Discutii libere L26 ( spam )

DeletedUser

Eu trebuie sa tac si sa execut, a?:)
Nu merge nici cu cearta, nici cu vorba frumoasa la mine cu el:(

marbah astăzi la ora 14:37
ei nu o da acuma la corason :)

Gata ca spamam si nu e tema de spam!:)
 

DeletedUser42550

sunt curios,ce pedeapsa se da pentru spargere de cont?

poate cineva sa ma lumineze?
 

DeletedUser4133

Exista un regulament pe care sunt sigura ca il stiti cu totii si va rog sa-l respectati. Daca persoana in cauza are intrebari sa contacteze suportul pe calea bine stiuta.
 

DeletedUser

observ multe comentarii cat am fost in vacanta
o sa va dati seama singuri pe viitor cum stau lucrurile pe harta
am o singura observatie la acest comentariu care mi-a atras atentia

:) Vad k va-ti dat drumul rau la gura si confirmati inca odata ce fel de oameni sunteti si sa vada lumea ca nu am vorbit de pe pereti!
La fel ca si celalalt o sa pleci si tu in vacanta sa mai primesti putina educatie ca ai mare nevoie!

aici faceai cumva referire la mine domnule Marius ??? daca da
sa stii ca nu e frumos ce faci daca nu trebuia sa dai numele persoanei respetive
oricum per ansamblu iti respect decizia ta ca jucator dar trebuia ca plecarea ta sa o faci in mod civilizat
dar era prea mult pentru tine nu-i asa ?

revim tot la offtopic
daca tu mentionai cu cateva postari in urma ca ne tin blocati pe granita 2-3 conturi mici si kommodoro iti explic eu care e situatia dar se pare ca tu ai uitat de ce m-am dus in K54 ??? iti readuc aminte ca sa blochez urcarea ZEN-ului in K44
am reusit cu echipa sa il scoatem pe kommodoro din K44 pana au aparut barbarele vom incerca din nou sa il scoatem vom vedea daca vom reusi

si tot la acelasi subiect crezi ca nu pot sari peste el pe granita ????
e o intrebare retorica

PS I am back
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32331

marius asta, dupa ce este el cum este, mai e si tare in clanta, mai bine mariuse vedeti de treaba ta si nu mai comenta numai prosti....
 

DeletedUser

:) :) :)

MICIGAN 10.08.12 00:28
Se pare ca aveai dreptate si te felicit pentru mutarea facuta cu astfel de oameni nu se poate juca, concediaza oameni fara sa gandeasca, isi bat joc de noi.
Si iti iau satul si magnatul sunt 2 jegosi sufera de ei, doi pusti isi bat joc de noi fara sa tina cont ca uni sunt mai in varsta.
Crezi ca e posibil sa joc alaturi de voi?

MICIGAN 10.08.12 00:34
Cum sa nu inteleg fratele meu cand astia concediaza, al intreb pe magnatu de ce, si imi zice sa imi vad de joc ca ma zboara.

MICIGAN 10.08.12 00:44
mi-am dat acum, sper sa am loc langa oameni de valoare adevarati.
Stimez familia zen.
Sper sa pot sa imi fac loc acolo, nu sunt un jucator de aruncat, le tin granita aici de 3 luni continu si imi raspunde mie rahatu ala plin de el ca ma zboara.
Pacat ca nu am intrat cand zicea savantu sa intru, acum imi pare rau.

MICIGAN 10.08.12 00:46
da.
Crede-ma ca sunt scarbit de joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

norris .. cand vrei o lectie de ce se intampla in k44 si ce s-a intamplat si pana acu .. sa imi scrii un mesaj si te lamuresc ..

vad ca esti pe langa complet si nu pricepi nimic
 

DeletedUser35811

-=Unknown=-,noi stim cu ce te ocupi tu mai nou,nu era nevoie sa mai confirmi si pe extern,racolarea jucatorilor ,cica prieteni de-ai tai[m-as mira sa stii ce-nseamna asta),asa ca fa-ti treaba linistit.

Oare de ce nu-i suferi pe Cristi si Costin,ca nu ti-au dat drepturi in trib???Eram pe contul tau sitter cand cei 2 ti-au trimis tot sprijinul si au pierdut ore sa le spun unde si cat sa trimita..rusinicaa,.dar m-as mira sa stii ce inseamna bunul simt.

Kommodoro,lasa-l pe Norris (stiu ca ti-e drag.P.)isi face treaba cum stie el mai bine,nu are nevoie de lectii,ai putea sa i le dai cand ii vei lua vreun sat,pana atunci,ai grija de satele tale:)

Vezi ca-s suparata pe tine,l-ai ajutat sa ma intreaca la aparatori:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42571

-=Unknown=- militian destept, macar stiai ca in convorbirea de mai sus pusa de tine vorbeai cu magnatu ca si pe skipe?:)))=)))
 
Sus