu cald sper ,vreau sa vad si eu showul
 

DeletedUser35224

Revin la aceiasi intrebare la care inca nu am primit raspuns, voi nu puteti sa scrieti un mesaj NORMAL???

"*"Aroganta de kokalar, cum ati facut si voi mai sus..."= epic fail "kokalar" si sa mai arati si cu degetul !! e de rasul ..curcilor
"

Deci, referitor la "epic fail" te anunt ca pe aici se foloseste limba romana nu romgleza sau altceva...

""kokalar" si sa mai arati si cu degetul !" - prietene, cuvantul kokalar l-am scris cu 'k' deoarece aceasta subspecie de oameni tind sa foloseasca 'k' aproape mereu prin urmare cuvantul ce face referire la ei nu putea sa nu contina aceasta litera

"ce aberati debitezi" nu am pretentii sa pui cratima si virgule de fiecare data unde trebuie dar te rog macar articuleaza cuvintele corect!

"am inteles ca ai ceva cu mine" nu am nimic personal, doar rad de postarile tare idioate :D

"dar sa te iei de un alt player doar pt ca imi e coleg de trib" da dc sa nu o fac daca imi da motive?!

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pulmonaru' un pic de cafeluta sa nu adormim la show in caz de e plictisitor
tumblr_lk41l5CNiY1qe49wpo1_500.jpg
 

DeletedUser

nu avem invitati , 2 cani tie 2 mie :))
ca sa nu ne certam ...daca veneam cu o cana iar ma puneai sa o impart [-(
 

DeletedUser35224

Maa baieti, voi nu vreti sa incetati sa mai fiti penibili si sa va purtati discutile idioate in privat?!
 

DeletedUser

sau mai bine doua negrese :))
cu toate ca mulatrele arata mai bine :-?
dar decizia iti apartine

maruuuu l.ai vazut pe gicu?? :-?
 

DeletedUser

shhh pitere ca il invat pe dastea romanesti ,nu.l mai prostii si tu , de partea cui esti? :))
 
Sus