Discutii libere L29 (Spam)

DeletedUser

Ete cioara, am crezut ca te-a trimis rakanishu in thailanda cu bilet doar dus :D

S-a anuntat cod rosu de taiufn in zona aia ,negrule. Daca ma mai trimitea si pe mine, iti dai seama ce dezastru ar fi fost? Calamitate paranormala pt sarmanii thailandezi ...hahaha
Auzi negrule? De ce ti-ai sters si cealalta clona?AM VRUT AZI SA TE ATAC SI CAND COLO VAD CA ESTI STERS!!!


Rakanishu (şters)

nu ai cum sa scapi de el:)))
e ca scabia...

Mai repede scapi de cancer ,de sida, de ebola decat de mine. Stiu, Frankfurt si-ar dori in orice clipa sa scape de mine ...hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
l-am sters si pe ala pentru ca m-au rugat adminii sa joc cu un singur cont...eu nu m-am conformat, mi-am sters jucariile si am plecat :))))
 

DeletedUser

Negrule? Cand zici jucarii eu ma gandesc la de-alea erotice!!! Perversule ....hahaha
 

DeletedUser

Neme, tu vrei sa strici farmecul femeilor.Muierile inca ma gasesc un barbat irezistibil .
9aahkm.gif
 

DeletedUser

ai dat de bani
ti-ai tras mustata...femei ai
ce iti lipseste?

Imi lipseste o functie de-aia cu rosu , cum are carmi si rahanu. Crezi ca pot face rost si eu de una?
sa stii ca te-ai gandit bine...pe vreme de criza, singura afacere profitabila este videochatul...ma gandesc sa ma lansez in biznis negrule :) hahaha

Videochat ?!!! Auzi negrule? Stii pupezele alea ale lu Frankfurt? Cred ca le poti scoate din somaj cu afacerea ta . Al dreacu cioroi, te faci patron de bordel virtual?!!!
 

DeletedUser

nu..gata!!!
te-am iertat o data
e de ajuns
acum nu te mai iert
mi-ai frant inima de contesa
 
Sus